TURKCELL – ”Hazır Kart” Aylık 8 GB İnternet Paketi Detayları - SanalAlemci

TURKCELL – ”Hazır Kart” Aylık 8 GB İnternet Paketi Detayları

Perşembe, Temmuz 28, 2011 13:29
TURKCELL – ”Hazır Kart” Aylık 8 GB İnternet Paketi Detayları 4/5 (80%) 1 Oy
TURKCELL – ”Hazır Kart” Cepten İnternet Aylık 4 GB İnternet Paketi

69 TL/ay
” Cepte 8 GB internet konforu, Turkcell’den “


Facebook, Twitter ve e-posta hesaplarınıza anında ulaşmak, şimdi Turkcell 3G hızıyla çok kolay. Ayda yalnızca bir kez ücret ödeyerek sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hemen Geçmek İçin;

ABONE 8GB yaz 2222’ye gönder

Online İşlemler

444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri

Ne kadar öderim?

Paket     Süre     Fiyat
8 GB     Aylık     69 TL

Tüm vergiler dahildir.
Standart Mobil İnternet Tarifesi’nde ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.

Daha Fazla Bilgi;
Her internet kullanımınızdan sonra paketinizde kalan kullanımlarınız size gönderilir, böylece siz de hesabınızı bilirsiniz.
“Paket almasam olmaz mı?” diyenlere Standart Mobil İnternet Tarifesi! Kullandığınız her 100 KB için 50 Kuruş (tüm vergiler dahil) ödersiniz.

Sık Sorulan Sorular;

Hazır Kart internet Paketi nedir?
Turkcell Hazır Kart İnternet Paketleri, 3G hızında ve uygun fiyatlarla cebinizden internete ulaşmanızı sağlayan Turkcell internet tarifeleridir

Nasıl yararlanırım?
Almak istediğiniz paketin anahtar kelimesini 2222’ye ücretsiz SMS atarak (Aylık 100 MB için 8GB yazıp 2222′ye SMS gönderilir), Online İşlemler’den, Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak 3G internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aylık (8 GB) internet paketini kimler alabilir ve ne kadar süre ile kullanabilirim?
KALAN INTERNET yazıp 2222‘ye ücretsiz SMS atarak, Online İşlemler’den ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Kalan internetimi nasıl öğrenebilirim?
İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN INTERNET yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz. Hazır Kartlılar, internet paketlerinde kalan kullanımlarını; aylık 100 MB paketi için*123*39# ve aylık 250 MB paketi için *123*104# tuşlayarak öğrenebilirler. (SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 12 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.)

Ay içerisinde kullanmadığım internetim bir sonraki döneme devreder mi?
Aylık paketlerde ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devrolmaz.

Paket internetimi aşarsam ne kadar öderim?
Paket limitinizi doldurduğunuzda fazla kullanımlarınızda; Hazır Kart’lar için 1 kuruş/100 KB ödersiniz.

Faturalı 3G İnternet hattıma birden fazla paket alabilir miyim?
Bir ayda en fazla 2 aylık paket satın alınabilir. İkinci paket alındığında, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Eğer taahhütlü kampanyaya katıldıysanız ikinci bir paket alamazsınız.

Faturalı 3G İnternet hatları ile hangi işlemleri yapabilirim?
3G İnternet hatları konuşma ve görüntülü konuşmaya kapalıdır. MMS alıp, gönderemezler. Faturalı 3G internet hatları SMS atabilir (Standart SMS Tarifesi üzerinden ücretlenir) ve alabilir.

Daha önce Turkcell Connect Kart satın almıştım, 3G internet paketlerinden ve kampanyalarından faydalanabilir miyim?
3G lansmanı öncesi satılan Turkcell Connect Kart veya Netbook ların içerisindeki hatlar 3G İnternet hattı olmadığı için 3G İnternet paket ve kampanyalarından faydalanamaz. Turkcell İletişim Merkezlerinden ürün tipi değişikliği yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

3G İnternet Paketleri yurt dışında geçerli mi?
3G İnternet Paketlerini yalnızca yurt içinde, Turkcell kapsama alanı dahilinde kullanabilirsiniz. Faturalı 3G İnternet hatları ile yurt dışında internete bağlandığınızda, kullanımınız uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden faturanıza uygulanır.

VINN 3G Modemin bağlantı yöneticisi programında 3 farklı APN (bağlantı noktası) görüyorum, hangisini seçmem gerekir?
3G İnternet hattınız ile Turkcell 3G veya Turkcell Internet bağlantı noktasını seçebilirsiniz. Her ikisi ile de bağlantı yapabilirsiniz. Turkcell 3G Statik IP bağlantı noktası ise Statik IP aboneliği bulunan müşterilerimizin bağlanabilmesi içindir.

Daha önce bağlantı hızım gayet iyiydi. Fakat son birkaç gündür çok yavaşladı, neden olabilir? / Her ayın belli dönemlerinde hızım yavaşlıyor, neden olabilir?
3G İnternet Faturalı hatlar için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde paket aşım ücretiniz 99 TL’ye (Tüm vergiler dahil) ulaşırsa, kullanım hızınız 128 kbps ye düşürülür ve daha fazla ücretlendirme yapılmaz. 3G İnternet paketiniz yenilendiğinde, yeni 3G internet paketi aldığınızda veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcınızda hızınız normale dönecektir.

Statik IP hizmeti satın alabilir miyim?
Online İşlemleri kullanarak ya da Turkcell Müşteri hizmetlerini arayarak Statik IP aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece her internet bağlantınızı aynı IP üzerinden yapabilirsiniz. Statik IP ile bağlantı yapabilmek için VINN 3G Modem bağlantı yazılımında bulunan Turkcell 3G Statik IP APN ini (bağlantı noktası) seçmeniz gerekmektedir.

Bilmenizde fayda var

Turkcell, 3G İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak; Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.357 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 27.03.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz