Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç Sorgulama Öğrenme Ekranı - SanalAlemci

Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç Sorgulama Öğrenme Ekranı

Cuma, Haziran 7, 2013 18:10
Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç Sorgulama Öğrenme Ekranı
Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç Sorgulama Öğrenme Ekranı 3.2/5 (65%) 30 Oy

Turkcell Superonline borç fatura sorgulama öğrenme sayfası,Turkcell Superonline fatura tutarını nasıl öğrenebilirim, Superonline adsl faturamı internetten öğrenme sayfası,Turkcell Superonline faturamı nasıl ödeyebilirim, Turkcell Superonline borç fatura sorglama öğrenme ve ödeme ekranı,Turkcell Superonline fatura sorgula

Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi ile aboneliğinizle ilgili birçok işlemi anında, kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınıza müşteri numarası, cep telefonu, E-posta veya ADSL/Ses Hizmet No bilgileriniz ile ulaşabilirsiniz.
Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç bilgilerinizi aşağıdaki linke tıklayıp öğrenebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki seçeneklerden birini giriş yapmak için kullanabilirsiniz.Girilen bilgi sistemde kayıtlı olmalıdır.

Müşteri Numarası (8 hane, örn:51234567)
Cep Telefon Numarası (10 hane, örn:5327522000)
E-posta (en fazla 50 karakter, örn:yusuf@superonline.com)
ADSL/Ses Hizmet Numarası (10 hane, örn:2121234567)

Turkcell Superonline Adsl Borç Sorgulama Öğrenme Ekranı İçin Tıklayınız

Müşteri numaranızı veya şifreninzi unuttunuz ya da bilmiyorsanız açılan sayfada Yardım: Şifremi unuttum veya müşteri numaramı bilmiyorum yazan yere tıklayınız.

Turkcell Superonline Fatura ve Ödemeler ile İlgili Sık Sorulan Sorular:

Ödenmemiş fatura tutarımı nasıl öğrenebilirim?
Turkcell Superonline Ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenmek için;
www.superonline.net üzerinden Online İşlem Merkezi’ne girebilir,

FATURA bir boşluk müşteri numaranızı (veya varsa hizmet aldığınız telefon numaranızı) yazarak, Turkcell hatlarından 2000 numarasına , diğer operatör hatlarından 0 532 752 2000 numarasına kısa mesaj gönderebilir,

0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayıp Sesli Yanıt Sistemi’ne müşteri numaranızı (veya varsa hizmet aldığınız telefon numaranızı) tuşlayıp ödenmemiş fatura tutarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fatura adresimi nasıl değiştirebilirim ?
Fatura adresi değişikliği için;
www.superonline.net üzerinden ulaşabileceğiniz Online İşlem Merkezi’nden fatura adresinizi görüntüleyebilir, adres değişikliği yapmak için talepte bulunabilirsiniz.
Ayrıca Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalarımı kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz Online İşlem Merkezi’nden veya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödemelerim için kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermem mümkün mü?
Bunun için kredi kartıyla otomatik talimatı alan bankalara başvurabilirsiniz.

Faturamı posta çeki ile ödeyebilir miyim? Ödeme için EFT hesabınız var mı?
Fatura ödemeleri için posta çeki ve EFT uygulamaları kullanılmamaktadır. Lütfen tüm ödeme kanallarını görmek için tıklayınız.

Son ödeme tarihi geçmiş faturalarımı nasıl ödeyebilirim ?
Son ödeme tarihi geçmiş faturalarınızı anlaşmalı olduğumuz bankalardan, kredi kartı ile Online İşlem Merkezi’nden veya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden ödeyebilirsiniz. Ödeme noktalarımızda görünmeyen borçlarınız için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

Geçmiş aylara ait kullanım detaylarıma nereden ulaşabilirim?
Turkcell Superonline web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Online İşlem Merkezi’nden, geçmiş aylara ait kullanım detaylarınızı ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Faturalarımın e-posta adresime de gönderilebilmesi mümkün mü?
Faturalarınızın e-posta adresinize gönderilmesi için ayrıca talepte bulunmanıza gerek yoktur.Turkcell Superonline faturalarınız her ay düzenli olarak sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.

E-posta adresinizi Online İşlem Merkezi’nden görüntüleyebilir veya istiyorsanız değiştirebilirsiniz.

Her ay fatura tutarımın kısa mesaj yoluyla bildirmeniz mümkün mü?
Turkcell Superonline faturalarınız her ay düzenli olarak sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilebilmektedir. Bu işlem ile ilgili ayrıca talep açılmasına gerek yoktur.

