TURKCELL-İndirimli 100 Mb İnternet Paketi ! - SanalAlemci

TURKCELL-İndirimli 100 Mb İnternet Paketi !

Çarşamba, Şubat 9, 2011 10:08
Kategori:Turkcell
TURKCELL-İndirimli 100 Mb İnternet Paketi ! 3.8/5 (75%) 28 Oy
TURKCELL – İndirimli 100 Mb İnternet Paketi Kampanya Detayları !

“%50 İndirimli” 100 MB İnternet Paketi Kampanyası
Doya doya internet, 3 ay boyunca ayda sadece 5 TL !

Paket adı; İndirimli 100 MB
Paket Ücreti; İlk 3 ay boyunca ayda 5 TL (KDV,ÖİV Dahil)
Nasıl satın alınır? 3AY yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndererek.

* Paket aşımları Faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 0,05 TL / MB’dır. (Bu aşımlar, faturanızda birim fiyat olan 0,000049 TL/KB üzerinden ücretlendirilir.)

* Paket aşımları Faturasız hatlar için tüm vergiler dahil 1 kuruş / 100KB olarak ücretlendirilir.

Katılımınızı takiben 3 ay boyunca indirimli ücretten faydalanacak olup, sonraki dönemde bu paketi iptal etmediğiniz sürece aylık 10TL (KDV ve ÖİV dahil) fiyat üzerinden 100 MB internet paketini kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternet paketleri için abonelik başvurularınızı kısa mesaj ile, SüperŞifre’nizle sitemizdeki Online İşlemler’den, size en yakın Turkcell İletişim Merkezi ’ne giderek ya da 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yapabilirsiniz.

Genel;
İndirimli 100MB kampanyamız kapsamında 31 Mart 2011’e kadar 3 AY yazıp 2222’ye göndererek, sonraki 3 ay boyunca %50 indirimli olarak KDV ÖİV dahil ayda sadece 5TL’ye 100MB internet paketini hemen alır ve doya doya internetin tadını çıkartabilirsiniz.

İnternet paketlerimiz sayesinde ayda sadece bir kez ücret ödeyerek dilediğiniz her an her yerde Turkcell kalitesinde ve hızında cebinizden internete erişebilirsiniz. Böylece Facebook sayfanıza, Google’da merak ettiklerinize, tüm maillerinize, her gün okuduğunuz gazetelere kısacası tüm internete hesap yapmadan rahat rahat ulaşırsınız.

Üstelik üst limit uygulaması sayesinde beklenmedik faturalarla karşılaşmazsınız!

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları;

İndirimli 100 MB kampanyasından kimler faydalanabilir?

Tüm bireysel faturalı ve faturasız abonelerimiz “indirimli 100 MB” kampanyasından faydalabilir.
Bilgisayarımla internetten ulaştığım her sayfaya cep telefonumdan da ulaşabilir miyim?

Telefonunuz internet uyumluysa, bilgisayarınızla ulaştığınız her sayfaya cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz. Ancak sayfaların görüntülenebilirliği; telefonunuzun tarayıcısına, ekran boyutuna ve ziyaret edilen sayfaların yapısına göre değişebilir.

Bilgisayarınızdan ulaştığınız sitelerinin cep telefonunuza uyarlanmış hallerini görüntüleyebilmek için wap.turkcell-im.com.tr sayfasında yer alan turkcell-im internet servisini deneyebilirsiniz. turkcell-im internet; ziyaret ettiğiniz sitenin yapı ve içeriğini cihazınızın modeli, ekran boyutu ve tarayıcı özelliklerine göre adapte edecek ve siteyi cihazınıza en uygun şekilde görüntülemenizi sağlayacaktır. turkcell-im’e ulaşmak için cep telefonunuzun kısayolunu kullanabilir veya internet tarayıcınıza wap.turkcell-im.com.tr adresini yazabilirsiniz.
WAP nedir?

WAP kelimesi, Wireless Application Protocol’ün (Kablosuz Uygulama Protokolü) kısaltılmasıdır. WAP, iletişim protokol serilerinden oluşan ve kablosuz cihazlar için tasarlanmış bir uygulamadır. Kısaca WAP, cep telefonunuzdaki özel internet ortamıdır.
3G hızında internet kullanmak için ne yapmam gerekir?

3G hızında internet kullanabilmek için öncelikle 3G destekleyen bir cihaza sahip olmanız ve 3G kapsama alanında olmanız gerekir. Eğer 3G’ye henüz geçmediyseniz 3G yazıp 2323′e ücretsiz göndermeniz, internet ayarlarınızı almak için de WAP veya INTERNET yazıp 2222′ye göndermeniz yeterlidir. Göndereceğiniz kısa mesajlar, alacağınız ayarlar ve 3G dünyasına katılım tamamen ücretsizdir.
Cepten internet kullanmaya nereden başlayabilirim?

