TURKCELL – Hazır Kart ‘Aran Kazan’ Kampanya Detayları - SanalAlemci

TURKCELL – Hazır Kart ‘Aran Kazan’ Kampanya Detayları

Cuma, Temmuz 29, 2011 12:40
Kategori:Turkcell
TURKCELL – Hazır Kart ‘Aran Kazan’ Kampanya Detayları 5/5 (100%) 3 Oy
TURKCELL – Hazırkart – ”Aran Kazan” Kampanyası Detaylı Bilgiler

Ücretsiz
Aranırsanız, kazanırsınız

30 Eylül 2011 tarihine kadar geçerlidir

Hemen katıl

* ARAN yaz 2222’ye gönder
* 444 0 532 ya da 532
* Turkcell Noktaları

Diğer operatörlerden 180 dakika arandığınızda, yurt içinde, Turkcell’lilerle 1 hafta konuşabileceğiniz 180 TL sizin olur. gençTarife’liyseniz, diğer operatörlerden 180 dakika arandığınızda yurt içinde Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1.200 SMS kazanırsınız.

Ne Kadar Öderim?

Aran Kazan Kampanyası için ücret ödemezsiniz.

Katılım için gönderilen SMS ücreti tüm vergiler dahil 40 kuruştur.
Daha Fazla Bilgi;

Kampanyaya, tüm Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’liler yararlanabilir.
Başvurunuzdan sonra kaydınızın alındığına dair bilgi mesajı alırsınız. Kaydınız tamamlandığında gelecek bilgi mesajından sonra, her takvim ayında diğer operatörlerden 180 dakika arandığınızda hediye TL/SMS kazanabilirsiniz.
Hediye TL veya SMS’leri kazandığınızda bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajdan sonra hediye TL/SMS’lerinizi kullanma süreniz 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan TL ve SMS’ler devretmez, silinir.

Sık Sorulan Sorular;

Aran Kazan Kampanyası nedir?
Aran Kazan Kampanyası, diğer GSM operatörlerinden 180 dakika aranıp, yurt içinde tüm Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca konuşabileceğiniz 180 TL ve gençTarifeli iseniz, diğer GSM operatörlerden 180 dakika arandığınızda yurt içinde Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1.200 SMS kazanabileceğiniz bir kampanyadır.

Nasıl kayıt olabilirim?
Bu avantajdan faydalanmak için ARAN yazıp 2222‘ye göndermeniz ve bir takvim ayında diğer GSM operatörlerden 180 dakika aranmanız yeterli.
Katılım için gönderilen SMS ücreti tüm vergiler dahil 40 kuruştur.

Kimler yararlanabilir?
Aran Kazan Kampanyası’ndan, tüm Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’liler yararlanabilir.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Başvurunuzdan sonra kaydınızın alındığına dair bilgi mesajı alırsınız. Kaydınız tamamlandığında gelecek bilgi mesajından sonra, her takvim ayında diğer operatörlerden 180 dakika arandığınızda hediye TL/SMS kazanabilirsiniz.
Hediye TL veya SMS’leri kazandığınızda bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajdan sonra hediye TL/SMS’lerinizi kullanma süreniz 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan TL ve SMS’ler devretmez, silinir.

Nasıl ücretlendirilirim?
Kampanyaya katılım için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
Kazanılan TL’den 30 saniyede 20 kuruş olmak üzere dakikada 40 kuruş düşer.

