Vodafone’da Yüklerken Kazandıran Kampanya - SanalAlemci

Vodafone’da Yüklerken Kazandıran Kampanya

Çarşamba, Aralık 15, 2010 13:38
Kategori:Vodafone
Vodafone’da Yüklerken Kazandıran Kampanya 2/5 (40%) 1 Oy

Vodafone Yüklerken Kazandıran Kampanya Detayları

Yüklerken Kazandıran Kampanya şimdi de yüklerken kazanıp Vodafonelular’la 24 saat boyunca sınırsız konuşabilirsiniz.Yüklerken Kazandıran Kampanya ile kasada 20 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra , 1 saat içinde sadece 5 TL daha yükleyin Vodafonelular’la 24 saat boyunca limitsiz konuşma fırsatı kazanın.

Kampanya 9 Aralık 2010 – 9 Ocak 2011 tarihleri arasında A101, Bim, Metro Cash & Carry Türkiye ve Tesco Kipa mağaza zincirlerinde kasada yapılan yüklemelerde geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için A101, Bim, Metro Cash & Carry Türkiye ve Tesco Kipa mağaza zincirlerininherhangi birinin kasasından tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapmanız ve 1 saat içinde yükleme yaptığınız mağaza zincirinin herhangi bir mağazasından 5 TL daha yükleme yapmanız yeterlidir.

Kampanyayla kazanılan 24 saat boyunca Vodafonelularla sınırsız konuşma hediyesi, yapacağınız ilave 5 TL’lik yükleme ardından gönderilecek bilgilendirme mesajıyla başlar.

 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanya 9 Aralık 2010 – 9 Ocak 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • A101, Bim, Metro ve Tesco-Kipa Süpermarketleri’nde kasadan yapılacak 20 TL ve üzeri yüklemelerden sonra, 1 saat içinde, yükleme yapılan mağaza zincirinin herhangi bir mağazasının kasasından yapılacak 5 TL yüklemeden sonra geçerlidir.
 • Kampanyayla kazanılan hediye Vodafonulularla 24 saat boyunca ücretsiz görüşmedir.
 • Sadece yurtiçinden başlatılan ve yurtiçinde sonlanan çağrılarda geçerlidir.
 • Kazanılan ücretsiz görüşme ve dakika ilgili gün içerisinde içerisinde abonenin hattına yüklenecektir. Yükleme bilgisi bir SMS ile katılımcılara iletilecektir.
 • Kazanılan hediye şebeke içi görüşme, 5 TL daha yükleme yapılmasından sonra aboneye gidecek bilgilendirme mesajından sonra 24 saat boyunca kullanılabilecektir.
 • Yüklenen hediye devredilemeyecek, başka bir hediyeye çevrilemeyecek, nakit karşılığı talep edilemeyecek ve Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır.
 • Yüklenen hediye sadece Vodafone yönünde ses iletiminde kullanılacak olup, SMS gönderimini kapsamamaktadır.
 • Yükleme yapılan ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Vodafone kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak; Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 308 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 05.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Vodafone’da Yüklerken Kazandıran Kampanya”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; VODAFONE Diyor ki:

  Temmuz 1st, 2011 at 12:53

  [...] Vodafone’da Yüklerken Kazandıran Kampanya Detayları [...]

Yorum Yapabilirsiniz