TL/Kuruş İle Avea ‘Her Yöne’ Tarifesi Ücretlendirmeler; - SanalAlemci

TL/Kuruş İle Avea ‘Her Yöne’ Tarifesi Ücretlendirmeler;

Perşembe, Nisan 1, 2010 17:30
Kategori:Avea
Derecelendir

Avea-TL/Kuruş ile ‘Heryöne’ Tarifesi Ücretlendirmeler;

HerYöne Tarife şimdi de faturasız hatlara!
Dilediğin paketi seç, hesap yapmadan konuş.

Kayıt olmak istediğin paketin süresini yazıp 5878′e ücretsiz gönder, pakete kayıt ol.
İstediğin zaman istediğin paketi al, dilediğince konuş.

Reklam filmini izlemek için tıklayın.

FIRSAT: AranKazan’la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın. Mesaj kaygısına son! 7,8 TL’ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.

sss

Ücretlendirme

Paket Ücreti10 TL20 TL40 TL80 TL
Paket Süresi60 dk125 dk300 dk1000 dk
Şebeke içi40 Kr / dk
Ev /İş40 Kr / dk
Diğer operatör40 Kr / dk
SMS50 Kr
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenin ve paketlerin ücretlendirme periyodu 30 saniyedir.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar
 • Aboneler, kayıt olmak istedikleri paketin süresini yazıp 5878′e ücretsiz SMS göndererek pakete kayıt olabileceklerdir.
  Örn: 60
 • Paket kapsamındaki ücretsiz süreler, yurt içi her yöne (Özel Servis Numaraları, bilgi ve danışma numaraları, Katma Değerli Hizmetler, Avea Müşteri Hizmetleri, Görüntülü Konuşma vb. hariç) doğru kullanılabilecektir.
 • Paketlerin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün sonunda kullanılmayan süreler silinir.
 • 30 gün sonunda abonenin hattında yeterli bakiyenin olması durumunda paket kaydını yenilemesine gerek kalmadan, otomatik olarak paketten faydalanmaya devam edecektir.
 • Aboneler, 30 günlük kullanım süresinden önce paketteki süreleri tüketirlerse, istedikleri pakete tekrar kayıt olabileceklerdir.
 • Herhangi bir pakete kayıt olunmadığında ya da paket kapsamındaki süreler tüketildiğinde yapılan yurt içi aramaların dakikası 40 Kuruştur.
 • Tarife kapsamındaki paketlerden yararlanmak için aylık makul kullanım limiti 3.000 dakikadır, 30 günlük süre içinde, paket kullanımının 3.000 dakika olması halinde 30 günlük sürenin bitimine kadar tarife kapsamındaki paketlerden herhangi birine kayıt yapılamayacaktır.
 • Paketin otomatik yenilemesini iptal etmek için abonelerin İPTAL yazıp, 5878′e ücretsiz SMS göndermeleri yeterli olacaktır.
 • Bu tarifeye numara taşınabilirliği (NT) yoluyla kayıt olan aboneler, mevcut NT Kampanyasından faydalanabileceklerdir.
 • Tarife kapsamındaki tüm aboneler, AranKazan ve NT Kampanyası dışındaki, ücretsiz dakika veya TL verilen herhangi bir kampanyadan veya diğer konuşma paketlerinden faydalanamayacaklardır.
 • Bu tarife dışındaki aboneler, tarifenin paketlerinden yararlanamayacaklardır.

Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell- TL Kartı Nasıl Yüklenir ? Turkcell Hazırkart TL Yüklemek başlıklı makalemizde 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri Numarası, 8090 TL Yükleme Bilgi Servisi ve Cep telefonuna lira nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 730 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 07.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz