TÜM BAĞKUR İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ - SanalAlemci

TÜM BAĞKUR İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Cuma, Nisan 30, 2010 17:59
Derecelendir

Bağkur Hizmetleri;

Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama

Önemli Not !: Turkiye.gov.tr’nin Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir.

BAĞKUR BORÇ DURUMU

Bağkur Borç Durumu Sorgulama

Önemli Not !: Turkiye.gov.tr’nin Bağkur Borç Sorgulama hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir.

BAĞKUR ÖDEME LİSTESİ

Bağkur Ödeme Listesi Sorgulama

Önemli Not !: Turkiye.gov.tr’nin Bağkur Ödeme Listesi Sorgulama hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir.

BAĞKUR EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

Bağkur Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama

Önemli Not !: Turkiye.gov.tr’nin Bağkur Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir.

BAĞKUR BASAMAK LİSTESİ

Bağkur Basamak Listesi Sorgulama

Önemli Not !: Turkiye.gov.tr’nin Bağkur Basamak Listesi Sorgulama hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir.

BAĞKUR DUYURULARI

Bağkur Duyuruları

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) resmi internet sitesinde, SSK ve Emekli Sandığı’nın yanı sıra Bağkur’u da kapsayan konularda güncel duyurulura yer verilmektedir. Duyuruları okumak için yukarıdaki sayfayı ziyaret ediniz.

NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM

Bağkur’dan Ne Zaman Emekli Olurum?

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Bağkur’dan ne zaman emekli olunabileceği konusunda online bir hesaplama hizmeti vermemektedir. Bağkur Hizmet Dökümünü’zü alarak bu hesaplamayı yapabilir ya da SGK‘nın resmi sitesinden konuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Bağkur Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde, online olarak Bağkur Hizmet Dökümü alma imkanınız bulunuyor. Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulaması için, açılacak olan ekrana Bağkur numaranızı girmeniz yeterli. Bağkur Hizmet Dökümü’nü görmek için yukarıdaki linke tıklayınız.

EMEKLİ MAAŞIM BAĞLANDI MI?

Bağkur Emekli Maaşım Bağlandı mı?

Bağkur Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesindeki, “Bağkur Emekli Aylık Bilgisi” ekranı yoluyla “Bağkur Emekli Maaşım Bağlandı mı?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Bağkur Emekli Maaşı Bilgisi için, açılacak ekrana, TC Kimlik No ile Bağkur No girmeniz yeterli. Bağkur Emekli Maaşı Sorgulaması için yukarıdaki linke tıklayınız.

BAĞKUR İLAÇ-MUAYENE KESİNTİSİ

Bağkur İlaç-Muayene Kesintisi Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) resmi internet sitesinde, online olarak Bağkur İlaç, Muayene Ve Optik Katkı Payı Kesinti Ücreti Sorgulaması yapabilirsiniz. Bağkur Kesenek sorgulaması için, açılacak ekrana Bağkur No ve Mernis No girip, kezinti yılı ile kesinti dönemini seçmeniz gerekmektedir. Bağkur İlaç, Muayene Ve Optik Katkı Payı Kesinti Ücreti Sorgulaması için yukarıdaki linke tıklayınız.

BAĞKUR MÜSTEHAKLIK SORGULAMA

Bağkur Müstehaklık Sorgulama

Bağkur Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde, online olarak Bağkur Müstehaklık (Hak Sahipliği) Sorgulaması yapabilirsiniz. Bağkur Müstehaklık Sorgulamasını, Bağkur No’dan, TC Kimlik no’dan ya da Ad ve Soyad’dan yapabilirsiniz. Bağkur Sigortalı ve Hak Sahibi Sorgulaması için yukarıdaki linke tıklayınız.

BAĞKUR ASKERLİK BORÇLANMASI

Bağkur Askerlik Borçlanması

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Bağkur Askerlik Borçlanması konusunda online bir hesaplama hizmeti vermemektedir. Bağkur Askerlik Borçlanması konusunda SGK‘nın resmi sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

BAĞKUR ADDAN ARAMA
İptal

Bir önceki yazımız olan Facebook-Koca Kafalarrr..Komik Video İzle başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Video İzle ve Koca Kafalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 4.763 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 07.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz