Yetenek Sizsiniz’in Aref’i Türkiye’yi Şok Etti ! - SanalAlemci

Yetenek Sizsiniz’in Aref’i Türkiye’yi Şok Etti !

Pazartesi, Şubat 21, 2011 7:18
Yetenek Sizsiniz’in Aref’i Türkiye’yi Şok Etti ! 3.7/5 (73%) 3 Oy

İşte İranlı Aref’in İnanılmaz Gösterileri ! -VİDEO

İranlı Aref, Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 1. Yarı Finali’ne damgasını vurdu.
Yetenek Sizsiniz Yarışmacısı İranlı Aref Ghafouri Show
Yetenek Sizsiniz’in Erzurum elemelerinde dikkatleri çekerek jüriden tam not alan Aref Ghafouri, Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 1. Yarı Finali’nde yaptığı gösteri ile izleyicilerden de tam not aldı.İzleyenleri adeta büyüleyen Aref, halkoylmasında birinci seçilerek finale kaldı.

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Yetenek Sizsiniz, Aref Ghafouri şov ile heyecanı doruklara taşıdı. Yetenek Sizsiniz, Aref Ghafouri için biçilmiş bir kaftan oldu ve Aref yarışma için Show TV’yi seçti. Aslen İranlı olan Aref Gahfouri, çok kısa bir sürede Türkçe öğrendi.

20 Şubat Pazar akşamı Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan ve yaptığı akıl dolu illüzyon gösterisi ile izleyenleri hayran bırakan genç Aref, internette çok izlenen videolar arasındaki yerini çoktan aldı.

Aref Ghafouri, daha gösterisine başlamadan önce jüri üyelerine gözlerini kapatıp içlerinden geçen şeyleri söyletti. Daha sonra ise seyircilerden de yardım aldı. Devamını ve tüm ayrıntılarını videoda izleyeceğiniz o müthiş şovu yaptı ve salondaki herkesin ağzını açık bıraktı. Tabi televizyonları başında bu gösteriyi izleyenleri de.

Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar da, Aref’in sergilediği bu şov karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Acun Ilıcalı Aref’ten korkmaya başladığını şaka yollu bir cümleyle dile getirirken, gösteri sonunda illüzyonist Aref’i ayakta alkışladı.

İşte İranlı Aref Ghafouri’nin İnanılmaz Gösterisi;

Aref’in yarı finale gelişi de aslında çok kolay oldu. Milyonların gözleri önünde elinde tuttuğu “kaşığı” konsantre olarak kıran Aref, izleyicilerin alkış yağmuruna tutulmuştu.

Show TV’nin yurtdışındaki bir kanaldan esinlenerek yayınlamaya başladığı Yetenek Sizsiniz Türkiye, müthiş yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Geçen haftalarda da Nihat Doğan, Bülent Ersoy, Seda Sayan, Gönül Yazar ve Yıldız Tilbe gibi ünlüleri taklit eden Sefa Doğanay internetin fenomeni haline gelmişti.

Aref Ghafouri şov da Sefa Doğanay gibi internetin en çok izlenen videosu olma ünvanını yeniden kazandı. İnternet sitelerinde şimdiden Aref Ghafouri’nin hileleri, sırları araştırılmaya başlandı. Ancak şimdilik hiç kimse Ghafouri’nin sırrını bilmiyor.

20 Şubat’taki yarı finalde jürinin seçimiyle ve halkın oylarıyla finale çok kolay yürüyen Aref Ghafouri’nin finalde nasıl bir gösteri yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

İranlı Aref Ghafouri’nin Yetenek Sizsiniz Yarışmasındaki Daha Önceki Müthiş Gösterisi;

Yetenek Sizsiniz Yarışmacısı İranlı Aref- İŞTE O BÜYÜK NUMARANIN SIRRI !

İRANLI AREF YÜZÜĞÜ BÖYLE UÇURDU! – VİDEO


Aref Ghafouri Kimdir-Aref Ghafouri Hayatı-Aref Ghafouri Biyografisi;

Aref Ghafouri (Doğum Aralik 17) İran.

