Vodafone-TL /Kuruş ile CepLimitsiz Günboyu Vodafonelular - SanalAlemci

Vodafone-TL /Kuruş ile CepLimitsiz Günboyu Vodafonelular

Perşembe, Nisan 1, 2010 11:35
Kategori:Vodafone
Derecelendir

Vodafone-TL /Kuruş ile ‘CepLimitsiz Günboyu Vodafonelular‘-Ücretlendirmeler;

Her yöne günde toplam 10 dakika konuştuktan sonra tüm Vodafonelularla
bedava konuşmak istiyorsanız.

Ayda 20 TL yükleyin, her gün toplam 10 dakika istediğiniz operatörden istediğiniz kişiyi arayın, günün geri kalanında tüm Vodafonelularla bedava konuşun.

Vodafone Abonesi Olmak Çok KolayEğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi‘ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Cep Limitsiz Tarife Tablosu

Günde 10 dakikaya kadarGünde 10 dakikadan sonra*
Vodafone içi görüşme30 Kuruş/dkÜcretsiz – Limitsiz **
Diğer GSM operatörleri ve sabit hatlar40 Kuruş/dk40 Kuruş/dk
SMS40 Kuruş40 Kuruş
 • *Aylık 20 TL yükleme şartı sağlandığında geçerlidir. 10 dakika ücretli görüşmeleri kapsamaktadır.
 • **Gün içinde Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, Kıbrıs ve uluslararası yönlere yapılan 10 dakika ücretli görüşmeden sonra yurtiçinde şebekeiçi görüşmelerde geçerlidir.

Tarifeye Geçiş

My Vodafone’a giriş yaparak “Tarife İşlemleri” adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.

“şifre CEPLIMITSIZGUNBOYU” yazıp 7048′e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542′yi arayabilirsiniz.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz.

My Vodafone üyesi değilseniz hemen üye olmak için tıklayın.

Ekstra Avantajlar

 • 5000 SMS Hediye: Süper SMS Kampanya’sına katılın, haftada 3 Tlye Vodafone içi 5000 SMS hediye kazanın.
 • Heryöne 3000 SMS: Cep Dolusu SMS alın ayda 7,8 Tlye yurtiçi heryöne tam 3000 SMS hediye kazanın

Esaslar

 • Aylık 20 TL yükleme şartı sağlandığı takdirde 30 gün boyunca Faturasız Cep Limitsiz Tarifesiyle aynı gün içinde (saat 00.00-23.59 arası) Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, Kıbrıs ve uluslararası yönlerde yapılan toplam 10 dakikalık ücretli görüşme sonucunda gün sonuna kadar (saat 00.00-23.59 arasi) yurtiçinde Vodafone içi yapılan görüşmeler ücretsizdir.
 • Yükleme şartı sağlanmadığı takdirde arama ücretleri değişmez ancak 10 dakika sonrasında ücretsiz görüşme avantajından yararlanılamaz.
 • 10 dakika saniye bazlı sayılacak olup, abonelerin bu sınırı geçmek için toplam 600 saniye Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, Kıbrıs ve uluslararası yönlerde ücretli olarak konuşması gerekecektir.
 • Aboneler 10 dakikaya ulaşmak için harcanan süreyi USSD aracılığıyla sorgulayabilecektir. Sorgu için kullanılacak servis “*123#14#” dir.
 • Şebeke içi ücretsiz görüşme hakki yurt içi diğer Vodafone aboneleriyle yapılan görüşmelerde geçerli olup, yurtdışı aramalarında, MH aramaları, özel servisler, faks, data, WAP numaralarının aranmasında dahil değildir.
 • Vodafone içi (yurtiçi) aramalar dakikası 30 kuruştan ücretlendirilmekte olup ücretlendirme periyodu 6 sn’dir (6 saniyede 3 kuruş düşmektedir), yurtiçindeki diğer operatörleri ve sabit hatları aramanın ise dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmekte olup ücretlendirme periyodu 6 sn’dir (6 saniyede 4 kuruş düşmektedir).
 • Cep Limitsiz Faturasız Tarifesi konferans görüşme özelliğine sahip değildir.
 • Kazanılan ücretsiz görüşme süresinin sona erdiği 23.59′da ücretsiz görüşmeden ücretliye geçiş olmasından kaynaklanan bir kesinti olacaktır. Abone ücretsiz görüşme süresinin bittiği yönünde SMS ile bilgilendirilecektir. Bu saat itibariyle abone tekrar arama yaparak ücretli olarak görüşmelerine devam edebilecektir.
 • Ücretsiz görüşme hakkinin kazanılması için kullanılması gereken ücretli 10 dakikaya özel servisler, faks, data, WAP ve müşteri hizmetleri aramaları dahil değildir.
 • Abonenin herhangi bir kampanyadan kazanılmış hediye liralarının bulunması durumunda öncelikle bu hediye liralar kullanılacaktır. Hediye lira kullanılarak yapılan görüşmeler ücretli görüşme sayılmadığı için, ücretsiz görüşme kazanılması için gerekli 10 dakika süreye dahil edilmeyecektir.
 • Adil Kullanım: Aylık toplam hatbaşı 10.000 dakika üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilerek, bu durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Abonelerin yapacağı bir çağrı süresi 79 dk’yı geçemez

Kaynak; Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 832 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 30.09.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Vodafone-TL /Kuruş ile CepLimitsiz Günboyu Vodafonelular”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. KAYSERİLİ MAHMUT Diyor ki:

  Kasım 30th, 2015 at 18:18

  VODAFONE CEPLİMİTSİZ TARİFE  GUZELDİ KAPANDİ BUNE SE***SİZLİK YA BİZ TURKİYE CEPLİMİTSİZ KONUSAMİYACAKMİYİZ AKRABALARİMİZİ SEVDİMİZİ ARAYAMİYACAKMİYİZ HADİ SEVGİLİM VAR DAKKA YETMİYOR NOLACAK İLLA DİYOLARKİ TURKCELL E GEC VALLAYA AVEA VODAFON ANLASMALİ AMA TURKCELL HER İKİSİYLEDE ANLASMALİ DEYİL

Yorum Yapabilirsiniz