Vodafone-Faturasız ‘Standart’ İnternet - SanalAlemci

Vodafone-Faturasız ‘Standart’ İnternet

Pazartesi, Eylül 20, 2010 14:42
Kategori:Vodafone
Vodafone-Faturasız ‘Standart’ İnternet 3/5 (60%) 1 Oy

VODAFONE – Faturasız Standart İnternet Tarifesi Hakkında Detaylı Bilgiler;

Vodafone- Faturasız ‘Standart İnternet Tarifesi

VODAFONE – FATURALI VE FATURASIZ CEPNET İNTERNET PAKETLERİ | DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Standart İnternet

Standart Tarife ile internete diledikleri kadar bağlı kalabilir, ofis dışındayken de hızlı bir şekilde internete bağlanabilir, e-postalarına istedikleri zaman istedikleri yerden erişebilir ve internetin sunmuş olduğu tüm imkanlardan avantajlı ücretlendirme yapısı ile faydalanabilirsiniz. Standart tarifeler avantajlı fiyatlarla hacim bazlı ücretlendirilir.

Vodafone İnternet servisi tüm Vodafone abonelerinin kullanımına açıktır. Vodafone aboneleri cep telefonu ayarlarını yaparak ve internet ve 3G hizmetlerini açarak bu servisten yararlanabilirler.

Ücretlendirme;

Paket Adı; Standart Tarife

Faturasız; 0,1 kr/1 KB

Fatura Stop; 7 TL (Faturasız)

 • Fiyatlara (%18) KDV ve (%5) ÖİV dahildir.
 • Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile günlük maksimum 7 TL üstü kullanım ücretlendirilmeyerek abonelere limitsiz kullanım imkanı sağlanıyor.
 • Fatura Stop özelliği ve ücretler yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

Tarifeye Geçiş;

My Vodafone üyesi değilseniz hemen üye olmak için tıklayın.

Esaslar;

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Fatura Stop özelliği için adil kullanım hakkı 250 MB’tır
 • * Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile standart tarife kullandığınızda faturalı hatlar için günlük maksimum 5 TL üstü kullanımları için ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.
 • Aboneler bu tarifeyi 3G ağında kullanmaları durumunda 1,0 Mbps’ye kadar hız ile hizmet verilir. Adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps’ye kadar olan hız ile internete bağlanılabilir.
 • Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz.Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.
 • Standart Tarifeden, eğer 3G abonesi iseniz ve bilgisayarınızdan bağlanmak için 3G uyumlu bir Vodem, yani Vodafone Mobil Modem cihazına sahipseniz 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Kullanım;

Avantajlı Cepnet paketlerinden yararlanmaya başlamak çok kolay!

My Vodafone’da servis tercihleri adımında 3G hizmetini açarak, 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne arayarak, 3636 IVR ve SMS kanallarını kullanarak 3G abonesi olabilirsiniz. (3G hızında internete cep telefonunuzdan bağlanabilmek için 3G uyumlu bir cep telefonuna sahip olmalısınız.)

Cepnet Hakkında Sık Sorulan Sorular;

Cepnet nedir?
Megabayt hesabı yapmadan internet uyumlu cep telefonunuzla internete sınırsız bağlanmanızı sağlayan aylık ve günlük olarak satın alabileceğiniz internet erişim paketidir. Cepnet kullanmaya başlamadan önce cep telefonunuzun internet ayarlarının yapılmış olduğunu kontrol ediniz. internet ayarlarınız yapılmamışsa vodafone.com.tr‘den ayarlarınızı hemen alabilirsiniz.
Cepnet’in faydaları nelerdir?
Cepnet, kullanıcıların internet erişimi ihtiyacına göre hazırlanmış internet paketidir. Günlük ve aylık olarak sunulan bu paketleri kullanım alışkanlığınıza göre satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cepnet paketlerini kullanarak Facebook , Windows Live Messenger, e-posta ve daha birçok servisten yararlanabilirsiniz.
Cepnet’i kimler kullanabilir?
Faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri Cepnet’i kullanabilir.
Cepnet’i nasıl kullanırım?
Cepnet’i kullanabilmek için Vodafone hattına ve internet uyumlu bir cep telefonuna ihtiyacınız var. Cep telefonunuzdan abonelik kodlarını 3636′ya ücretsiz olarak SMS göndererek Cepnet paketlerini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.Günlük paket için, ABONE GUNLUKCEPNET yazarak,
Aylık paket için, ABONE AYLIKCEPNET yazarak 3636‘ya gönderebilirsiniz.
SMS gönderdikten sonra hemen Cepnet’i kullanmaya başlayabilir miyim?
Cep telefonunuza gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra hiç bir ek ücret ödemeden Cepnet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Cepnet kullanırken nasıl ücretlendirilirim ?
Günlük Cepnet 0,50TL, aylık Cepnet 7,99TL olarak ücretlendirilir.
Günlük Cepnet paketim bittiğinde ne olur?
Günlük Cepnet paketi alınan günün sonunda 23:59:59 sonlanır ve yenilenmez. Cepnet kullanmaya devam etmek isterseniz tekrar SMS ile ya da diğer kanallardan yeni bir paket satın alabilirsiniz.Yeni günlük Cepnet paketi almazsanız veya başka bir data paketine sahip değilseniz standart tarife ile ücretlendirilirsiniz. Standart tarife 0,1 kuruş/ 1KB olarak ücretlendirilir.
Aylık Cepnet paketim bittiğinde ne olur?
Aylık Cepnet paketi, faturalı hatlar için iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak tekrarlanır. Faturasız hatlarda ise yeterli bakiye olması durumunda tekrarlanır. Yeterli bakiyeniz yok ise bir sonraki yüklemenize kadar aylık Cepnet paketiniz tekrarlanmaz. Kontör yüklediğinizde aylık Cepnet aboneliğiniz tekrar başlatılır ve o tarihten sonra bir ay süreyle paketiniz geçerli olur.*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Yukarıdaki fiyatlandırma hem faturalı hem faturasız hatlar için geçerlidir. Cepnet hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Kaynak; Vodafone

xxx

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.400 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 17.10.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Vodafone-Faturasız ‘Standart’ İnternet”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; VODAFONE Diyor ki:

  Temmuz 1st, 2011 at 12:53

  [...] Vodafone-Faturasız ‘Standart’ İnternet Hakkında Detaylı Bilgiler [...]

Yorum Yapabilirsiniz