TURKCELL – Hazır Kart – Aylık 250 MB İnternet Paketi Detayları - SanalAlemci

TURKCELL – Hazır Kart – Aylık 250 MB İnternet Paketi Detayları

Perşembe, Temmuz 28, 2011 12:04
Kategori:Turkcell
TURKCELL – Hazır Kart – Aylık 250 MB İnternet Paketi Detayları 5/5 (100%) 1 Oy
TURKCELL – ”Hazır Kart” – Cepten İnternet Aylık 250 MB İnternet Paketi

14 TL/Ay

Facebook, Twitter ve e-posta hesaplarınıza anında ulaşmak, şimdi Turkcell 3G hızıyla çok kolay. Ayda yalnızca bir kez ücret ödeyerek sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hemen Geçmek İçin;

EKO yaz 2222’ye gönder

Online İşlemler

444 0 532 ya da 532

Turkcell Noktaları

Ne kadar öderim?

Paket     Süre     Fiyat

250 MB     Aylık     14 TL

Tüm vergiler dahildir.

Standart mobil internet tarifesinde ücretlendirme periyodu 100KB’tır. 100KB’ın altında kalan kullanımlar 100KB olarak ücretlendirilir.

Daha Fazla Bilgi;

Her internet kullanımınızdan sonra paketinizde kalan kullanımlarınız size gönderilir, böylece siz de hesabınızı bilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular;

Hazır Kart internet nedir?
Turkcell Hazır Kart internet paketleri, 3G hızında ve uygun fiyatlarla cebinizden internete ulaşmanızı sağlayan Turkcell internet tarifeleridir.


Nasıl yararlanırım?
Almak istediğiniz paketin anahtar kelimesini 2222’ye ücretsiz SMS atarak (Aylık 250 MB için EKO yazıp 2222′ye SMS gönderilir), Online İşlemler’den, Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak 3G internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aylık (250 MB) internet paketini kimler alabilir ve ne kadar süre ile kullanabilirim?
Bu paketi Hazır Kart’lı müşterilerimiz alabilirler. Günlük internet paketi alındığı gün saat 23:59’a kadar geçerlidir. Mevcutta ekonomik internet paketi olan müşterilerimiz günlük paket alamayacaktır. Bir gün içinde bu paketten en fazla 1 tane alınabilir. Günlük internet paketi otomatik olarak yenilenmez.


Kalan internetimi nasıl öğrenebilirim?
İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN INTERNET yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da 444 0532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz. : Hazır Kartlılar internet paketlerinde kalan kullanımlarını; aylık 100 MB paketi için*123*39# ve aylık 250 MB paketi için *123*104# tuşlayarak öğrenebilirler. (SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 12 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.)


Ay içerisinde kullanmadığım internetim bir sonraki döneme devreder mi?
Aylık paketlerde ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devrolmaz.


Paket internetimi aşarsam ne kadar öderim?
Paket limitinizi doldurduğunuzda fazla kullanımlarınızda; Hazır Kart’lar için 1 kuruş/100 KB ödersiniz.


Paket kullanım ücret ve miktarım neye göre hesaplanır?
İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer.
Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler, paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.


İnternet paketlerine abone olmak ya da iptal etmek için gönderdiğim mesajlar faturama uygulanır mı?
Abone olmak hatta sorulan sorulara cevap vermek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ve aboneliğinizi iptal etmek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir.

Paket yenilenme döneminde hattımda yeterli bakiye yoksa ne olur?
60 gün boyunca her gün 1 defa hattınızda yeterli bakiye olup olmadığını sorgulanır. 60 gün boyunca hattınızda yeterli bakiyeniz yoksa paket yenileme talebiniz iptal edilir.

Bir ayda kaç defa aylık paket satın alabilirim?
Bir ayda en fazla 2 aylık paket satın alabilirsiniz. İkinci paket alındığında, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.


Paketlerimi yurtdışında kullanabilir miyim?
İnternet paketlerinizi sadece yurtiçinde, Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz. Yurtdışında kullandığınız internet için, internet uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ödeme yaparsınız.

İnternet paket aboneliği yaptırmadan da cepten internete girebilir miyim?
Evet girebilirsiniz. Mobil internet kullanımınız için Standart Mobil İnternet tarifesi üzerinden ödeme yaparsınız.  Standart Mobil İnternet tarifesi her 100 KB için tüm vergiler dahil 50 kuruştur.

Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?
Bir üst pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir.  Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Yenilenme işlemi yeni paket üzerinden devam edecektir.

Numara değişikliği, devir, hat tipi değişikliği yaptığımda internet paketi aboneliğim devam eder mi? Kullanmadığım haklarıma ne olur?
Numara değişikliği yaptığınızda, paketiniz kullanmadığınız haklarınızla beraber yeni numaranıza geçer ve paketiniz devam eder. Numara devri ve hat tipi değişimlerinde paketiniz iptal olur ve kalan haklarınız silinir.

Ekonomik İnternet paketlerini nasıl iptal edebilirim?
Aylık paket aboneliğinizi iptal etmek için, IPTAL INTERNET (Ör; 250 MB internet paketi için IPTAL EKO) yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
Ayrıca kimliğinizle Turkcell İletişim Merkez’ lerine başvurabilir, 444 0532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ nden, Online İşlemler’ den paketinizi iptal ettirebilirsiniz.

İnternet paketi iptal edildiğinde kalan internetim silinir mi?
İnternet paketinizi iptal ettiğinizde paketinizin son kullanım tarihine kadar kalan internetinizi kullanabilirsiniz.

Bilmenizde fayda var!

Turkcell, Ekonomik İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
CSD Data ile bağlantı ücreti, Hazır Kart kullanıcıları için dakika başına 40 kuruş’tur.

Kaynak; Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 989 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 13.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “TURKCELL – Hazır Kart – Aylık 250 MB İnternet Paketi Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » TURKCELL Hazır Kart ‘Cepten İnternet Paketleri’ Diyor ki:

    Temmuz 28th, 2011 at 14:59

    [...] Aylık 250 MB İnternet Paketi 250 MB Aylık     ​14 TL [...]

Yorum Yapabilirsiniz