Cep telefonu numaranızı Online İşlem Merkezi’nden görüntüleyebilir ve istiyorsanız değiştirebilirsiniz.

Son ödeme tarihimi değiştirebilir miyim?
Turkcell Superonline müşterilerinin fatura kesim tarihi her ayın son günü olup fatura kesim tarihi ve son ödeme tarihi ile ilgili değişiklik yapılamamaktadır.

Bir önceki yazımız olan T.C Kimlik Numarası İle ''Aile Hekimi Sorgula'' Öğren başlıklı makalemizde Acaba Aile Hekiminiz Kim? Adı Soyadı nedir nerededir öğren !, Aile doktorunuz kim? Aile Hekimi sorgulama öğrenme ekranı ve Aile Hekimini Bul - Aile Hekimim Kim - Aile Hekimi Sorgula Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 11.254 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 01.04.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

5 Yorum Yapılmış “Turkcell Superonline Adsl Fatura ve Borç Sorgulama Öğrenme Ekranı”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. adalet yıldırım Diyor ki:

  Temmuz 10th, 2015 at 18:03

   2 ay önce evimi taşıdım. adslimi de yeni adresim taşıdım. 112 tl civarında bir masrafın olduğunu bunu da her ay faturama yansıtılarak ödeyeceğim söylendi. faturam 23 tl iken 41 tl gelmeye başladı. fakat telefonuma gele mesajda 51249328 no lu aboneliğinize ait 112,5 tl lik faturanızın son ödeme tarihi 13/08/2014 . web işlem üzerinden faturanızı kredi kartıyla ödeyin diye bir uyarı gelmiş.bana bu bedeli 2 kez mi ödetiyorsunuz.anlayamadım.lütfen bu durumu düzeltin.

 2. ŞAHİN TAŞTAN Diyor ki:

  Ekim 15th, 2015 at 10:24

  31-07-2015 TARİHİNDEN BU TARAFA HİZMET ALAMIYORUM 3 AYLIK FATURA BEDELİ ADIMA GELİYOR TELEFONLA ARIYORUM MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞAMIYORUM TEL NUMARANI TUŞLA DENİYOR AMA DÖNEN YOK .

 3. ŞAHİN TAŞTAN Diyor ki:

  Ekim 15th, 2015 at 10:35

  3 AY ÖNCE NAKİL İÇİN BAŞVURDUM MÜŞTERİ NUMARAM 526099** BENİ ARADILAR ALT YAPI UYGUN DEĞİL DEDİLER BİNANIN TÜRK TELEKOM TARAFINDAN DİLEKÇE VERDİM AYNI HAFTA BİNAYA TELEFON KABLOSU VERİLDİ KUTU BAĞLANDI TEKRAR SUPERONLINE MÜŞTERİ HİZMETLERİ ARADIM NAKİL İÇİN BANA SÖYLENEN TEKRAR ALT YAPIYI KONTROL EDİLECEK SİZE BİRHAFTA İÇİNDE DÖNÜLECEK DENDİ AMA 1 AYDIR HİÇ KİMSE ARAMADI VE 3 AYLIK FATURAYI GÖNDERMESİNİ ÇOK İYİ BİLİYORLAR BEN 3 AYDIR HİZMET ALAMIYORUM BEN MADURUM DURUMU DÜZELTİN LÜTFEN.

 4. Umut Diyor ki:

  Kasım 10th, 2015 at 16:42

  Musteri numarasini bilmiyorum nasil ogrenicem

 5. serpil Diyor ki:

  Temmuz 11th, 2016 at 12:25

  ocak 2016 tarihinde evimi taşıdım taşındığım bölgede superonlıne hizmet veremedikleri için mecburen sözleşmenizi fes ediyoruz dediler ama 2 ayda bir Nisan ayında 20 TL. fatura geldi Temmuzda şimdi yine fatura düzenlenmiş 15 TL. geldi bu nedemek oluyor aboneliğimi kendileri bitirdi hizmet almadığım halde akıllarına estikçe fatura gönderiyorlar kaç defa müşteri hizmetlerini aradım kaç defa dilekçe yazdım fax gönderdim yeter artık millet e bu yaptıkları hiç kimse nereye gideceğini nasıl baş edeceğini bilmiyor ama milletten bağırttıra bağırttıra alıyorlar nazaman bitecek bu işkence bilmiyorum müşteri hizmetleri hep laf kimsenin işine yaramıyor verdikleri mail adreslerine giremiyorsun kaldırılmış yazıklar olsun 20 ondan 30 bundan işlerini yürütüyorlar haram olsun

Yorum Yapabilirsiniz