Kampanya hangi tarihe kadar geçerlidir?
Kampanya, 30.09.2011 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya koşulları nedir?
• Kayıt olduğunuz ayda kayıt tarihinden takvim ayının sonuna kadar, takip eden aylarda 1 takvim ayı içinde diğer GSM operatörlerinden 180 dakika aranmanız gerekir. Örneğin, Mart ayında kayıt oldunuz, kayıt tarihinizden itibaren 31 Mart’a kadar diğer operatörlerden 180 dakika aranınca bedava TL/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz. Takip eden aylarda da, örneğin 1-30 Nisan arası, diğer operatörlerden 180 dakika aranınca bedava TL/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz.
• Hangi ay 180 dakika arandıysanız, ertesi ayın 15 ile 20′si arasında bedava TL’niz veya SMS’leriniz hattınıza yüklenir. 1 takvim ayı sona ermeden önce 180 dakika aranırsanız TL/SMS’lerinizi daha erken kazanamazsınız.
• Diğer operatörlerden 180 dakika aranma süresi kampanya bitiş tarihinde sona erer.
• 1 Eylül 2010 tarihinden itibaryle, diğer GSM operatörlerinden aranılan ay içerisinde, o ay içinde numarasını Turkcell’den taşımış abonelerden gelen çağrılar 180 dakikaya dâhil olmaz.
• Kazanılan bedava TL görüntülü konuşmalar da dâhil olmak üzere, yurt içinde Turkcell’lilerle yapacağınız konuşmalarda kullanılabilir, yurt dışı konuşmalarınızda geçerli olmaz.
• Diğer GSM operatörlerinden gelen çağrılar 180 dakika aranmaya dâhil olup, sabit hatlar dâhil değildir.
• gençTarife haricindeki müşterilerimiz için Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca konuşmak üzere 180 TL, gençTarifeliler için Turkcell’lilere 1 hafta boyunca gönderebileceğiniz 1.200 SMS ile sınırlı olur.
• Tarife değişikliğinde, hediye TL veya SMS’lerin kazanıldığı gündeki tarife geçerli olur. Örneğin, gençTarife dışındaki bir tarifedeyken kampanyaya kayıt olup gençTarife’ye geçtiğinizde, diğer operatörlerden aranma süreniz kaldığı yerden devam eder. 180 dakika diğer operatörlerden arandığınızda 1.200 SMS kazanırsınız.
• Kazandığınız TL’yi ödemeli arama ve konferans görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.
• Numara değişikliğinde kazanmış olduğunuz TL ve SMS’leri kullanmaya devam edebilirsiniz. Aran Kazan Kampanyası’na kaydınızın devam etmesini istiyorsanız, numaranızı değiştirdikten sonra yeniden kayıt olmanız gerekir.
• Hediye TL’nizi transfer edemezsiniz.

Kalan TL bakiyemi nasıl öğrenebilirim?
Kalan bedava TL’nizi *123*210# tuşlayarak, kalan bedava SMS’lerinizi ise *123*57# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Görüşme içerisinde paket konuşma sürem bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
Bir arama sırasında kampanyadaki TL bakiyeniz biterse, eğer başka bir kampanyaya ait TL’niz bulunuyorsa önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Görüşme içerisinde bedava TL bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Arama içinde indiriminizin süresi ya da hediye TL’niz biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım SMS’leri Webmesaj ve AkıllıMesaj’dan kullanabilir miyim?
Kazandığınız SMS’ler, Webmesaj ve AkıllıMesaj’dan atılan SMS’ler için geçerli olmaz.

SMS Paketi’nden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Aran Kazan hediye SMS’leriniz haftalık 3.000/aylık 10.000 SMS Paketleri’nden daha öncelikli olur.
gençTarife 300 Paketi’niz varsa, Turkcell yönüne atılan mesajlar Aran Kazan, diğer operatör yönüne gönderilen mesajlar gençTarife 300 SMS Paketi’nden düşer.

Günde 5 SMS’ten sonra bedava kampanyasından yararlanabilir miyim?
Aran Kazan Kampanyası’ndaki hediye SMS’leriniz ya da süreleri bittikten sonra 5 SMS’ten sonra bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
Suistimal ile haksız TL kazanımı tespit edilmesi durumunda kampanyadan kazanılan TL iptal edilir, verilmez. Abonelerin yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunmaları, trafik taşımak amacı ile hatların kullanılması yasaklanmıştır. Bu yasağı ihlal eden abonenin hattı, görüşmeye kapatılabilir ve abonelik fesih edilebilir.

Turkcelliçi NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Arankazan’dan kazanılan TL’leri daha öncelikli kullanırsınız.

Özel Servis Numaraları
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklı olur. Tarifenizde belirtilen ücretler veya ücretsiz görüşme süreleriniz bu servisleri kapsamaz.

Tek numara paketinden yararlanıyorum,hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Teknumara paketi önceliklidir.

Bilmenizde fayda var
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Her Yöne Nar paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Arankazan kampanyası önceliklidir.

Canımın3ü paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Canımın3ü paketi önceliklidir.

10 TL’ye gece/haftasonu 120TL kampanyalarından yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
10 TL’ye gece 120 TL ve 10 TL’ye haftasonu 120 TL kampanyaları önceliklidir.

Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanya önceliklidir.

Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?
Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanya önceliklidir.
Kaynak ; Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 593 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “TURKCELL – Hazır Kart ‘Aran Kazan’ Kampanya Detayları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; TURKCELL Diyor ki:

    Temmuz 29th, 2011 at 13:51

    [...] TURKCELL – Hazır Kart – (Faturasız) ARAN KAZAN Kampanya Detayları [...]

Yorum Yapabilirsiniz