Vodafone ”Gece Paketi” Detayları - SanalAlemci

Vodafone ”Gece Paketi” Detayları

Salı, Mart 20, 2012 15:38
Vodafone ”Gece Paketi” Detayları 3.1/5 (63%) 15 Oy

Vodafone Gece Paketi

Vodafone Gece Paketine Nasıl Geçilir,Vodafone Gece Paketi Kalan Bakiye’yi Nasıl Öğrenirim,Vodafone Gece Paketi Nasıl İptal Edilir Hakkında Detaylı Bilgiler

“Akşam 21:00′den sonra arkadaşlarımı daha çok arıyorum, keşke geceleri kullanabileceğim dakikalar satın alabilseydim!” diyenlerden misiniz?

Vodafone’un yeni Gece Paketi ile artık akşamları sevdiklerinizle rahat rahat konuşabileceksiniz. Gece Paketi’ne abone olun, ayda sadece 9 TL’ye haftanın her günü akşam 21:00 – sabah 09:00 arası Vodafone’lu sevdiklerinizle konuşabileceğiniz tam 2.000 dakikanız olsun.

Gece Paketi’ne abone olmak için yapmanız gereken “GECE” yazıp 7580‘e SMS olarak ücretsiz göndermek! Siz de tarifenize ek olarak Gece Paketi’ne abone olun, geceleri sevdiklerinizle rahat rahat konuşun.

ÜCRETLENDİRME

Gece Paketi yurtiçi Vodafone’lularla haftanın her günü akşam 21:00 – sabah 09:00 arası kullanabileceğiniz aylık 2.000 dakika içermekte olup ayda 9 TL karşılığında satın alınmaktadır.

Paketinizde kalan dakikaları öğrenmek için “BAKIYE GECE” yazıp 7580‘e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

NASIL SATIN ALABİLİRİM?

 • Gece Paketi için “GECE” yazıp 7580‘e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz.
 • Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 ‘yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 4440542‘yi arayarak ulaşabilirsiniz.

ESASLAR

 • Gece Paketi bireysel faturalı ve faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Gece Paketi haftanın her günü gece 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında kullanılmak üzere Vodafone’lularla geçerli 2.000 dakika içerir.
 • Verilen dakikalar sadece yurtiçi Vodafone yönüne olan aramalar için geçerlidir. Verilen dakika sınırını dolduran aboneler, sonraki görüşmeleri için mevcut tarifelerinde geçerli şebeke içi görüşme ücretleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Gece paketine abone olmak için “GECE“, aboneliğiniz varsa kalan dakika bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE GECE“, iptal etmek için “IPTAL GECE” yazıp 7580‘e SMS gönderebilirsiniz. 7580 servis numarasına göndereceğiniz tüm SMS’ler ücretsizdir.
 • Gece Paketi’nin ücreti 9 TL’dir. Faturasız hat kullanıyorsanız, bu ücret onay mesajını takiben bakiyenizde yeterli lira olması durumunda anında düşer ve abonelik iptal edilmezse periyodik olarak her dönem sonunda ücreti bakiyenizden (yeterli olması durumunda) düşerek paket aboneliğiniz yenilenir. Faturalı hat kullanıyorsanız, paket ücreti faturanıza ilk ay haricinde tam yansıtılır ve iptal edilmediği durumda her fatura dönemi sonunda ücreti faturaya yansıtılarak paket aboneliğiniz yenilenir. Faturalı abonelikler için ilk ay, aylık paket ücreti ve dakika adedi; paketi satın alma tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.Paket, faturalı aboneler için fatura dönemi boyunca veya faturasız aboneler için 30 günlük periyod için geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 30 saniyedir.
 • Özel servis numaraları ve konferans görüşme servisi aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paket dahilindeki dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçindeki aramalarda geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
 • Kurumsal aboneler bu paketten faydalanamaz. Bireysel hatlarda, bir abone en çok 3 hattı için Gece Paketi satın alabilir.
 • Gece Paketi’ni 7580 SMS servis numarası ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla satın alabilir veya aboneliğiniz varsa iptal edebilirsiniz.
 • Paket dahilindeki kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez, silinir.
 • Şebeke içi geçiş (faturalıdan faturasıza veya faturasızdan faturalıya), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir.
 • Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir, abonelik başlangıcı talep edildiğinde paket hemen devreye girer.
 • Belirtilen zaman aralıkları dışında başlatılan çağrılar için görüşmelerin bir kısmının zaman aralığı içerisinde kalması durumunda, görüşmenin zaman aralığı içinde kalan süresinin dakika paketlerinden kullanılır.Aynı şekilde zaman aralığı içinde başlatılan çağrılarda görüşmenin bir kısmının zaman aralığı dışında kalması durumunda sadece zaman aralığı içerisinde kalan süre dakika paketlerinden kullanılır.
 • Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Mesaj paketini iptal etmek için abone “IPTAL GECE” yazıp 7580′e mesaj atabilir. Paketin dönem sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, dönem sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
 • Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem başlatılacak olup hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Faturalı Aylık Senle Ben /Gece / Haftasonu Paketi Cep Avantaj Vodafone’lularla, Cep Avantaj Midi +, Cep Avantaj Her Yöne, Red Mini, Red, Red+, Faturalı Vodafonelularla Cep Limitsiz , Cep Limitsiz Vodafonelular, Cep Limitsiz Vodafonelular ve Sabit Hatlar, Cep Limitsiz Vodafone, Sabit Hatlar ve 750 Dk. Diğer Operatörler, Cep Limitsiz Vodafone, Cep Limitsiz Vodafone + Sabit Hat, Vodafone + Sabit Hat ve 1000 Dakika Diğer Ceplere tarifeleriyle birlikte alınamaz. Bu tarifeler mevcutta limitsiz şebeke içi dakika hakkı içerdiğinden sözkonusu paketlerin alınması abone lehine ayrı bir katkı sağlamayacaktır.
 • Vodafone, Gece Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketi satın alacak abone ve/veya seçilen numaranın sahibi TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü’nden teyid edilmiş ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Paket ile ilgili sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız.
Kaynak: Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.883 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 16.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz