Turkcell ”Gündüz Konuş Gece Kazan” Kampanyası Detayları - SanalAlemci

Turkcell ”Gündüz Konuş Gece Kazan” Kampanyası Detayları

Çarşamba, Nisan 4, 2012 11:27
Turkcell ”Gündüz Konuş Gece Kazan” Kampanyası Detayları 3/5 (60%) 1 Oy

Turkcell ”Gündüz Konuş Gece Kazan” Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim,Gündüz Konuş Gece Kazan Kampanyası nedir ve Kimler yararlanabilir,Katılım ücretli mi,Ne zaman kullanmaya başlarım,Nasıl ücretlendirilirim,Kampanya koşulları nedir,Kullanmadığım dakikalar bir sonraki güne devreder mi,Hangi kanallardan nasıl katılabilirim,Kampanya Koşulları Nedir,Ücretlendirme periyodu nedir,Turkcell ”Gündüz Konuş Gece Kazan” Kampanyasından kazandığım dakikaları nasıl sorgularım? Turkcell ”Gündüz Konuş Gece Kazan” Kampanyası ile ilgili merak edilenlerin cevabı

Uykusuz her gece! Çünkü gündüz konuştuğunun 2 katı her yöne gece hediye.

Gündüz rahat rahat konuş, konuştukça katlayarak kazan, kazandıklarını gece dilediğince kullan. 09:00-21:00 arasında konuştuğun dakikaların 2 katı her yöne 21:00-09:00 arasında hediye. Daha çok konuş, konuştuğundan fazlasını kazan.
Turkcell Gündüz Konuş Gece Kazan Kampanya Detayları
Güncelleme: 04 Nisan 2012 Çarşamba

Hemen Katıl:

* GECE yaz 2222‘ye gönder
* Online İşlemler
* 444 0 532 ya da 532
* Turkcell İletişim Merkezleri

31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Ne Kadar Öderim?
​Gündüz konuş gece kazan kampanyasında hiçbir ücret ödemene gerek yok, gündüz zaten konuşuyorsun ya, şimdi onlar boşa gitmiyor; geceleri 2 kat hem de her yöne geri geliyor!

Daha Fazla Bilgi:

* 09:00-21:00 saatleri arasında kendi tarifen üzerinden konuştuğun ücretli her yöne dakikaların iki katını 21:00-09:00 arasında hediye kazanırsın. Böylece gündüz konuştukların boşa gitmez, geceleri bedavaya getirebilirsin!
* Yükle Kazan ve diğer kampanyalar kapsamında kazandığın hediye dakikalar ile paket dahilinde kullandığın dakikalar bu kampanyanın kapsamı dışındadır.
* Hediye dakikalarını yurt içinde kullanabilirsin.
* Gençplus Tarifesi’ndeysen 26 Mart’tan itibaren hiçbir şey yapmana gerek kalmadan, GençTarife’deysen 6 Nisan’dan itibaren “GECE” yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya katılabilirsin.
Sık Sorulan Sorular

Özel Servis Numaraları ve 444′lü Aramalar

444’lü ve 755’li  numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li  numaralara yapılan yurt içi aramalar dakika başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.

444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

Hattınızı yurt dışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurt dışı tarifesinden ücretlendirilir.444’lü numaralar, 118′ li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.


Kimler yararlanabilir?
Hazırkart, GençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen kampanyadan faydalanabilirsin.

Gündüz Konuş Gece Kazan Kampanyası nedir?
09:00-21:00 saatleri arasında kendi tarifen üzerinden konuştuğun ücretli her yöne dakikaların iki katını 21:00-09:00 arasında yine her yöne hediye kazanırsın.

Nasıl yararlanabilirim?
Gençplus tarifesindeysen 26 Mart’tan itibaren hiçbir şey yapmana gerek kalmadan, GençTarifedeysen 6 Nisan’dan itibaren “GECE” yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya katılabilirsin.

Katılım ücretli mi?
Herhangi bir katılım ücreti ödemezsin.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Kampanyadan faydalanmaya Gençplus tarifesindeysen 26 Mart’tan itibaren, GençTarifedeysen , kampanyaya kayıt olduğuna dair bilgilendirme mesajı telefonuna geldiğinde başlayabilirsin.

Nasıl ücretlendirilirim?
Tarifenin ücretleri aynen geçerli.

Kampanya koşulları nedir?
  • Yükle Kazan ve diğer kampanyalar kapsamında kazandığın dakikalar ile paket dahilinde kullandığın dakikalar bu kampanyanın kapsamı dışındadır
  • Kampanya ile kazandığın dakikalar üçüncü şahıslara devredilemez
  • 21:00-09:00 saatleri arasında kazanabileceğin maksimum fayda, 21-00-09:00 saatleri arasındaki toplam zaman olan 12 saatle kısıtlıdır
  • Hediye dakikaların bittiğinde kendi tarifenden veya hattına tanımlı başka kampanya varsa bu kampanya üzerinden konuşmaya devam edebilirsin

Kullanmadığım dakikalar bir sonraki güne devreder mi?
Hediye dakikaların bir sonraki güne devretmez.

Hangi kanallardan katılabilirim?
Kampanyaya SMS ile katılabilirsin.

Kampanyadan kazandığım dakikaları nasıl sorgularım?

Kazandığın dakikalardan ne kadar kaldığını *123* tuşladıktan sonra 010#,011# ve 012#’yi tuşlayarak görebilirsin.

  • Pazartesi, Çarşamba ve Cuma  için *123*010#
  • Salı, Perşembe ve Cumartesi  için *123*011#
  • Pazar için *123*012#

Nar Kampanyalarından yararlanıyorum. Gündüz Konuş Gece Kazan kampanyasından bedava dakikam da var. Hangisini öncelikli kullanırım?
Gündüz konuş gece kazan kampanyasından kazandığın dakikalar, Nar kampanyalarından önceliklidir

Ödemeli arama konferans görüşmede kullanılabilir mi?
Kampanyadan kazanılan hediye dakikalar, ödemeli arama ve konferans görüşmelerde kullanılabilir

Numara değişikliği, devir ve tarife değişikliğinde kampanyadan yararlanmaya devam edebilir miyim?
Bu durumlarda kampanyan sona erer.

Görüşme içerisinde hediye dakikalarım bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
Görüşme içerisinde hediye dakikaların bittiğinde kendi tarifenden veya hattına tanımlı başka kampanya varsa bu kampanya üzerinden konuşmaya devam edebilirsin.

Ücretlendirme periyodu nedir?
21:00-09:00 arasında kullanılmak üzere kazandığın dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Kaynak: Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 654 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 24.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz