Turkcell 3G İnternet Nedir ? - SanalAlemci

Turkcell 3G İnternet Nedir ?

Cumartesi, Ağustos 1, 2009 9:59
Kategori:Turkcell
Derecelendir

3G İnternet ile Turkcell 3G kapsama alanındaki her yerde, takside giderken acil cevaplanması gereken e-maillerinizi cevaplayabilir, parkta otururken aklınıza takılan herhangi bir konuda Google’da araştırma yapabilir, tatile gittiğinizde istediğiniz zaman internetten gazeteleri okuyabilirsiniz.

3G İnternet servisini kullanmak için internet paketi almanız ve VINN 3G modeminizin / 3G dizüstü bilgisayarınızın olması yeterlidir.

İnternet kullanım ihtiyacınıza göre faturalı veya faturasız 3G İnternet hattını tercih ederek size en uygun ödeme yöntemini belirleyebilirsiniz.

Her an her yerden internete bağlanarak;

 • E-posta alıp gönderebilirsiniz,
 • Bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz
 • Facebook’ta statünüzü güncelleyebilirsiniz
 • Online oyunlar oynayabilirsiniz
 • Canlı radyo & TV yayınlarını takip edebilirsiniz
 • Şarkı , klip & film indirebilirsiniz

Toplam Okunma: 377 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 14.01.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Turkcell 3G İnternet Nedir ?”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; TURKCELL Diyor ki:

  Ağustos 16th, 2011 at 12:21

  [...] Turkcell 3G İnternet Nedir ? Benzer Konular:Turkcell Hazır Kart Tarifeleri;Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri;Tüm Turkcell Hazırkart '' TL Tarife Ücretlendirmeleri '' İçin TıklayınızTurkcell 3G İnternet Cihazları Servis YazılımlarıTURKCELL Hazır Kart 'Cepten İnternet Paketleri'Turkcell BlackBerry Servis YazılımlarıTurkcell Hat Kullananlar İçin Önemli Kısa Kod'lar ! Turkcell Sorgu Kodları;Samsung Android i7500 Servis Yazılımları ve Kullanma Kılavuzu [...]

Yorum Yapabilirsiniz