Ailesi İran’da Yaşıyor Kendisi İran’dan Ankara’ya Üniversiteye Geliyor Okumak İçin Ve 8 Ocak 2011 Cumartesi Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasında 3 Evet Alarak Gönderilmişti Peki Aref Sihirbazmı Yoksa Zihinbazmı ?

Yaşam Sihirbazı

Bir gün Stand-up uzmanı sevdiğim bir üstat bana şöyle bir soru sordu “Hayat ile yaşam arasındaki fark nedir, Bana hiç bilmeyen birisinin anlayacağı şekilde anlatırmısın, sakın ikisi aynı şey deme” Yaşamımızda bazı dönemler vardır, çok basit sorularla karşılaşırız ve şaşırırız.

Zira basit olmasına rağmen hiç düşünmemişizdir. Bende daha çok düşünmeye, farkındalığımı ve bilgilerimi daha da çok artırarak evrenle bir olmaya karar vermiştim ve çalışmaya başladım. Bildiğimi zannettiğim fakat bilmediğim birçok şeyin olduğunu hayretle görüyordum, zira yıllarca sadece bakmışım, ama görememiştim. Sonra şunu keşfettim, evrenin ötesinde ona hakim bir bilinç vardı, evrendeki bütün bilgiler onun bir gölgesi veya ışığıydı, o ışığın altına girebilirsek sırtımızı dayandırdığımız büyük akıl sayesinde küçük aklımızın alabileceği bazı evrensel sırları çözüp anlayabiliyorduk. Bunu görmek için mistik veya dini inançlarınızında olması gerekmiyordu.

Tabi tüm bunlardan sonra geleceğimin dışarıdan değil içimden yani benim tarafımdan yönlendirildiğini hissetim ve de yaşamın aslında gerçek bir sihir olduğunu anladım, kural şuydu; “yaşam bir sihirdir ve sihirbaz sizlersiniz. Sihire inanırsanız sihirli bir yaşam sürersiniz” Zira inandığımız şeyler bizim gerçeklerimizdir. Şu an şunu çekinmeden rahatlıkla söyleyebiliyorum. Ben aslında sahnede Bir yanılsama sanatı icra eden bir illüzyonist, yaşamımda ise gerçek bir SİHİRBAZIM, çünkü sahnede yaptığım herşey sanal, yaşarken yaptığımız herşey ise gerçek, yaptığımız her dönüşüm gerçek, ağacı kağıda ve kitaba çeviriyoruz veye kumdan telefon ve bilgisayarlar meydana getiriyoruz.

Yaşamımızda yaptığımız üretimler bir yanılsama değil gerçek oysa sahne tamamen hayal.

İlgi Alanları

Aktiviteler: Magic, MENTALISM, nlp,Eft,Quntum,hypnosr,travel
Otomotive: Antique Cars, Ferrari
Icecekler: Beer
Unluler: Angelina Jolie, Criss Angel, David Copperfield, LANCE BURTON
Bilgisayarlar: Apple
Yemek: Pizza
Oyunlar: Max Payne, Splinter Cell
Magazinler: magician
Filmler: Apocalypto, Next
Muzik: nothing is what it seems
Evcil Hayvanlar & Hayvanlar: Dogs, Dolphins, Eagles
Spor: Billiards

Bir önceki yazımız olan Yavru Kedi Mesaj Sesi;'Miyavv' Çok Güzell Bi Mesaj Sesi.. başlıklı makalemizde cep için kedi sesi indir, cep için kedi sesi indir yükle ve cep telefonu müzikleri kedi sesi dinle indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.188 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 14.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yapılmış “Yetenek Sizsiniz’in Aref’i Türkiye’yi Şok Etti !”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. o Diyor ki:

    Mart 21st, 2011 at 14:06

    MENCE SAMPIYON AREF GHAFOURIDIR.AMA AREF COX QERIBE BIR
    TIPDIR.UZAYDAN GELMIS KIMIDIR.AMA YENE DE QALIB O OLMALI IDI.

Yorum Yapabilirsiniz