Turkcell 3G Kampanyaları ! - SanalAlemci

Turkcell 3G Kampanyaları !

Perşembe, Ağustos 6, 2009 9:33
Kategori:Turkcell
Derecelendir

Cihazınız 3G uyumlu ise, 3G yazıp 2323‘e göndererek 3G dünyasına katıldığınızda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz (kurumsal hatların kampanyadan yaralanması için şirket yetkilisinin, 3G başvurusu gerekmektedir). 3G’ye geçişinin, sistemde gerçekleştiğine dair Turkcell’den bilgilendirme alan hatlara, kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında verilen Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV dakikalarının kullanılabilmesi için cihazınızın bu servisleri destekliyor olması gerekmektedir.

NOTLAR;

 • Bu kampanya, 3G şebekesini kullanma talebini Turkcell’e iletmiş ve Turkcell tarafından kullanmaya başladıklarına dair bilgilendirme almış olan Bireysel ve Kurumsal hatlı Turkcell’liler için geçerlidir.
 • Telefonunuz Görüntülü Görüşme, Turkcell MobilTV servislerini destekliyorsa, 3G şebeke geçişinizden sonra kampanya otomatik olarak tanımlanır. Kampanya hakkınızı, kampanyanın tanımlandığına dair bilgilendirme geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir.
 • Servislerden birisini destekleyen telefonlara, o servisin kampanyası tanımlanacak ve o servis kullanılabilecektir.
 • Erken başvuru yapmış olan, telefonu 3G uyumlu abonelere, 3G şebeke geçişleri tamamlandıktan sonra kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında, Turkcell MobilTV Standart Paket (paket detayları 30 Temmuz tarihinde yayınlanacaktır) dahilindeki kanalları ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 1saatten sonra servis kullanımı sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında, ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat, Turkcell abonelerinden, Turkcell abonelerine doğru ücretsiz Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresinden uzun Görüntülü Görüşme yapılır ise, aşan süre, abonenin mevcut konuşma tarifesi ile ücretlendirilir.
 • Servisler, sadece yurt içinde kullanılabilir.
 • Görüntülü Görüşme başlatabilmek için, aranan abonenin de arayan abone ile aynı koşulları sağlaması ve Turkcell 3G kapsama alanında olmak gerekmektedir. Turkcell MobilTV servisini EDGE ve Turkcell 3G kapsama alanında kullanılabilir.
 • Her hat kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir.
 • Hediye servisler, sadece ilk ay geçerlidir, kalan hediye dakikaları diğer aylara devretmez.
 • Nokia 3120 kampanyasından yararlanan aboneler için, önce deneme kampanyası kapsamındaki servisler kullanılır.
 • 3G hizmetlerinden faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir
 • Turkcell 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir.
 • Turkcell, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

SSS

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Telefonunuz 3G destekli ise 3G yazıp 2323‘e attıktan sonra 3G şebekesini kullanmaya başladığınızda, bu kampanya otomatik olarak tanımlanır. Erken başvuru yapmış abonelerin de, 3G şebeke geçişleri tamamlandıktan sonra kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır. Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV servislerini kullanabilmek için telefonunuzun bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanında olmanız gerekmektedir.


Kampanyadan nasıl bir fayda sağlayacağım?

Kampanya kapsamında, ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat, Turkcell abonelerinden, Turkcell abonelerine doğru ücretsiz Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz, Turkcell MobilTV Standart Paket dahilindeki kanalları ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.


Kampanya kapsamında herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Ücretsiz kullanım süresinden uzun Görüntülü Görüşme yapılır ise, aşan süre, abonenin mevcut konuşma tarifesi ile ücretlendirilir. Turkcell MobilTV’de ücretsiz kullanım süresi dolunca, servis kullanımı da sona erer.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/3Gkampanyalari/3Gliolmanintamzamani

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 380 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 11.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Turkcell 3G Kampanyaları !”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; TURKCELL Diyor ki:

  Nisan 25th, 2011 at 08:30

  [...] Turkcell 3G Kampanyaları ! [...]

Yorum Yapabilirsiniz