Turkcell’den Gençlere Günde 50 Kuruşa Facebook! - SanalAlemci

Turkcell’den Gençlere Günde 50 Kuruşa Facebook!

Çarşamba, Ağustos 17, 2011 4:39
Kategori:Turkcell
Derecelendir
TURKCELL – Hazırkartlı Gençlere Günde 50 kuruşa Facebook keyfi !

50 kr/gün

07 Eylül 2011 tarihine kadar geçerlidir

Gençler cepten tıklıyor, hayattan geri kalmıyor

Hemen Katıl

* gençTarifeli ol

Gün içerisinde 50 kuruşluk Facebook kullanımından sonra Hazır Kartlı gençTarifelilere gün sonuna kadar Facebook bedava! Üstelik bu Facebook, fotoğraflı m.facebook.com

Ne Kadar Öderim?

Tüm vergiler dâhil, günde 50 kuruşa kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Daha fazla bilgi;
Gençlere Günde 50 kuruşa Facebook Kampanyası, günde 50 kuruştan sonra gün sonuna kadar Facebook’un bedava, diğer tüm siteler için ise günde 50 kuruştan sonra 50 MB internetin ücretsiz ve kayıt, yükleme şartı olmadan kullanabileceğiniz bir kampanyadır.

Kampanyadan kayıt ve yükleme şartı olmadan tüm Hazır Kartlı gençTarifeli müşterilerimiz faydalanabilirler.

Cep telefonunuzdan Facebook’a girmeniz yeterli.

Sık Sorulan Sorular;
Gençlere Günde 50 kuruşa Facebook Kampanyası nedir?
Gençlere Günde 50 kuruşa Facebook Kampanyası, günde 50 kuruştan sonra gün sonuna kadar Facebook’un bedava, diğer tüm siteler için ise günde 50 kuruştan sonra 50 MB internetin ücretsiz ve kayıt, yükleme şartı olmadan kullanabileceğiniz bir kampanyadır.

Nasıl yararlanabilirim?
Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt ya da yükleme şartı yoktur. Cebinizden internete girip kullanmaya başladığınızda kampanya otomatik olarak devreye girer.

Kimler yararlanabilir?
Kampanyadan kayıt ve yükleme şartı olmadan tüm Hazır Kartlı gençTarifeli müşterilerimiz faydalanabilirler.

Ne zaman ve nasıl kullanmaya başlarım?
Cep telefonunuzdan Facebook’a girmeniz yeterli.

Nasıl ücretlendirilirim?
Günde 50 kuruştur. Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışındaki sayfalara bağlanan, uygulama ve içerikler için yapılan kullanım; müşterimizin internet paketi varsa paketinden, yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya hangi tarihe kadar geçerlidir?
Kampanya, 07.09.2011 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya koşulları nedir?
• Günde 50 kuruştan sonra gün sonuna kadar Facebook’u bedava kullanırsınız.
• Diğer tüm siteler için ise günde 50 kuruştan sonra 50 MB internet ücretsiz olur.
• Kayıt ve yükleme şartı yoktur.
• Kampanya wap ve internet erişim noktaları kullanılarak Standart Mobil Tarifesi üzerinden yapılan kullanımlarda geçerli olur. Müşterilerimizin gün içindeki Standart Mobil İnternet Tarifesi’ndeki (50 kuruş/100 KB) Facebook kullanımları 50 kuruşa ulaştığında, aynı günün sonuna kadar (23:59’a kadar) sınırsız ücretsiz Facebook kullanım hakkı kazanırlar.
• Müşterilerimizin gün içindeki Standart Mobil Tarifesi’ndeki (50 kuruş/100 KB) Facebook dışı kullanımları 50 kuruşa ulaştığında, aynı günün sonuna kadar (23:59’a kadar) Facebook dışı siteler için 50 MB internet kullanım hakkı kazanırlar.
• Kampanyadan yararlanan müşterimiz, aynı gün içerisinde internet paketi aboneliğini başlattığı takdirde yararlanmakta olduğu kampanya sona erer ve internet kullanımları abone olduğu internet paketinden düşmeye başlar.
• Kampanya sadece yurt içinde geçerli olur. Yurt dışında yapılacak olan internet kullanımı kampanyaya dâhil olmaz. Yurt dışında kullandığınız internet, GPRS Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
• Facebook dışındaki siteler üzerinde yer alan ancak Facebook’a bağlanarak çalışan uygulamalar (örneğin hayran sayfaları, beğen butonu, yorumlar vb.) Facebook kullanımı olarak değerlendirilir.

