Turkcell ”Düzenli Genç Nar Alana Hediye Facebook” Kampanyası Detayları - SanalAlemci

Turkcell ”Düzenli Genç Nar Alana Hediye Facebook” Kampanyası Detayları

Çarşamba, Nisan 4, 2012 7:44
Derecelendir

20 TL’ni 100 TL yapan Genç Nar paketini her ay al, facebook bedavaya gelsin

Genç nar paketini her ay al, anında aylık facebook paketi kazan, 30 gün boyunca facebook’ta bedava takılmanın keyfini sür! Her ay al her ay kazan! Genç Nar paketini bilmeyen kalmadı, ama yine hatırlatalım, ayda sadece 20 TL’ye, 100 TL kazanabilir, HER YÖNE konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarabilirsin. Üstelik GençPlus tarifesindeysen, Genç Nar’la her yöne 1.000 dakikaya kadar konuşabilirsin!

Turkcell Genç Nar Hediye Facebook Kampanyası
Güncelleme: 04 Nisan 2012 Çarşamba

Hemen Katıl

* GENCNAR yaz 2222‘ye gönder
* Online İşlemler
* 444 0 532 ya da 532
* Turkcell İletişim Merkezleri

30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Ne Kadar Öderim?
Tüm vergiler dahil 20 TL (KDV %18, OIV %25)

Daha Fazla Bilgi

* GENÇNAR paketini aldıysan, takip eden 31. ve 40. gün arasında 2. kez gençnar paketi aldığında hattına tanımlı facebook paketi yoksa, aylık facebook paketi hediye kazanabilirsin. Her ay genç nar paketi alırsan facebook’u her ay bedavaya getirebilirsin.
* 16 Mart’tan sonra Genç Nar alanlar için, önceki 40 günlük dönemde Genç Nar paketi aldıysan , yine de aylık facebook paketi hediyesi senin.
* Hediye facebook paketi 30 gün boyunca geçerli
* Genç Nar Paketi’nden bireysel Hazır Kartlı gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler yararlanabiliyor.
* Paket başvurusu sonrasında yeterli bakiyen varsa hattından 20 TL düşer ve karşılığında 100 TL yüklenir. Paketin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonuna gelecek.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl yararlanabilirim?
Genç Nar paketi aldıktan sonraki takip eden 31. ve 40. Gün arasında. 2. kez genç nar paketi alırsan ve zaten hattına tanımlı facebook paketi yoksa, aylık facebook paketi anında hediye!

Kimler yararlanabilir?
Bireysel Hazır Kartlı gençTarife ve GençPlus tarifesindeysen her ay genç nar alıp facebook kazanabilirsin.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Facebook paketinin hattına tanımlandığına dair bilgi kısa mesaj telefonuna iletilecek. Bu mesajdan sonra bedava facebook senin.

Ne kadar süreyle yararlanabilirim?
Genç Nar ve facebook paketi 30 gün süreyle geçerlidir. Hediye Facebook paketiniz bittiğinde bilgilendirme mesaji telefonunuza gönderilecektir.

Kampanyadan ayda kaç kez yararlanabilirim?
Genç nar ve facebook paketinden ayda bir kez faydalanılabilir.

Genç Nar Paketi nedir peki?
Duymayan kalmadı ama yine hatırlatalım, Genç Nar paketi sadece 20 TL karşılığında her yöne 30 gün boyunca hem konuşurken hem mesajlaşırken kullanabileceğin 100 TL kazandırır. Üstelik bu 100 TL kendi tarifen neyse ondan düşer kolay kolay bitmez. Mesela gençplus tarifesindeysen Genç Nar ile 1000 dakikaya kadar konuşabilirsin!

Genç Nar kampanyasından nasıl yararlanabilirim?
Paketi satın almak için GENCNAR yazıp 2222′e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsin. Hattında 20 TL varsa düşer karşılığında, 100 TL yüklenir. GençNar paketini ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak da alabilirsin.

Genç Nar Kampanya koşulları nedir?
 • Yurt içinde yapacağın görüntülü konuşmalarda da kullanılabilirsin.
 • Tarife değişikliklerinde Genç Nar bakiyeni kullanmaya devam edebilirsin.
 • Paketini ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsin.
 • Aynı anda birden fazla Genç Nar Paketi alınamıyor üzgünüz.

Aylık facebook paketinin koşulları nedir?
 • Facebook Paketi’yle cepten 30 gün boyunca Facebook sitesine ek bir ücret ödemeden rahatça erişebilirsin.
 • Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışındaki sayfalara bağlanan uygulama ve içerikler pakete dahil olmaz.
 • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerli olur.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmaz.
 • Facebook Paketi’nden eğer 3G abonesiysen ve telefonun 3G destekli ise Turkcell 3G hızında, 3G abonesi değilsen veya telefonun 3G uyumlu değilse, 2G/EDGE hızında faydalanabilirsin. Facebook Paketi’nin adil kullanım limiti aylık 250 MB’dir. Bu limiti aşan kullanımlarda paket dahilinde Facebook’a erişimin devam ederken erişim hızı 48 KBPS’e indirilebilir.
 • İnternet paketnizi sadece yurt içinde, Turkcell kapsama alanında kullanabilirsin. Yurt dışında kullandığınveri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aynı anda, sadece 1 tane Facebook Paketi alabilirsin.

Facebook Paketi’nde herhangi bir kısıtlama var mı?
Facebook Paketi, Facebook severlerin taleplerine göre şekillendi. Bu paket ile Facebook’un fotoğraflı, videolu versiyonuna; ücretini düşünmeden rahat rahat bağlanabilirsin. Bunun için paketin adil kullanım limitini de 50MB veya 100MB’a değil, aylık ortalama cepten internet kullanımının çok üstünde olan 250 MB olarak belirlendi. Bu limiti aşan müşterilerimizin erişim hızları, diğer müşterilerimizin aldığı hizmet kalitesinin etkilenmemesi adına 48 KBPS’e indirilebilir.

Facebook sayfamda gördüğüm bir videonun ya da içeriğin Facebook dışı sayfalara bağlanarak çalışan bir video olduğunu nasıl anlayabilirim?
 • Facebook’ta yer alan içeriklere/videolara Facebook Paketin kapsamında ek bir ücret ödemeden erişebilirsiz.
 • Diğer sitelerde (örneğin youtube) yer alan video veya diğer içerikler ise paket kapsamında olmadığı için ücretlendirilir. Bu tip kullanımlar internet paketin varsa paketinizden düşer. Ayrıca Faturasız gençTarifeliysengünde 50 kuruş, değilsen günde 4 TL’lik kullanımlarınızdan sonra ücretsiz 50 MB hakkınız bulunur. Ücretsiz 50 MB hakkın bulunuyorsa Facebook dışındaki linklere yapacağın kullanımla bu 50 MB’lık hakkından düşer.

Facebook Paketi’m var ve ücretlendirildiğimi gördüm. Sebebi ne olabilir?
Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı sayfalara bağlanan, uygulama ve içerikler pakete dahil olmaz. Bu içeriklerden birine tıklamış olabilirsin.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
Numara değişikliğinde abonelik ve hakları yeni numaraya devrolur. Devir ve hat tipi değişikliklerinde hakların devrolmaz, paketin iptal olur.

Kaynak: Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 188 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 11.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz