Vodafone-Faturalı ‘Aylık Cepnet’ Paketi - SanalAlemci

Vodafone-Faturalı ‘Aylık Cepnet’ Paketi

Pazartesi, Eylül 20, 2010 12:16
Kategori:Vodafone
Vodafone-Faturalı ‘Aylık Cepnet’ Paketi 4.6/5 (91%) 7 Oy

VODAFONE – Faturalı ‘Aylık Cepnet‘ Paketi Hakkında Detaylı Bilgiler;

Vodafone- Faturalı ‘Aylık Cepnet’

VODAFONE – FATURALI VE FATURASIZ CEPNET PAKETLERİ | DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Aylık Cepnet

Vodafone’un yeni mobil İnternet paketi Cepnet ile megabayt hesabı yapmadan cep telefonunuzla Internete bağlanabilirsiniz.

Cepnet, cep telefonlarından Internet erişimi ihtiyacınızı karşılamak üzere,Vodafone tarafından sunulan Aylık olarak alabileceğiz mobil Internet erişim paketidir. Cepnet paketleri megabayt hesabı yapmanıza gerek kalmadan özgürce data kullanmanızı sağlar.

Ücretlendirme;

Paket Adı; Aylık Cepnet

Paket Ücreti; 7,99 TL

Paket Hızı; 7.2 Mbps’ye kadar

Fatura Stop; 7,99 TL/Ay

 • Aylık Cepnet paketine abone olarak 1 fatura dönemi içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 7,99 TL ile ücretlendirilirsiniz. Aylık Cepnet paketini aldığınız tarihten sonraki ilk fatura kesim tarihinde Aylık Cepnet abonelik bedeliniz faturanıza yansıtılır.
 • Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
 • Aylık Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir
 • Aylık Cepnet paketini kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarifeye Geçiş;

 • My Vodafone’a giriş yaparak “İnternet Paketleri” adımından hemen bu tarifeye geçerek.
 • Pakete abone olmak için “ABONE AYLIKCEPNET” yazıp 3636‘e kısa mesaj göndererek.
 • Paket kullanım bilginizi öğrenmek için “SORGU AY” yazıp 3636‘ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Paketi iptal etmek için “İPTAL AY” yazıp 3636‘ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542‘yi arayarak.
 • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne giderek.

My Vodafone üyesi değilseniz hemen üye olmak için tıklayın.

Esaslar;

 • Aylık Cepnet paketi, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir.
 • Aylık Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir
 • Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
 • Aylık Cepnet paketine abone olarak 1 fatura dönemi içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 7,99 TL ile ücretlendirilirsiniz. Aylık Cepnet paketini aldığınız tarihten sonraki ilk fatura kesim tarihinde Aylık Cepnet abonelik bedeliniz faturanıza yansıtılır.
 • Aylık Cepnet paketinde fatura dönemi içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan fatura kesim tarihine kadar Aylık Cepnet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Aylık Cepnet paket ücreti fatura kesim tarihinde faturanıza yansıtılır.
 • Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve 100 MB adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet kullanımınıza devam edebilirsiniz.
 • Aylık Cepnet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer
 • Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 • Aylık Cepnet paketi bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kullanım;

Aylık Cepnet paketlerinden yararlanmaya başlamak çok kolay!

Faturalı hattınızla Aylık Cepnet paketi kullanmak için ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636‘ya göndermeniz yeterli. Cep telefonunuza gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra Cepnet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Cepnet paketini kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.

Cepnet paketlerini açmak, kapatmak ve paket kullanım bilgilerinizi öğrenmek için göndermeniz gereken mesaj kodları için aşağıdaki tablodan faydalanabilirsiniz.
vodafone aylık cepnet paketi

Cepnet Hakkında Sık Sorulan Sorular;

Cepnet ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Cepnet nedir?
Megabayt hesabı yapmadan internet uyumlu cep telefonunuzla internete sınırsız bağlanmanızı sağlayan aylık ve günlük olarak satın alabileceğiniz internet erişim paketidir. Cepnet kullanmaya başlamadan önce cep telefonunuzun internet ayarlarının yapılmış olduğunu kontrol ediniz. internet ayarlarınız yapılmamışsa vodafone.com.tr‘den ayarlarınızı hemen alabilirsiniz.
Cepnet’in faydaları nelerdir?
Cepnet, kullanıcıların internet erişimi ihtiyacına göre hazırlanmış internet paketidir. Günlük ve aylık olarak sunulan bu paketleri kullanım alışkanlığınıza göre satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cepnet paketlerini kullanarak Facebook , Windows Live Messenger, e-posta ve daha birçok servisten yararlanabilirsiniz.
Cepnet’i kimler kullanabilir?
Faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri Cepnet’i kullanabilir.
Cepnet’i nasıl kullanırım?
Cepnet’i kullanabilmek için Vodafone hattına ve internet uyumlu bir cep telefonuna ihtiyacınız var. Cep telefonunuzdan abonelik kodlarını 3636′ya ücretsiz olarak SMS göndererek Cepnet paketlerini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük paket için, ABONE GUNLUKCEPNET yazarak,
Aylık paket için, ABONE AYLIKCEPNET yazarak 3636′ya gönderebilirsiniz.

SMS gönderdikten sonra hemen Cepnet’i kullanmaya başlayabilir miyim?
Cep telefonunuza gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra hiç bir ek ücret ödemeden Cepnet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Cepnet kullanırken nasıl ücretlendirilirim ?
Günlük Cepnet 0,50TL, aylık Cepnet 7,99TL olarak ücretlendirilir.
Günlük Cepnet paketim bittiğinde ne olur?
Günlük Cepnet paketi alınan günün sonunda 23:59:59 sonlanır ve yenilenmez. Cepnet kullanmaya devam etmek isterseniz tekrar SMS ile ya da diğer kanallardan yeni bir paket satın alabilirsiniz.Yeni günlük Cepnet paketi almazsanız veya başka bir data paketine sahip değilseniz standart tarife ile ücretlendirilirsiniz. Standart tarife 0,1 kuruş/ 1KB olarak ücretlendirilir.
Aylık Cepnet paketim bittiğinde ne olur?

Aylık Cepnet paketi, faturalı hatlar için iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak tekrarlanır. Faturasız hatlarda ise yeterli bakiye olması durumunda tekrarlanır. Yeterli bakiyeniz yok ise bir sonraki yüklemenize kadar aylık Cepnet paketiniz tekrarlanmaz. Kontör yüklediğinizde aylık Cepnet aboneliğiniz tekrar başlatılır ve o tarihten sonra bir ay süreyle paketiniz geçerli olur.

*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Yukarıdaki fiyatlandırma hem faturalı hem faturasız hatlar için geçerlidir. Cepnet hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak; Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 5.324 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 14.11.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

4 Yorum Yapılmış “Vodafone-Faturalı ‘Aylık Cepnet’ Paketi”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » VODAFONE-Faturalı ve Faturasız Cepnet Paketleri Diyor ki:

  Temmuz 2nd, 2011 at 03:24

  [...] ‘Standart’ İnternet TarifesiVODAFONE-Faturalı ve Faturasız Cepnet Paketleri için SanalAlemci » Blog Archive » Vodafone-Faturalı ‘Aylık Cepnet’ PaketiTüm Vodafone Shop’lar – Vodafone Cep Merkez Adresleri için SanalAlemci » Blog [...]

 2. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; VODAFONE Diyor ki:

  Temmuz 2nd, 2011 at 12:35

  [...] Vodafone-Faturalı ‘Aylık Cepnet’ Paketi Hakkında Detaylı Bilgiler [...]

 3. lale Diyor ki:

  Mart 14th, 2012 at 16:43

  ya lütfen yardımcı olun bnde aylık pakete üye oldum 3 tl olana nasl iptal edecem lütfen yardm edin

 4. admin Diyor ki:

  Mart 15th, 2012 at 05:32

  @lale

  Lale hanım anlaşılan Siz,Aylık 10 MB Tanışma Paketi ‘ABONE NET10′a abone olmuşunuz.Paketi iptal etmek için; IPTAL NET10 yazıp 3636 ya sms gönderdiğinizde paketiniz iptal olacaktır.

Yorum Yapabilirsiniz