Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizi Oyuncuları ve Karakterleri - SanalAlemci

Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

Cumartesi, Mart 10, 2012 5:40
Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizi Oyuncuları ve Karakterleri 5/5 (100%) 4 Oy

2012 Show Tv Yeni Dizisi”Türk’ün Uzayla İmtihanı” Dizi Konusu Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Karakterleri ve Gerçek İsimleri,Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizisinde Kim Kimdir,Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizisinde Kim Hangi Karakteri Canlandırıyor

Türkün uzayla imtihanı dizi oyuncuları gerçek adları
Show Tv Dizileri Oyuncu İsimleri Fragmanlar
SHOW TV’DEN YENİ BİR KOMEDİ DİZİSİ
Show TV’nin yeni komedi dizisi ‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’, seyircisiyle buluşuyor. Tarihteki ilk Türk uzay gemisi uzaya gidiyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, ”Türk’ün Uzayla İmtihanı”nın senaryo ve yönetmenliğini ise Tayfun Güneyer yapıyor. Dizinin eğlenceli senaryosunda; uzaya fırlatılan ilk Türk uzay gemisi, ait olduğu istasyona yanaşamayınca ufak bir kaza gerir ve uzayda bilinmeyen bir yere savrulur. Gemi mürettebatının uzay boşluğunda dünyayı bulma çabaları ise seyircisini kahkahaya boğacak.

SEÇKİN OYUNCU KADROSU
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise; Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Yonca Oskay, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çipa, Bülent Çolak, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal ve Selman Ünlüsoy gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Tayfun Güneyer oturuyor.

GEMİ MÜRETTEBATI HAZIR
Dizide; Ufuk Özkan ‘Gemi kaptanı Fatih Yıldırım’ rolüyle, Sinan Çalışkanoğlu ‘Lazer topçu subayı Volkan Kurnaz’ rolüyle, Haki Biçici ‘İletişim Subayı Necati Durmuş’ rolüyle, Ayşe Melike Çerçi ‘Halkla ilişkiler subayı Edacan Şen’ rolüyle, Yonca Oskay ‘Çılgın Türk gemisinin 2′nci kaptanı Aslı Gümüş’ rolüyle, Veysel Diker ‘Geminin beslenme subayı Osman Boru’ rolüyle, Bala Atabek ‘Geminin temizlik görevlisi Taziye Boru’ rolüyle ve Feyza Çipa da ‘Geminin laboratuar asistanı’ rolüyle karşımıza çıkıyor.

UZAYLILAR KAÇIRDI
Dizide Ablan’lar isimli gezegende ise daha önce uzaylılar tarafından kaçırılan minibüs şoförü, sevgilisi ve muavini bulunuyor. Bu gezegende, 1970′lerde minibüsüyle kaçırılan ‘Ziya”yı Peker Açıkalın, Ziyanın aşık olduğu kız olan ‘Alev”i Özge Ulusoy ve minibüsün muavini olan ‘Namık”ı Ünal Yeter oynayacak.

İLK TÜRK UZAY EKİBİNİN HİKAYESİ
Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılacak. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlayacak. Bu uzay yolculuğunda başlarına gelmeyen kalmayacak. Onlar dünyayı ararken ekran başındakiler kahkahalara boğulacak.

GEMİDE HERŞEY VAR
İlk Türk uzay gemisi fırlatma için gün sayıyor. Uzay gemisinin içerisinde; laboratuar, yatakhane, yürüyüş koridoru, mutfak ve kokpit gibi bir çok önemli unsur da mürettebatın kullanımı için hazır durumda. Kaynak:

Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizi Oyuncuları Karakterleri Oyuncu Gerçek İsimleri;


Kaptan ‘Fatih Yıldırım’ gerçek adı: Ufuk Özkan

Lazer Topçu Subayı ‘Volkan Kurnaz’ gerçek adı: Sinan Çalışkanoğlu

İletişim ve Bilgi İşlem Subayı’Necati Durmuş’ gerçek adı: Haki Biçici

Halkla İlişkiler Subayı’Edacan Şen’ gerçek adı: Ayşe Melike Çerçi

İkinci Kaptan ‘Aslı Gümüş’ gerçek adı: Yonca Oskay

Beslenme ve Kantin Sorumlusu’Osman Boru’ gerçek adı: Veysel Diker

Temizlik Görevlisi ‘Taziye Boru’ gerçek adı: Bala Atabek

Laboratuar asistanı ‘Gözde Kuş’ gerçek adı: Feyza Çıpa

Blimadamı ‘Acar Dimdik’ gerçek adı: Bülent Çolak

Kaptan Fatih Yıldırım’ın Oğlu ‘Tarkan Yıldırım’ gerçek adı: Mesut Can Tomay

ABLANLAR GRUBU


Muhteşem Ziya gerçek adı: Peker Açıkalın


Alev gerçek adı: Özge Ulusoy


Namık gerçek adı: Ünal Yeter


Hakan gerçek adı: Turgut Tunçalp


Şehrazat gerçek adı: Tuğba Sarıünal


Ahmet gerçek adı: Selman Ünlüsoy

Yapım yılı : 2012
Yapım şirketi : SÜREÇ FİLM
Yönetmen : Tayfun Güneyer
Senaryo : Tayfun Güneyer
Türleri : Komedi

Resim Kaynağı

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 5.852 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 20.09.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “Türk’ün Uzayla İmtihanı Dizi Oyuncuları ve Karakterleri”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. simay Diyor ki:

    Mayıs 21st, 2012 at 12:25

    çok güzel herkezin izlemesini öneririm

  2. simay Diyor ki:

    Mayıs 21st, 2012 at 12:29

    en çok türkün uzayla imtihanını izliyorum

Yorum Yapabilirsiniz