İnternet kullanımımı nasıl sorgulayabilirim?
İnternet bağlantınızı her sonlandırdığınızda cep telefonunuzun ekranında belirecek olan bilgilendirme ekranından ne kadarlık kullanım yaptığınızı takip edebilirsiniz.

50 kuruşluk Facebook kullanımından sonra ne kadar ücretsiz Facebook kullanımı yapabilirim?
Aynı gün 23.59’a kadar sınırsız Facebook kullanımı yapabilirsiniz. Facebook’ta yer alan, ancak bu siteler dışındaki sayfalara bağlanan uygulamalar için kendi mobil internet tarifeleriniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Facebook sayfamda gördüğüm bir videonun Facebook dışı sayfalara bağlanan bir video olduğunu nasıl anlayabilirim?
Facebook’ta yer alan videoların/içeriklerin altında yer aldıkları sitenin adresi de yazar. Aşağıdaki örneklerde görüldüğü gibi paylaşılan videoların/içeriklerin nerede yer aldığı bilgisi paylaşımın altında yer alır.
• Facebook’ta yer alan içeriklere/videolara Facebook Paketiniz kapsamında ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz.
• Diğer sitelerde (örneğin youtube) yer alan video veya diğer içerikler ise paket kapsamında olmadığı için ücretlendirilir. Bu tip kullanımlar internet paketiniz varsa paketinizden düşer. Ayrıca Hazır Kart gençTarifeliyseniz günde 50 kuruş, değilseniz günde 4 TL’lik kullanımlarınızdan sonra ücretsiz 50 MB hakkınız bulunur. Ücretsiz 50 MB hakkınız bulunuyorsa Facebook dışındaki linklere yapacağınız kullanımlarınız bu 50 MB’lık hakkınızdan düşer.

50 kuruşluk Facebook dışı internet kullanımından sonra kazandığım 50 MB ücretsiz internet ile Facebook kullanımı yapabilir miyim?
Kazandığınız 50 MB internet kullanımı sadece Facebook dışı sitelerde geçerli olur. Gün içinde 50 kuruşluk Facebook harcaması yaparsanız, gün sonuna kadar sınırsız Facebook kullanım hakkı kazanırsınız.

50 MB internet ile neler yapabilirim?
50 MB internet ile yaklaşık olarak 250 web sayfası görüntüleyebilir, 2500 e-posta okuyabilir, 100 dakika şarkı dinleyebilir, 25 dakika video izleyebilirsiniz. Her biri ayrı ayrı 50 MB’a denk gelen bu kullanımlar ortalama tüketim değerleri üzerinden hesaplanmıştır.

Kampanya, gece 23.59’dan sonra yeniden mi başlar? Yeni bir 50 MB hakkım olur mu?
Kampanya, bitiş tarihine kadar her gün geçerli olur.  Ertesi gün yine Facebook dışı 50 kuruşluk internet kullanımı yapmanız durumunda yine 50MB ücretsiz kullanım hakkı kazanırsınız.

Kampanya sırasında internet paketi aboneliğimi başlattım. Kampanyadan faydalanmaya devam edecek miyim?
Kampanya sadece paketsiz kullanımlar için geçerli olur. Turkcell Cepten İnternet Paketleri’yle internete en uygun fiyatlarla ulaşırsınız. İhtiyacınıza uygun internet paketine abone olup paket avantajlarından yararlanmaya başladığınızda kampanyanız sona erer, yaptığınız internet kullanımları paketinizden düşmeye başlar. Paket aboneliklerinde, paket aşım ücretleri kampanyaya dâhil olmaz.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?

Kampanyaya kayıt şartı olmadığı için iptal edilmesine gerek yoktur.
Kaynak; Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 141 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 19.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Turkcell’den Gençlere Günde 50 Kuruşa Facebook!”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; TURKCELL Diyor ki:

    Ağustos 17th, 2011 at 08:45

    [...] Turkcell’den Gençlere Günde 50 Kuruşa Facebook! [...]

Yorum Yapabilirsiniz