Vodafone-Cep Lira (TL) Nasıl Yüklerim? Cep Lira Yüklemek İçin; - SanalAlemci

Vodafone-Cep Lira (TL) Nasıl Yüklerim? Cep Lira Yüklemek İçin;

Perşembe, Nisan 1, 2010 16:19
Kategori:Vodafone
Vodafone-Cep Lira (TL) Nasıl Yüklerim? Cep Lira Yüklemek İçin; 3.3/5 (65%) 4 Oy

Vodafone Faturasız Hattıma nasıl yükleme yapabilirim ?

Vodafone Cep Lira Yükleme İşlemleri Hakkında Sık Sorulan Sorular;

My Vodafone’dan yükleme yapabilirsiniz. Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone ‘a giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan My Vodafone’a Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

My Vodafone Giriş kutusundaki Cep Lira Yükle linkini tıklayın veya Bireysel kullanıcılar için menüde yer alan Cep Lira Yükle linkini, Kurumsal kullanıcılar için menüde yer alan Faturasız Hat İşlemleri altında yer alan Cep Lira Yükleme linkini tıklayın.

Abonelik süresi 2 aydan fazla olan abonelerimiz My Vodafone’dan kyükleme yapabilirler. Günlük yükleme limiti 10 – 40 TL arası, aylık yükleme limiti 130 TL’dir

Cep Lira yüklemek için ayrıca Faturasız Hat Cep Lira Kartı alarak Vodafone Yükle Konuş Servisini 7500′i aramanız ve kartın arkasında da yazılı olan yükleme talimatına göre şifre bilgilerini girmeniz yeterlidir. Ya da telefonunuzun tuşlarını kullanarak

*111#KONTROL NUMARASI#SIFRE# işlemi ile yükleme yapabilirsiniz.

Yüklemenizi sms göndererek yapmak için de telefonunuzun mesaj yaz bölümüne YUKLE yazıp bir boşluk bırakarak 12 haneli kontrol numarası girilir, yine bir boşluk bırakılır 5 haneli şifre girilir ve mesaj 7500′ a göndirilir. (Örnek; YUKLE 123456789012 12345 tuşladıktan sonra mesaj 7500′a gönderilir )

Faturasız Hat Cep Lira yükleyici kartındaki şifreleri gün içinde 3 kere yanlış girdim ve 7500 servisim kullanıma kapatıldı. Ne yapmalıyım ?

Şifre bilgilerini 3 kere yanlış girerseniz hattınız güvenlik açısından 24 saat süresince 7500 servisi kullanımına kapatılır. (Bunun yanısıra 7501 ve diğer USD servisleri de bloke olur.) Cep Lira yüklemesi 24 saat sonunda tekrar 7500 servisininden yapılabilir. (24 saatin sonunda kısıtlama otomatik olarak kalkar eğer bu süre içerisinde yeniden denenirse tekrar 24 saatlik yeni süre başlatılmaz ve ilk verilen süre geçerli olur) veya müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

Kaynak; Vodafone

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.331 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 19.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Vodafone-Cep Lira (TL) Nasıl Yüklerim? Cep Lira Yüklemek İçin;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; VODAFONE Diyor ki:

    Ağustos 2nd, 2011 at 05:53

    [...] Vodafone-Cep Lira (TL) Nasıl Yüklerim ? Cep Lira Yüklemek İçin [...]

Yorum Yapabilirsiniz