TL/Kuruş İle Avea ‘Katlayan Tarife’ Ücretlendirmeler; - SanalAlemci

TL/Kuruş İle Avea ‘Katlayan Tarife’ Ücretlendirmeler;

Perşembe, Nisan 1, 2010 17:50
Kategori:Avea
Derecelendir

Avea TL /Kuruş ile ‘Katlayan Tarife’ Görüşme Ücretleri;

Katlayan Tarifeye geçenler yükledikleri miktarın kat kat üzerinde her yöne TL kazanıyor. Üstelik numarasıyla Avea’ya gelenler daha da fazla kazanıyor.

20 TL yükleyene 40, 30 TL yükleyene 90, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea’ya taşıyanlar ise 20 TL yüklediklerine 60, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.

FIRSAT: AranKazan’la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın. Mesaj kaygısına son! 7,8 TL’ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.
Ücretlendirme
Yükleme miktarı (TL)203050+
Hediye TL (standart abonelik)4090200
Hediye TL (NT ile abonelik)60120250
Şebeke içi40 Kuruş / dk.
Ev /İş40 Kuruş / dk.
Diğer operatör40 Kuruş / dk.
SMS50 Kuruş
* Hediye TL’ler sadece yurt içi ses yönüne geçerlidir.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 30 saniyedir. Avea, fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylar
 • Yurt içi her yönü arama fiyatı 40 Kuruş/dk’dır.
 • Hediye TL’ler sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Tarife dahilindeki hediye TL’ler her 30 günde bir ilk geçerli yüklemeye verilir.
 • Kulanılmayan hediye TL’ler 30 gün sonunda silinir.
 • Hediye TL’lerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Tarife kapsamındaki aboneler ücretsiz dakika veya TL verilen kampanyalardan AranKazan kampanyası hariç faydalanamaz.
 • Numarasını taşıyarak gelen aboneler mevcut numara taşıma kampanyası yerine, bu tarifeye özel 4 aylık numara taşıma kampanyasından yararlanacaklardır. Kampanya kapsamında tek seferde olacak şekilde 20 TL yüklemeye 60; 30 TL’ye 120; 50 TL ve üzeri yüklemeye 250 TL hediye edilmektedir.
 • Tarifeye özel NT Kampanyası’ndan faydalanabilmek için abonelerin geçişlerinin gerçekleşmesini takiben 30 gün içerisinde tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. Geri kalan 20 TL ve üzeri yüklemelerini ilk yüklemenin gerçekleşmesini takiben 120 gün içinde yapabilirler. Aboneler NT kampanyası kapsamında en fazla 4 kere hediye TL alabileceklerdir. Bu kampanyadan sadece 1 yılda 1 kere faydalanılabilmektedir.
Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell- TL Kartı Nasıl Yüklenir ? Turkcell Hazırkart TL Yüklemek başlıklı makalemizde 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri Numarası, 8090 TL Yükleme Bilgi Servisi ve Cep telefonuna lira nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 3.817 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 13.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “TL/Kuruş İle Avea ‘Katlayan Tarife’ Ücretlendirmeler;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. ali Diyor ki:

  Temmuz 9th, 2010 at 13:38

  bu metnin aynısı avea nın sitesinde var, biliyorsanız keşke daha açıklayıcı, farklı biliglere yer verseniz.

 2. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

  Haziran 16th, 2011 at 08:47

  [...] TL/Kuruş İle Avea ‘Katlayan Tarife’ Ücretlendirmeler [...]

Yorum Yapabilirsiniz