Vodafone KATLA KAZAN Kampanyası Detayları ! - SanalAlemci

Vodafone KATLA KAZAN Kampanyası Detayları !

Çarşamba, Şubat 16, 2011 6:37
Kategori:Vodafone
Vodafone KATLA KAZAN Kampanyası Detayları ! 2/5 (40%) 1 Oy

VODAFONE ”KATLA KAZAN” Kapmanyası Detaylı Bilgiler..

Vodafone Katla Kazan Kampanyası

5 TL’niz Hiç Bu Kadar Değerli Olmamıştı!

5 TL’leriniz katlanarak artıyor, 4 katılımda toplam 500 TL oluyor!

Katla Kazan Kampanyasında 5 TL ile her katılımda daha fazla TL kazanın, kazandığınız TL’leri 1 hafta boyunca Vodafonelu sevdiklerinizle konuşurken kendi tarifenizin fiyatlarından istediğiniz gibi harcayın! Üstelik katılım sınırı da yok!

Kampanyaya katılın;
İlk katılımda 5 TL karşılığı 50 TL ,
İkinci katılımda 5 TL karşılığı 100 TL ,
Üçüncü katılımda 5 TL karşılığı 150 TL ,
Dördüncü ve sonraki katılımlarda ise 5 TL karşılığı 200 TL kazanın!
Katla Kazan Kampanyası’na dilediğiniz kadar katılın, hediye TL’leriniz katlanarak artsın.

Kampanyaya katılmak için KATLA yazıp 1616‘ya ücretsiz SMS göndermeniz yeterli!

Kampanyadan kazandığınız ve harcayabileceğiniz hediye TL bakiyenizi *123#1617# yazarak arama tuşuna basıp ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Katılım;

 • Kampanya 04 Kasım – 15 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Katla Kazan Kampanyası’na katılmak için Vodafone faturasız hat sahibi olmanız yeterli.
 • Katılım için KATLA yazıp 1616‘ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
 • 15 Mart – 30 Nisan tarihleri arası devam edecek kampanyaya katıldığınızda bakiyenizden 5 TL düşecek ve karşılığında hediye TL’ler hattınıza yüklenecektir.
 • İlk katılımınızda 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci katılımınızda 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü katılımınızda 5 TL karşılığında 150 TL, dördüncü ve sonraki katılımlarınızda 5 TL karşılığında ise 200 TL kazanacaksınız. Hediye TL’leri yurtiçi Vodafonelularla yapacağınız konuşmalarda kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya belirtilen tarih aralığında istediğiniz kadar katılabilir, katıldıkça hediye TL’lerinizi katlayarak arttırabilirsiniz.
 • Her 5 TL’lik katılım için 1 kez 1616‘ya KATLA yazıp ücretsiz göndererek kayıt olmak gereklidir.

Esaslar;

 • Kampanya 04 Kasım – 15 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Faturasız hat aboneleri 04 Kasım – 15 Aralık arası bakiyelerinden alınan her 5 TL karşılığında hediye TL’ler kazanacaklardır. İlk 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 5 TL karşılığında 150 TL, dördüncü ve sonraki 5 TL karşılığında ise 200 TL kazanacaklardır. Hediye TL’ler yalnızca yurtiçi Vodafonelularla ses amaçlı kullanılır.
 • Hediye TL miktarını harcama, hesaptan 5 TL düşüldükten 1 hafta sonrasında saat 23:59′da sona ermektedir. 1 hafta sonrasında kullanmayan TL’ler silinecektir.
 • Abonelerin, kampanyaya belirtilen tarih aralığında katılım sıklığına ilişkin herhangi bir kısıtları bulunmamaktadır. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
 • Faturasız hat aboneleri, belirtilen tarih aralığında “KATLA” yazarak 1616‘ya kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Aboneler, her 5 TL’lik katılım için 1 kez kayıt olmak durumundalardır. Örneğin 4 defa kayıt olan bir abone, toplam 20 TL karşılığında, ilk 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 5 TL karşılığında 150 TL, dördüncü 5 TL karşılığında 200 TL kazanır.
 • Kampanya kapsamında hediye kazanımında geçerli olan görüşmeler sadece yurtiçindeki şebeke içi ses çağrılarını içerir. Data kullanımları, SMS kullanımları, roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, WAP, yurtiçi diğer operatörlerle yapılan görüşmeler dahil değildir.
 • Hediye kazanılan 1 haftalık dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan faturasız hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.
 • Faturasız hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini sorgulamak için *123#1617# yazarak arama tuşuna basabilirler. Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL / dakikalar transfer edilemez.
 • Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi TL ve dakika atış periyodu geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL’lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri 1 hafta süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL’ler “Faturasız Hat Abonelerinin Bakiye İadesi” kapsamında iade edilemez.

