Vodafone Geleneksel Ramazan Kampanyası Detayları (2012) - SanalAlemci

Vodafone Geleneksel Ramazan Kampanyası Detayları (2012)

Salı, Temmuz 24, 2012 7:55
Vodafone Geleneksel Ramazan Kampanyası Detayları (2012)
Vodafone Geleneksel Ramazan Kampanyası Detayları (2012) 2.9/5 (58%) 9 Oy

Vodafone geleneksel Ramazan kampanyasına nasıl katılabilirim,Vodafone Ramazan servisine nasıl abone olabiliriz,Vodafone’da Ramazan kampanyasına katılmak için ne yapmalıyım,Ramazan kampanyasından kazanılan hediye dakikalarımı nasıl sorgularım,Ramazan servisi aboneliği ve iptali nasıl olur,Ramazan kampanyası kalan hediye bakiye sorgulama öğrenme kodları

Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet..

Ramazan ayı boyunca konuştuğunuz kadar bayram da hediye !

Ücretsiz Katılmak İçin: BAYRAM yaz 3010‘a gönder !

Geleneksel Ramazan Kampanyası ile Ramazan ayı boyunca konuştuğunuz kadarı bayramda hediyemiz olsun,
Vodafone’lu sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla bayramlaşın..
(Detaylar aşağıda)

2012 -Vodafone Geleneksel Ramazan Kampanyası Reklam Filmi Video İzle:

ESASLAR:

• Kampanya kapsamında, kampanyaya katılım sağlayan aboneler 20 Temmuz 2012-18 Ağustos 2012 tarihleri arasında yaptıkları kullanıma bağlı olarak Ramazan Bayramı’nda (19 Ağustos 2012-21 Ağustos 2012) kullanılabilecekleri hediye dakika veya TL kazanacaklardır.
• Kampanya, faturasız bireysel aboneler ve Hesabını Bilen tarifeler haricindeki faturalı bireysel abonelerin katılımına açıktır. Faturalı veya faturasız kurumsal aboneler kampanyaya katılım sağlayamaz.
• Kampanya kapsamında faturasız bireysel aboneler harcama dönemi olan 20 Temmuz 2012-18 Ağustos 2012 tarihleri arasında yaptıkları tüm ücretli konuşmalar karşılığında harcadıkları TL kadarını Ramazan Bayramı’nda (19 Ağustos 2012-21 Ağustos 2012) ücretsiz Vodafone ici konuşmalarda geçerli olacak TL şeklinde hediye kazanacaklardır.
• Kampanya kapsamında faturalı bireysel aboneler harcama dönemi olan 20 Temmuz 2012-18 Ağustos 2012 tarihleri arasında yaptıkları tüm paket harici ücretli konuşmalarının toplamını Ramazan Bayramı’nda (19 Ağustos 2012-21 Ağustos 2012) ücretsiz Vodafone ici konuşmalarda geçerli olacak dakika şeklinde hediye kazanacaklardır.
• Abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için katılım talebini iletmeleri gerekmektedir.
• Aboneler, kampanyaya 20 Temmuz 2012-18 Ağustos 2012 tarihleri arasında “BAYRAM” yazıp 3010‘a kısa mesaj göndererek kayıt olabilirler. Katılım ve bilgilendirme SMSleri ücretsizdir.
• Kampanya dahilinde kazanılan hediyeler 19 Ağustos 2012 tarihinde abonelere yüklenecektir. Sistemsel yoğunluğa bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.
• Kampanya dahilinde kazanılan hediyeler, 21 Ağustos 2012 23:59′a kadar geçerli olacaktır ve bu tarihten sonra harcanmamış olan haklar silinecektir.
• Kampanya dahilinde hediye kazanmak için yapılacak kullanımların yurtiçi veya yurtdışına doğru yapılan sesli çağrılar şeklinde olması gerekmektedir. Tarife, kampanya veya opsiyon dahilinde verilen paket içi kullanımlar geçerli değildir. Kazanımlar, paket harici görüşmeler ile kısıtlıdır.
• Kampanya dahilinde kazanılan hediyeler sadece yurtiçi Vodafone içi sesli görüşmelerde kullanılabilecektir. Hediyeler, yurtiçi diğer yönlere veya yurtdışına doğru çağrılarda, yurtdışındaki çağrılarda, WAP kullanımlarında, yurtiçi veya yurtdışı data veya SMS kullanımlarında geçerli değildir. Aboneler, kampanyaya belirtilen tarih aralığında sadece bir defa katılabilir.
• Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
• Kampanyaya dahil olan abonelerin kampanya süresince kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir.
• Kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra hatlarını iptal edelerse, diğer operatörlere taşırlarsa, devrederlerse, şebeke içi geçiş yaparlarsa, Hesabını Bilen tarifeleri haricindeki aboneler Hesabını Bilen tarifelere geçiş yaparlarsa, hatlarını kapatırlarsa hediye dakika haklarını kaybedeceklerdir.
• Faturasız aboneler kampanya dahilinde kazanılan hediye TL bakiyelerini sorgulamak için “BAKIYE” yazarak 3010‘a gönderebilirler. Kampanyaya bakiye sorgulama SMS’leri ücretsizdir.
• Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL’ler transfer edilemez.
• Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi fiyatlandırması geçerli olacaktır.
• Kazanılan hediye TL’ler “Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi” kapsamında iade edilemez.
• Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma ve kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkı saklıdır.

RAMAZAN SERVİSLERİ:
• Ramazan SMS Servisi Ramazan ayı boyunca ücretsizdir, abone olanlara günde 6 SMS gönderilir. Servisi iptal etmek için IPTAL RAMAZAN yazıp 5888’e SMS göndermek gereklidir. Sahurda Uyandırma Servisi haftalık 1 TL’dir, sahurdan belli bir süre önce abone olan kişiyi arar. Aramaların zamanı yoğunluğa bağlı olarak değişmektedir. İptal etmek için IPTAL RAMAZAN yazıp 4688’e SMS gönderilmelidir. Vodafone Arayanadinlet servisini tüm bireysel Vodafone aboneleri kullanabilir, abonelik ücretli aylık 2.5 TL olup, her ay sonunda bilgilendirme yapılarak otomatik yenilenir. Fasl-ı Muhabbet reklam müziğinin Arayanadinlet olarak kullanılması için içerik bedeli alınmamaktadır. Diğer Arayanadinlet içerikleri ücretli olabilir.
Kaynak: Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 240 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 17.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz