TL/Kuruş İle Avea ‘MobilÖğrenci’’ Tarifesi Ücretlendirmeler; - SanalAlemci

TL/Kuruş İle Avea ‘MobilÖğrenci’’ Tarifesi Ücretlendirmeler;

Perşembe, Nisan 1, 2010 18:06
Kategori:Avea
Derecelendir

Avea- TL/Kuruş ile ‘MobilÖğrenci’ Tarife Ücretlendirmeleri;

Yükleme Şartı30 TL altında yükleme30 TL yükleme50 TL veya üzeri yükleme
Şebekeiçi40 Kr*10 dk / 40 Kr*20 dk / 40 Kr*
Diğer Operatör40 Kuruş / dk
Ev/İş40 Kuruş / dk
SMS50 Kuruş
* İndirimli fiyatlar, tek seferde 30 TL, 50 TL ve üzerinde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca geçerlidir. İndirimsiz şebeke içi fiyat dakikası 40 Kuruş’tur.

Bu tarifenin ücretlendirme periyodu diğer operatör aramaları ve sabit hatlara doğru yapılan aramalar için 60, 30 TL ve üzeri yükleme yapıldığında indirimli şebeke içi yapılan aramalar için 600 saniye, 50 TL ve üzeri yükleme yapıldığında indirimli şebeke içi yapılan aramalar için 1200 saniye, indirimsiz şebeke içi aramalar için ise 60 saniyedir. Avea, fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tüm Mobilöğrencilere çok avantajlı fiyatlar! Tek seferde 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde, tüm Avealılarla sadece 20 dakikası 40 Kuruşa, diğer operatörlerle ise dakikası sadece 40 Kuruşa konuşun. Üstelik 30 TL yüklemelerinizde tüm Avea’lılarla 10 dakikası 40 Kuruşa konuşmaya devam edin!

Ayrıca 50 TL ve üzeri yüklemelerinize 150 her yöne mesaj hediye!

Öğrenci kimliğin olmasa da MobilÖğrenci’li olabilirsin! Üstelik yeni MobilÖğrencilere Avea içi 60 dakika hediye!

MobilÖğrenci Yükle Kazan avantajı ile her 30 gün içerisinde tek seferde yükleyeceğiniz ilk 20 TL’ye, Avea içi 30 dakika hediye! Hemen kayıt olmak için KAYIT yazın, 4494‘e gönderin. Detaylar için tıklayın.

FIRSAT: AranKazan’la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın. Mesaj kaygısına son! 7,8 TL’ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.

Detaylar

  • Hediye SMS’ler Avea içi, diğer GSM operatörlerine ve TürkTelekom kullanıcılarına doğru kullanılmaktadır. Katma değerli servislerin kullanımında ve uluslararası gönderimlerde geçerli değildir.
  • Hediye SMS’ler 30 gün geçerlidir. Kullanılmayan SMS’ler 30 gün sonunda silinmektedir.
  • Hediye SMS’ler ile başka bir promosyondan hediye kazanılmaz. Kampanya, başka bir SMS kampanyası ile birleştirilemez.
  • Yeni kayıtlarda, bir defaya mahsus 10 TL’lik bir kayıt ücreti alınacaktır. Kayıt ücreti yapılan ilk yüklemeden düşülür. Yeni MobilÖğrencilere Avea içi 60 dakika hediye edilir. 10 Şubat 2009 tarihinden itibaren numara taşınabilirliği ile gelen yeni MobilÖğrenci abonelerinden 10 TL’lik kayıt ücreti alınmayacaktır ve 60 hediye dakika verilmeyecektir.
  • Geçiş ücreti ücreti hem faturalı hem de faturasız hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir. Faturalı hattan faturasız hatta geçişte 30 TL tutar son faturaya yansıtılır.

Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell- TL Kartı Nasıl Yüklenir ? Turkcell Hazırkart TL Yüklemek başlıklı makalemizde 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri Numarası, 8090 TL Yükleme Bilgi Servisi ve Cep telefonuna lira nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 942 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 18.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “TL/Kuruş İle Avea ‘MobilÖğrenci’’ Tarifesi Ücretlendirmeler;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

    Haziran 22nd, 2011 at 03:54

    [...] TL/Kuruş İle Avea ‘MobilÖğrenci’’ Tarifesi Ücretlendirmeler [...]

Yorum Yapabilirsiniz