Cepten internet kullanmaya başlamak için turkcell-im’i ziyaret edebilir, en popüler sitelere turkcell-im üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

turkcell-im’e ulaşmak için telefonunuzun tarayıcısına wap.turkcell-im.com.tr adresini yazabilir, kısayol ikonunu telefonunuza ücretsiz indirmek için turkcell-im yazıp 2580′e gönderebilir ya da turkcell-im link’inin size ücretsiz gönderilmesi için turkcell-im yazıp 4040′a gönderebilirsiniz.
Ekonomik İnternet Paketi Nedir?

İnternet paketleri, sabit ücretli, internete indirimli erişim paketleridir.
100 MB İnternet Paketi ile neler yapabilirim?

Aylık paket (100 MB) ile yaklaşık 10.000 e-posta, 2.800 gazete sayfası okuyabilir, 400 cep telefonu oyunu ya da 300 mini video klip indirebilirsiniz. Bu kullanımların hepsi ayrı ayrı yaklaşık olarak 100 MB’a denk gelmektedir.

İnternet paketinizi kullanarak içerik indirmeniz durumunda, içerik bedelini ayrıca ödemeniz gerekmektedir.
Paket dahilindeki kullanımlarım ay içinde tükenirse, paketi aşan kullanımlarım nasıl ücretlendirilir?

Paket limitinizi doldurduğunuzda kullanımlarınız;

* Faturalı hatlar için 0,000049 TL / KB (KDV, ÖİV dahil)
* Faturasız hatlar için 1 kuruş / 100 KB olarak ücretlendirilir.

İnternet paketimde ne kadar kullanımım kaldığını nasıl öğrenebilirim?

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN INTERNET yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz. Hazır Kart aboneleri internet paketlerinde kalan kullanımlarını; haftalık 50 MB paketi için *123*38#, aylık 100 MB paketi için *123*39# tuşlayarak öğrenebilirler. Paketinizden kalan miktarı sorgulamak için göndereceğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

Paket durum sorgulama ve paket içeriğinin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.
Paketlerimi yurtdışında kullanabilir miyim?

İnternet paketlerinizi sadece yurt içinde, Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz. Yurtdışında kullandığınız veri, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
İndirimli 100MB İnternet Paketini kaç kere alabilirim?

31 Mart 2011 tarihine kadar sürecek kampanyamız kapsamında, 3 ay boyunca indirimli paketten sadece bir kere faydalanabilirsiniz.
Mevcutta internet paketi var, bu paketi alırsam eski paketim iptal olur mu?

Aktifleyeceğiniz indirimli 100MB internet paketi, mevcut paketinize ek olarak hattınıza tanımlanacak ve diğer paketin iptaline sebep olmayacaktır.
3 ay sonunda nasıl ücretlendirileceğim?

İndirimli 3 ayınız dolduktan sonraki aylarda siz paketinizi iptal edene kadar aylık KDV ve ÖİV dahil 10TL fiyat üzerinden ücretlendirileceksiniz.
İndirimli 100 MB internet paketi nasıl iptal edilir?

Haftalık ve aylık paket aboneliklerini iptal etmek için, IPTAL 3 AY yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir.

Ayrıca kimliğinizle Turkcell İletişim Merkez ‘lerine başvurabilir, 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, SüperŞifre’nizle Online İşlemler’den de iptal işlemi yapabilirsiniz.
İnternet paketi iptal edildiğinde kalan kullanımlar silinir mi?

Hayır. İnternet paketinizi iptal ettiğinizde paketinizin son kullanım tarihine kadar kalan haklarınızı kullanabilirsiniz.
Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği ya da servisler arası geçiş yaptığımda internet paketi aboneliğim devam eder mi? Kullanmadığım haklarıma ne olur?

Paketiniz iptal olur ve kalan kullanımlarınız silinir.
Ekonomik İnternet paketleri, Turkcell Blackberry için de geçerli midir?

Ekonomik İnternet paketleri Blackberry’yi modem olarak kullanarak laptop üzerinden internet bağlantınız için geçerlidir, ama Blackberry’deki e-posta alışverişiniz için geçerli değildir.
İndirimli 100 MB kampanyasına katıldıktan sonra ses tarifemi değiştirirsem kampanyam iptal olur mu?

Kampanya başlangıcından sonra ses tarifesini değiştirmeniz internet paketi kampanyanızı etkilemez.

Kaynak; Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.133 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yapılmış “TURKCELL-İndirimli 100 Mb İnternet Paketi !”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; TURKCELL Diyor ki:

    Ağustos 15th, 2011 at 11:26

    [...] TURKCELL – İndirimli 100 Mb İnternet Paketi Hakkında Detaylı Bilgiler! [...]

Yorum Yapabilirsiniz