Vodafone ‘Dünyaya Mesaj’ Paketi Detayları.. - SanalAlemci

Vodafone ‘Dünyaya Mesaj’ Paketi Detayları..

Çarşamba, Mart 30, 2011 14:30
Vodafone ‘Dünyaya Mesaj’ Paketi Detayları.. 3.5/5 (70%) 2 Oy

Vodafone’dan Yurtdışına Ayda 9 TL’ye 100 Sms !

Yurtdışı Mesaj Paketi ‘Dünyaya Mesaj

Vodafone’un Dünyaya Mesaj paketiyle mesajlarınız dünyaya açılsın!

Dünyaya mesajınız varsa, Dünyaya Mesaj paketiniz var

Vodafone Dünyaya Mesaj paketiyle ayda sadece 9 TL’ye, yurtdışındaki sevdiklerinizle özgürce mesajlaşın diye 100 kısa mesaj cebinizde!

Vodafone abonesiyseniz, mevcut abonelik paketinizi değiştirmeden “Dünyaya Mesaj” seçeneğini ekleyerek, bu seçeneğin avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Abonesi Olmak Çok KolayEğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Ücretlendirme;

Paket; Yurtdışına 100 Sms
Aylık Sabit Ücret; 9 TL

* Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
* KDV (18%) ve ÖİV (25%) dahildir.
Dünyaya mesaj paketi KKTC’ye gönderilen mesajlar içinde geçerlidir.

My Vodafone’dan “Mesaj Paketleri” adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.
DUNYA yazıp 7999‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542‘yi arayabilirsiniz. Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz.
My Vodafone üyesi değilseniz hemen üye olmak için tıklayın.

Esaslar;

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Aylık paket bedeli 9 TLdir. Bu bedel pakete katılım mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL bakiyesi olması durumunda anında düşer. Faturalı aboneliklerde paket ücreti faturaya ilk ay haricinde tam yansıtılır.
Faturalı abonelikler için ilk ay, aylık paket ücreti ve SMS adedi; paketi satın alma tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
Yurtdışına SMS gönderim adedi 100 SMS tir. 100 SMS üzerinde yurtdışına doğru SMS kullanan aboneler, mevcut paketlerinin yurtdışı SMS fiyatından ücretlendirilirler.
Faturalı aboneler için fatura dönemi, faturasız aboneler için 30 günlük periyod için geçerlidir. Her abonelik döneminde sadece 1 adet Dünyaya Mesaj Paketi’ne sahip olunabilir.
Faturasız aboneliklerde mesaj paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı abonelikler için fatura dönemine yansıtılır.
Mevcut ve yeni tüm Vodafone aboneleri “Dünyaya Mesaj Paketi”nden yararlanabilir.
Mesaj paketine abone olmak için DUNYA yazıp 7999’a kısa mesaj gönderilebilir, 7999 servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir. Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Mesaj paketini iptal etmek için abone IPTAL DUNYA yazıp 7999’a mesaj atabilir. Bu durumda paketin dönem sonuna kadar abonenin SMS hakkı geçerli olup, dönem sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
Abone kalan bakiyesini öğrenmek için BAKIYE DUNYA yazıp 7999’a SMS gönderebilir.
Paketten yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
Kazanılan SMSler sadece yurtdışı yönlere gönderilecek SMSler için geçerlidir. Yurtiçi yönlere gönderilen SMSler abonenin mevcut paketi üzerinden ücretlendirilir. Özel servis kullanımları kazanılan SMSler ile yapılamaz. Kullanılmayan SMSler bir sonraki aya devretmez.
Şebeke içi geçiş (faturalıdan faturasıza veya tersi durum), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa SMS bakiyesi silinir.
SMS paketi, olmayan abonelerin satınalması durumunda hemen devreye girer.
Kurumsal hatlarda bir müşteri en çok 50 hatta kadar Dünyaya Mesaj paketi alabilecektir. Bireysel hatlarda, bir müşteri en çok 5 hattı için Dünyaya Mesaj paketi alabilir.
SMS paketleri FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Vodafone Dünyaya Mesaj paketini istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
Paketinize ait mesaj hakkınızın bittiğine dair gönderilen bilgi SMS’i, son 48 saat içerisinde yaptığınız kullanımları kapsamayabilir.

My Vodafone’dan “Mesaj Paketleri” adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz. DUNYA yazıp 7999‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542‘yi arayabilirsiniz. Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz.
My Vodafone üyesi değilseniz hemen üye olmak için tıklayın.

Kaynak; Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 337 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.10.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapabilirsiniz