Turkcell ”YENİ Karma Paket” Kampanyası Detayları - SanalAlemci

Turkcell ”YENİ Karma Paket” Kampanyası Detayları

Çarşamba, Nisan 4, 2012 12:06
Turkcell ”YENİ Karma Paket” Kampanyası Detayları 2/5 (40%) 1 Oy

EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası nedir,Nasıl yararlanabilirim,Kimler yararlanabilir,Ne zaman kullanmaya başlarım,EvTurkcell KARMA Paket Kampanyasının koşulları nedir,Nasıl ücretlendirilirim,Kalan dakika/SMS’lerimi nasıl öğrenebilirim,Ev alanı olarak belirlediğim yeri istediğim zaman değiştirebilir miyim,KARMA Paket İndirimli konuşulan EvTurkcell KARMA Paket abonesiyim. Ay sonunda tekrar kayıt olmam gerekir mi,tarifeler/kampanyalarla birlikte kullanıldığında öncelik nasıl olur,444′lü çağrı merkezlerini evden aradığımda paket dakikalarımdan düşer mi,Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim,Abonelik iptali işlemi nasıl yapılır,

Hem Turkcell’lilerle hem de ev ve iş telefonlarıyla konuşmanın ekonomik yolu KARMA Paket! Üstelik tam 400 dakika!

KARMA Paket ile hem Turkcell’lilerle hem de sabit hatlarla konuşmak çok ekonomik! HazırKart’lılar KARMA400 paketiyle ayda sadece 19,90 TL’ye ister her yerden tüm Turkcell’lilerle isterlerse de evden sabit hatlarla tam 400 dakika konuşuyor! Tek paketle hem Turkcell’lilerle hem de sabit hatlarla konuşmanın konforunu doyasıya yaşıyor!

Turkcell Yeni Karma Paket Kampanyası Detayları
Güncelleme: 04 Nisan 2012 Çarşamba

Hemen Katıl:

* Faturasız Hatlar: KARMA400 yaz 2222’ye gönder
* 8008‘i ara
* Online İşlemler
* 444 0 532 ya da 532
* Turkcell İletişim Merkezleri

30 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir

Ne Kadar Öderim?

KARMA Paket:

* Ayda 19,90 TL’ye hem tüm Turkcell’lilerle hem de evden sabit hatlarla 400 dakika konuşabilirsiniz.

Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Daha Fazla Bilgi:

# Kampanyadan Bireysel Turkcell’liler yararlanabilir.
# Tarifeniz ne olursa olsun, KARMA Paket kampanyasına katılabilirsiniz.
# KARMA Paket Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, indirimli alan olarak belirlediğiniz ev alanınızdan yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “EvTurkcell’le İndirim” anonsunu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, konuşmanız indirimli olacaktır. Eğer indirim anonsunu duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız ev alanınızdan ücretsiz olarak 8008′i aramanız yeterli. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece indirim anonsunu duyamadığınız alan da indirimli alanınız içine eklenir. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular:

EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası nedir?

EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası; ayda 19,90 TL’ye hem ev alanından yurt içi sabit hatları hem de ev alanından bağımsız, her yerden tüm Turkcell’lileri 400dk aramak isteyen bireysel ön ödemeli abonelere yönelik bir kampanyadır. KARMA400 yazıp 2222′ye göndererek kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008′i ücretsiz olarak arayıp seçeceğiniz pakete abonelik yaptırabilirsiniz. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.

 


Nasıl yararlanabilirim?
EvTurkcell KARMA Paket Kampanyasından tüm bireysel ön ödemeli aboneler tarife ayrımı olmaksızın yararlanabilir. KARMA pakete kayıt olmak için ön ödemeli hattınızdan KARMA400 yazıp ücretsiz 2222‘ye göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca, 8008‘i ücretsiz arayarak da KARMA paketten faydalanmaya başlayabilirsiniz. 8008′i aradığınızda abonelik için yönlendirilirsiniz. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, “EvTurkcell’le İndirim” anonsu duyarsınız, indirim anonsunu duyduğunuz, sabit hat yönlü her aramada konuşmanız paket dakikalarınızdan olur. Belirlenen alanı değiştirme veya evden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza ekleme gibi işlemleri 8008′i arayarak yapabilirsiniz. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Turkcell yönüne yapacağınız aramalarda anons duymazsınız.

Kimler yararlanabilir?
Kampanyadan tüm Bireysel ön ödemeli Turkcell’liler yararlanabilir. Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell KARMA Paket Kampanyasına abone olabilirsiniz.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Karma paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz. Belirlediğiniz ev alanınızdan sabit hat yönüne ya da ev alanından bağımsız, her yerden Turkcell yönüne yaptığınız aramalarda, daha avantajlı bir kampanyaya kaydınız yoksa, paket dakikalarınızı kullanmaya başlarsınız. EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası’na aboneliğiniz varsa ev alanı olarak belirlediğiniz yerden yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “EvTurkcell’le İndirim” anonsunu duyarsınız.

Nasıl ücretlendirilirim?

Hazırkartınızla hem ev alanınızdan yurt içi sabit hatları hem de ev alanından bağımsız, her yerden tüm Turkcell’lileri aramak için 19,90 TL’ye KARMA400 paketini alabilirsiniz. KARMA400 paket dakikalarını aşmanız durumunda ev alanınızdan yapacağınız sabit hat aramaları 5 dakikası 50 kuruştan ücretlenecektir. Paket dakikalarını aşmanız durumunda Turkcell yönüne yapacağınız aramalar tarifenizin Turkcell yönü arama ücretinden ücretlenecektir. Ücretlendirme aralığı (periyodu) hazır kartlarda 60sn’de birdir. Hazır kartların servis ücretlendirmesi 5 dk’sı 50 kuruştur. Paket aşım ücreti ve servis ücreti olan 5 dk’sı 50 Krş fiyatının ücretlendirme periyodu ilk 60sn’de 41,5 kuruş, 61.sn’den 120.sn’ye 8,5 krş, 121.sn’den 300.sn’ye 0 kuruştur.


EvTurkcell KARMA Paket Kampanyasının koşulları nedir?

Kampanyadan bireysel faturasız aboneler yararlanabilir. KARMA400 yazıp 2222′ye göndererek kayıt olabilirsiniz. Eğer her yöne geçerli bedava dakikalarınız yoksa, tum Turkcell’lilerle ve ev alanından sabit hat yönüne yapılan aramalar KARMA paket dakikalarınızdan düşer. KARMA paket kapsamında ev alanından sabit hat yönüne yapılan aramalarda “EvTurkcell’le indirim” anonsu duyurulur. Paket dakikalarınız bitmediği sürece anonsun duyulduğu sabit hat yönlü çağrılar KARMA paket dakikalarınızdan ücretlenir. KARMA paket dakikalarınızla ev alanından bağımsız olarak, her yerden Turkcell yönüne arama yapabilirsiniz. Turkcell yönüne arama yaptığınızda anons duymazsınız. İsterseniz 8008′i ücretsiz olarak arayıp seçeceğiniz pakete abonelik yaptırabilirsiniz. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç tüm yurt içi sabit hat aramaları KARMA paket dakikaları kapsamındadır. 8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz.


Kalan dakika/SMS’lerimi nasıl öğrenebilirim?
KALAN yazıp 2222‘ye göndererek ya da *123*237# yazıp evet tuşuna basarak kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Kalan konuşma sürenize, son 6 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

Ev alanı olarak belirlediğim yeri istediğim zaman değiştirebilir miyim?
Ev alanı olarak belirlediğiniz bölgeyi 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008′i aradığınızda sistem buna izin vermez. Örneğin; ev alanınızı değiştirdiğinizde, yeni ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla indirimli konuşmak için tekrar 8008′i aramanız yeterli. Yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi indirimli alan olarak tanımlayabilirsiniz.

KARMA Paket İndirimli konuşulan tarifeler/kampanyalarla birlikte kullanıldığında öncelik nasıl olacak?

Eğer EvTurkcell paketlerinden öncelikli ve daha avantajlı paket ya da bedava dakikalarınız yoksa, evden yurt içi sabit hatlara yapılan aramalar EvTurkcell Paket fiyatlarından ücretlendirilir. Hem indirimli dakika paketlerini hem de EvTurkcell’i kullanıyorsanız, öncelik EvTurkcell’dedir. Çünkü EvTurkcell size ev alanından sabit hatlar yönüne avantajlı konuşma imkanı sunar. Paketli tarife ve kampanyalarda da anons duyulduğu sürece EvTurkcell ücretleri geçerlidir. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde sahip olduğunuz EvTurkcell harici paketler geçerlidir.


444′lü çağrı merkezlerini evden aradığımda paket dakikalarımdan düşer mi?
444’lü Müşteri Hizmetleri aramaları EvTurkcell KARMA paket dakikaları kapsamında değildir.

EvTurkcell KARMA Paket abonesiyim. Ay sonunda tekrar kayıt olmam gerekir mi?
EvTurkcell paketleri iptal etmediğiniz takdirde otomatik olarak yenilenir. Bu yüzden EvTurkcell abonelerinin paketleri yenilenme tarihinde aboneye SMS ile bilgi verilerek yenilenir.

Aynı ay içerisinde birden fazla EvTurkcell paketi alabilir miyim?
Aynı dönem içerisinde sadece 1 EvTurkcell Paketi alabilirsiniz. Paketinizin süresi dolduğunda tekrar paket alabilirsiniz.

EvTurkcell paketleri’ndeki dakikalarım bir sonraki aya devrediyor mu?
Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir.

Hazır Kart’tan Faturalı Hat’ta geçtiğimde paketim ne olacak?
Hazır Kart’tan faturalı hatta geçtiğinizde paketiniz ve servisiniz iptal olur. Yeniden EvTurkcell abonesi olmak için evdeyken EVTURKCELL yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekmektedir.  Anons duyduğunuz yerlerden sabit hat yönüne yapacağı aramalar indirimli ücretlendirilir.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Abonelik iptali işlemini 8008′i arayarak ya da İPTAL KARMA400 yazıp 2222‘ye göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra servis aboneliği iptal olur. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.

KARMA paket dakikalarını aştığımda ücret öder miyim?
Evet. KARMA400 paket dakikalarını aşmanız durumunda ev alanınızdan yapacağınız sabit hat aramaları 5 dakikası 50 kuruştan ücretlenecektir. Paket dakikalarını aşmanız durumunda Turkcell yönüne yapacağınız aramalar tarifenizin Turkcell yönü arama ücretinden ücretlenecektir.

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.048 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 09.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz