Trakya Gazdaş Doğalgaz Borç Sorgulama; - SanalAlemci

Trakya Gazdaş Doğalgaz Borç Sorgulama;

Perşembe, Ağustos 6, 2009 8:54
Trakya Gazdaş Doğalgaz Borç Sorgulama; 4.7/5 (93%) 3 Oy

Trakya Gazdaş Doğalgaz Borç Sorgula;

  • Trakya GazdaşTekirdağ, Muratlı, Edirne, Kırklareli, Kavaklı, Babaeski, Lüleburgaz, Evrensekiz, Büyükkarıştıran, Misinli, Ulaş, Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Karaağaç Velimeşe ve Veliköy’de doğal gaz dağıtımını üstlenen Trakya Gazdaş’ın resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

Trakya Gazdaş resmi sitesinde, online olarak Trakya Gazdaş borcunuzu öğrenebilirsiniz. Trakya Gazdaş faturanızı sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız;

Trakya Gazdaş Borç Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Doğalgaz Borç Sorgulaması (Tüm İller) başlıklı makalemizde Ankara doğalgaz borcumu nasıl öğrenirim, Doğal Gaz Borcu ve Doğal Gaz Faturası sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 3.912 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 16.03.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Trakya Gazdaş Doğalgaz Borç Sorgulama;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. MEDAYİM KARA Diyor ki:

    Şubat 10th, 2016 at 15:15

    bir yıldan beri doğalgaz abonesiyim   730 m k doğalgaz tüketim hiçr bır yetkıli gelıp bize ftura kesmedi  bu verdim tüketım m k bana faturayi e mail adresime göndere bilirmisiniz  kolay gelsin

Yorum Yapabilirsiniz