Wordpress’te Kullanılmayan Etiketleri Toplu Silme Eklentisi! - SanalAlemci

WordPress’te Kullanılmayan Etiketleri Toplu Silme Eklentisi!

Salı, Mart 27, 2012 13:43
WordPress’te Kullanılmayan Etiketleri Toplu Silme Eklentisi! 3.8/5 (77%) 12 Oy

WordPress – Kullanılmayan Etiketleri Kolayca Silmek İçin Empty Tag Remover Eklentisi,Wordpress’te boşta olan etiketleri nasıl silerim,Wp Kullanılmayan etiketleri silmeye yarayan eklenti,Wordpress Kullanılmayan Etiketleri Silme

WordPress ”Kullanılmayan Etiketleri Toplu Olarak Silme Eklentisi” : Empty Tags Remover

Benim gibi WordPress kullanan web sitesi sahipleri Empty Tags Remover eklentisi sayesinde kullanılmayan etiketlerini yazılardan kolayca kaldırabilir veritabanı’nın gereksiz yere şişmesini önleyebilirler. Oldukça yararlı bir eklenti olan Empty Tag Remover ile yazılarınızda bundan böyle kullanılmayan spam etiketler kalmayacak. .

Yazmış olduğumuz yazılarımızı etiketler ile süslüyoruz fakat bazen yanlış yazılan bir kelime yada başlık yüzünden yada zaman içinde yazıyla etiket arasındaki bağlantıyı kopardığımızdan dolayı kullanmış olduğumuz bazı etiketler boşa düşmektedir. Hiçbir yazı ile ilişkisi yoktur. Yazılar/yazı etiketleri kısmından baktığımızda bu tarz etiketlerin karşısında 0 yazar. istersek teker teker silebiliriz yada istersek toplu olarak silebiliriz.Tek tek silmek oldukça zahmetlidir ve zaman alır..Toplu silmek için aşağıdaki ”Empty Tags Remover”eklentisini kullanabiliriz..

Peki ”Empty Tags Remover” eklentisi nasıl kullanılır?

Empty tags remover eklentisini wordpress eklenti sayfası üzerinden dilerseniz admin panelinizden eklenti sekmesinin ardından “Yeni ekle” kısmından sisteminize kurabilirsiniz.

Bu harika eklentiyi kurduktan sonra Eklentiler bölümünden ”Empty tags remover” eklentisini etkinleştiriyorsunuz.

Etkinleştirdikten sonra Yazılar sekmesi altında ”Remove empty tags” kısmı çıkıyor. Buradan tek tık ile kullanılmayan etiketleri listeleyip onaylayıp siliyorsunuz..
Empty Tags Remover Kullanımı
Önemli not: Ben bugün yedek alıp eklentiyi kullandım ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım çok şükür. SanalAlemci.Com’da Tam 403 adet kullanılmayan etiket (ler) i sildim. Yinede ne olur ne olmaz diyerek silmeden önce her ihtimale karşı etiketleri Google amca’da aradım gerçektende kullanılmadığını gördüm.Yani gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.. Sizlerde her ihtimale karşı veritabanı yedeğini işleme başlamadan önce mutlaka alın..Sorumluluk kabul etmem :)

Eklenti son sürüm Wp ile uyumludur (3.3.1)

Eklenti geliştiricisi: Dan – Lucian Stefancu

Eklenti sayfası: Empty Tags Remover İndir

Kolay Gelsin..

Dipnot: Eklentiyi Türkçe’ye çevirdim.İsteyen olursa paylaşabilirim.

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.875 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 26.06.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “WordPress’te Kullanılmayan Etiketleri Toplu Silme Eklentisi!”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. bekir Diyor ki:

    Ağustos 4th, 2014 at 04:44

    harika bir eklenti, kullanmadığım bir sürü etiktek varmış, hemen siliverdi.

  2. Anıl Diyor ki:

    Nisan 25th, 2017 at 12:36

    Teşekkürler 980 tane boş etiket kaldordım. WordPress sürümüm 4.7.4

Yorum Yapabilirsiniz