Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Kampanya Detayları - SanalAlemci

Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Kampanya Detayları

Cuma, Temmuz 1, 2011 12:43
Kategori:Vodafone
Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Kampanya Detayları 4.3/5 (87%) 3 Oy

Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Detaylı Bilgiler

Şimdi Vodafone FreeZone Tarifelerine Geçmenin Tam Zamanı!

Vodafone FreeZone tarifelerinden faturasız Özgür Genç, Cep Özgür ya da faturalı Genç Avantaj’dan birine numaranı taşı; 10 ay boyunca toplamda her yöne 1.000 dakika + 1.000 MB kazan!

Bunun için numaranı taşırken faturalı FreeZone tarifen Genç Avantaj’ı seçmen veya Faturasız FreeZone tarifen Özgür Genç ya da Cep Özgür’de her ay 20TL yüklemen yeterli !

ESASLAR

* FreeZone’a Gel Kampanyası şartları 09.06.2011-31.07.2011 tarihi arasında numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelme başvurusunda bulunan; Özgür Genç, Cep Özgür veya Genç Avantaj tarifelerinden birini seçen ve hattı 06.08.2011 tarihine kadar aktif hale gelen aboneler için geçerli olacaktır.
* Kampanya kapsamındaki haklar, faturalı tarifelerde başarılı bir şekilde gerçekleşen numara taşıma işleminin ardından katılım SMS’i alınmasıyla; faturasız tarifelerde hattın aktif olması ile beraber tanımlanır.
* Başarılı şekilde kampanyaya katılan aboneler 10 ay boyunca (ön ödemeli aboneler her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerinin ardından) yurt içi heryönü ararken kullanabilecekleri bedava 100 dakika ve 100MB kazanacaklardır.
* Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir.
* 30 gün içinde yapılan 2. yüklemeye hediye dakika kazanımı olmayacaktır.
* Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
* Kampanya dakikalarının kullanım önceliği bulunmaktadır.
* Hattın iptal olması veya abonenin baska bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar kullanılamayacaktır.
* Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
* Başka bir MNT kampanyası ile birarada kullanılamaz (faturasız MNT Heryöne 500 dk Kampanyası).
* Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kaynak;Vodafone

Vodafone Free Zone Nedir ?

Vodafone Free Zone, Vodafone’un gençlere özel lanse ettiği bir altmarkadır. Gençliğin yeni özgürlük alanını temsil eder. Vodafone Free Zone dünyasına ilişkin detaylı bilgiyi Vodafonefreezone.net sitesinden takip edebilirsiz.

Vodafonefreezone.net nedir? Vodafonefreezone.net, Vodafone Free Zone dünyasının adresidir. Bu adreste Vodafone Free Zone dünyasına ilişkin her şeyin yanı sıra keşfetmekten keyif alabileceğiniz farklı içeriklere ulaşabileceksiniz.

Bu siteye üyelik var mıdır?

Hayır, şuan üyelik bulunmamaktadır.

Bu bir kampanya mıdır yoksa sürekli olacak birşey midir?

Vodafone Free Zone bir kampanya değildir, Vodafone markasının yeni gençlik altmarkasıdır.

TV reklamında gördüğümüz klip Vodafone’a mı ait?

Vodafone Free Zone’nun ana sloganı “gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa”dır. Bu felsefeyi dile getirmek adına Şebnem Ferah Vodafone Free Zone gençliği için “Özgürce Yaşa” şarkısınıbestelemiştir.

Free Zone’un sunduklarından herkes yararlanabiliyor mu?

26 yaşının altındaysanız ve Vodafone’luysanız Vodafone Free Zone’un özgürlük alanlarından faydalanabilirsiniz. Henüz Vodafone’lu değilseniz vodafonefreezone.net’a biran önce göz atmanızda fayda var.

Neden Şebnem Ferah?

Şebnem Ferah kendine has duruşu, hayata bakışıyla Vodafone Free Zone markasının felsefesine çok yakın bir isim. Aynı zamanda gençliğin yakından takip ettiği, severek dinlediği çok başarılı bir sanatçı. Bu noktada Vodafone Free Zone’un ruhunu çok iyi yansıttığını düşünerek birlikte bu güzel proje için yola çıktık.

Başka sanatçılar da var mı? Sanatçıları neye göre belirlediniz?

Şebnem Ferah’ın yanı sıra yine kendilerine has duruşları, hayata bakışları ve ürettikleriyle Vodafone Free Zone felsefesine çok yakın olan Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK isimleri de bu projede Vodafone Free Zone gençleriyle birlikte yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.546 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 14.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Kampanya Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; VODAFONE Diyor ki:

    Temmuz 1st, 2011 at 12:53

    [...] Vodefone FreeZone Kampanyası Kampanya Detayları [...]

  2. SanalAlemci » Blog Archive » Vodafone – ‘Özgür Genç’ Tarifesi Hakkında Bilgiler Diyor ki:

    Temmuz 2nd, 2011 at 04:22

    [...] Şimdi gelene 10 ay boyunca her yöne toplam 1.000 dakika ve 1.000 MB internet Vodafone FreeZone’dan hediye. Bunun için numaranı diğer operatörlerden taşırken Özgür Genç’i seçmen yeterli. Ayrıntılı bilgi için tıkla. [...]

Yorum Yapabilirsiniz