Sıkça Sorulan Sorular;

 • Aynı ay içinde birden çok kez kampanyaya katılabilir miyim?
  Aynı ay içinde dilediğiniz kadar Katla Kazan Kampanyası’na katılabilir ve her katılımında kazanacağınız TL’leri arttırabilirsiniz.
 • Kazandığım TL’leri her yöne aramalarda kullanabilir miyim?
  Katla Kazan Kampanyası’nda kazandığınız TL’leri katılımınızdan itibaren 1 hafta boyunca yurtiçi yönde şebeke içi ses aramalarınızda kullanabilirsiniz.
 • Kazandığım TL’leri kullanırken nasıl ücretlendirilirim?
  Kazandığınız TL’leri kendi tarifenizin şebeke içi için geçerli olan ücretlerinden harcarsınız.
 • Aynı hafta içerisinde 2 kere kampanyaya katıldım, hediye TL’lerimi nasıl kullanacağım?
  Aynı 7 günlük süre içerisinde iki kere kampanyaya katılırsanız önce yaptığınız katılımdan hediye TL’lerinizi önce harcayacak, o bittiğinde ikinci katılımınızdan gelen hediye TL’leri kullanmaya başlayacaksınız.
  Örneğin 12 Nisan’ta kampanyaya katıldınız ve 5 TL karşılığında 50 TL kazandınız. 13 Nisan tarihinde tekrar kampanyaya katılarak 5 TL karşılığında 100 TL kazandınız. 18 Nisan saat 23:59′a kadar şebeke içi görüşmelerinizde ilk katılımdan kazandığınız 50 TL’yi harcarsınız, eğer 50 TL bitmezse hattınızdan silinir. Ardından 19 Nisan 23:59′a kadar şebeke içi görüşmelerinizde ikinci katılımdan kazandığınız 100 TL’yi harcamaya devam edersiniz.
 • Katla Kazan Kampanyası’nda kazandığım TL’leri ve kalan bakiyemi nasıl görüntülerim?
  Kampanyadan kazandığınız ve harcayabileceğiniz hediye TL bakiyenizi *123#1617# yazarak arama tuşuna basarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
 • Kampanyaya 5 defa katılırsam ne kadar hediye TL kazanırım?
  5 defa kayıt olursanız, ilk 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 5 TL karşılığında 150 TL, dördüncü 5 TL karşılığında 200 TL ve beşinci 5 TL karşılığında 200 TL kazanırsınız. Toplam 25 TL karşılığında 700 hediye TL almış olursunuz

Kaynak; Vodafone
Vodafone ‘Katla Kazan’ Kampanya Reklamı Video İzle;

Not; 10 TL katla kazan kampanyası 21 mart 2011 tarihinde sona ermiştir.Yeni kampanya detayları yukarıdadır.

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.120 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 11.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yapılmış “Vodafone KATLA KAZAN Kampanyası Detayları !”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. elif Diyor ki:

  Kasım 20th, 2012 at 16:23

  ben bu hafta katıldım oldu 5tlm 25tl oldu ama nasıl iptallllll edcmmmm yardm edinn

Yorum Yapabilirsiniz