Vodafone-Faturalı ‘Günlük Cepnet’ Paketi - SanalAlemci

Vodafone-Faturalı ‘Günlük Cepnet’ Paketi

Pazartesi, Eylül 20, 2010 11:28
Kategori:Vodafone
Vodafone-Faturalı ‘Günlük Cepnet’ Paketi 4.3/5 (85%) 12 Oy

VODAFONE – Faturalı ‘Günlük Cepnet‘ Paketi Hakkında Detaylı Bilgiler;

VODAFONE – FATURALI VE FATURASIZ CEPNET PAKETLERİ | DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Vodafone- Faturalı ‘Günlük Cepnet’

Günlük Cepnet

Vodafone’un yeni mobil İnternet paketi Cepnet ile megabayt hesabı yapmadan cep telefonunuzla Internete bağlanabilirsiniz.
Cepnet, cep telefonlarından Internet erişimi ihtiyacınızı karşılamak üzere,Vodafone tarafından sunulan Günlük olarak alabileceğiz mobil Internet erişim paketidir. Cepnet paketleri megabayt hesabı yapmanıza gerek kalmadan özgürce data kullanmanızı sağlar.

Ücretlendirme;

Paket Adı;Günlük Cepnet

Paket Ücreti;0,50 TL

Paket Hızı;7.2 Mbps’ye kadar

Fatura Stop; 0,50 TL /Gün

 • Günlük Cepnet paketine abone olarak 1 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 50 Kuruş ile ücretlendirilirsiniz. Günlük Cepnet internet paketinin geçerlilik süresi gün sonuna (23:59:59) kadardır.
 • Günlük Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 5 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
 • Günlük Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir
 • Günlük Cepnet paketini kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarifeye Geçiş;

 • My Vodafone’a giriş yaparak “İnternet Paketleri” adımından hemen bu tarifeye geçebilirsiniz.
 • Pakete abone olmak için “ABONE GUNLUKCEPNET” yazıp 3636‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Paket kullanım bilginizi öğrenmek için “SORGU GUN” yazıp 3636‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542‘yi arayabilirsiniz.
 • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi‘ne gidebilirsiniz.

Esaslar;

 • Günlük Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir
 • Günlük Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 5 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
 • Günlük Cepnet paketine abone olarak 1 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 50 Kuruş ile ücretlendirilirsiniz. Günlük Cepnet internet paketinin geçerlilik süresi gün sonuna (23:59:59) kadardır.
 • Günlük Cepnet paketi günde 1 defa alınabilir.
 • Günlük Cepnet paketi kullanımınız hergün saat 23.59.59 itibariyle sona erer. 23.59.59 sonrasındaki data kullanımınız için, başka bir data paketi aboneliğiniz bulunmuyorsa standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer
 • Günlük Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 • Günlük Cepnet paketi bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Günlük Cepnet paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kullanım;

Günlük Cepnet paketlerinden yararlanmaya başlamak çok kolay!Faturalı hattınızla Günlük Cepnet paketi kullanmak için ABONE GUNLUKCEPNET yazıp 3636‘ya göndermeniz yeterli. Cep telefonunuza gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra Cepnet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Cepnet paketini kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.

Cepnet paketlerini açmak, kapatmak ve paket kullanım bilgilerinizi öğrenmek için göndermeniz gereken mesaj kodları için aşağıdaki tablodan faydalanabilirsiniz.

Faturalı Cepnet Paketleri;

cepnet vodafone

Cepnet nedir?
Megabayt hesabı yapmadan internet uyumlu cep telefonunuzla internete sınırsız bağlanmanızı sağlayan aylık ve günlük olarak satın alabileceğiniz internet erişim paketidir. Cepnet kullanmaya başlamadan önce cep telefonunuzun internet ayarlarının yapılmış olduğunu kontrol ediniz. internet ayarlarınız yapılmamışsa vodafone.com.tr‘den ayarlarınızı hemen alabilirsiniz.
Cepnet’in faydaları nelerdir?
Cepnet, kullanıcıların internet erişimi ihtiyacına göre hazırlanmış internet paketidir. Günlük ve aylık olarak sunulan bu paketleri kullanım alışkanlığınıza göre satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cepnet paketlerini kullanarak Facebook , Windows Live Messenger, e-posta ve daha birçok servisten yararlanabilirsiniz.
Cepnet’i kimler kullanabilir?
Faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri Cepnet’i kullanabilir.
Cepnet’i nasıl kullanırım?
Cepnet’i kullanabilmek için Vodafone hattına ve internet uyumlu bir cep telefonuna ihtiyacınız var. Cep telefonunuzdan abonelik kodlarını 3636′ya ücretsiz olarak SMS göndererek Cepnet paketlerini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük paket için, ABONE GUNLUKCEPNET yazarak,
Aylık paket için, ABONE AYLIKCEPNET yazarak 3636‘ya gönderebilirsiniz.

SMS gönderdikten sonra hemen Cepnet’i kullanmaya başlayabilir miyim?
Cep telefonunuza gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra hiç bir ek ücret ödemeden Cepnet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Cepnet kullanırken nasıl ücretlendirilirim ?
Günlük Cepnet 0,50TL, aylık Cepnet 7,99TL olarak ücretlendirilir.
Günlük Cepnet paketim bittiğinde ne olur?
Günlük Cepnet paketi alınan günün sonunda 23:59:59 sonlanır ve yenilenmez. Cepnet kullanmaya devam etmek isterseniz tekrar SMS ile ya da diğer kanallardan yeni bir paket satın alabilirsiniz.Yeni günlük Cepnet paketi almazsanız veya başka bir data paketine sahip değilseniz standart tarife ile ücretlendirilirsiniz. Standart tarife 0,1 kuruş/ 1KB olarak ücretlendirilir.
Aylık Cepnet paketim bittiğinde ne olur?

Aylık Cepnet paketi, faturalı hatlar için iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak tekrarlanır. Faturasız hatlarda ise yeterli bakiye olması durumunda tekrarlanır. Yeterli bakiyeniz yok ise bir sonraki yüklemenize kadar aylık Cepnet paketiniz tekrarlanmaz. Kontör yüklediğinizde aylık Cepnet aboneliğiniz tekrar başlatılır ve o tarihten sonra bir ay süreyle paketiniz geçerli olur.

*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Yukarıdaki fiyatlandırma hem faturalı hem faturasız hatlar için geçerlidir. Cepnet hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak; Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 3.134 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 07.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

3 Yorum Yapılmış “Vodafone-Faturalı ‘Günlük Cepnet’ Paketi”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. radaxx Diyor ki:

  Kasım 21st, 2010 at 13:43

  günlük cepnet paketi nasıl iptal edirlrr

 2. SanalAlemci » Blog Archive » VODAFONE-Faturalı ve Faturasız Cepnet Paketleri Diyor ki:

  Nisan 26th, 2011 at 03:24

  [...] Cepnet: (Detaylı bilgiler için tıklayınız) Aylık Cepnet: (Detaylı bilgiler için [...]

 3. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; VODAFONE Diyor ki:

  Aralık 19th, 2011 at 05:31

  [...] Vodafone-Faturalı ‘Günlük Cepnet’ Paketi Hakkında Detaylı Bilgiler [...]

Yorum Yapabilirsiniz