TL/Kuruş İle Avea ‘HepsiBir’ Tarifesi Ücretlendirmeler; - SanalAlemci

TL/Kuruş İle Avea ‘HepsiBir’ Tarifesi Ücretlendirmeler;

Perşembe, Nisan 1, 2010 18:01
Kategori:Avea
Derecelendir

Avea- ‘HepsiBir  Tarifesi TL/Kuruş ile Görüşme Ücretleri;

30 TL ve üzeri
yükleme yapıldığında
20 TL yüklendiğinde
Şebeke İçi30 Kuruş /3 dk30 Kuruş /2 dk
Ev/İş30 Kuruş /3 dk30 Kuruş /2 dk
Diğer Operatör30 Kuruş /3 dk30 Kuruş /2 dk
SMS50 Kuruş50 Kuruş
Fiyatlar, tek seferde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca yurtiçi her yöne yapılan aramalar için geçerlidir. 20 TL’nin altında yükleme yapılması ya da yükleme yapılmaması durumunda ise dakikası 40 kuruş üzerinden ücretlendirilecektir. Ücretlendirme periyodu 3 dakikası 30 Kuruş için 180 sn., 2 dakikası 30 Kuruş için 120 saniye ve dakikası 40 Kuruş için 60 saniyedir.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Avea’dan tarihte bir ilk daha! Sen de faturasız HepsiBir tarifesinde 30 TL ve üzeri yükleme yap, evle, işle ve tüm operatörlerle 3 dakikası 30 Kuruş’a rahat rahat konuş.

FIRSAT: AranKazan’la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın. Mesaj kaygısına son! 7,8 TL’ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.

Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell- TL Kartı Nasıl Yüklenir ? Turkcell Hazırkart TL Yüklemek başlıklı makalemizde 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri Numarası, 8090 TL Yükleme Bilgi Servisi ve Cep telefonuna lira nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 428 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 19.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “TL/Kuruş İle Avea ‘HepsiBir’ Tarifesi Ücretlendirmeler;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

    Ekim 10th, 2011 at 07:10

    [...] TL/Kuruş İle Avea ‘HepsiBir’ Tarifesi Ücretlendirmeler [...]

Yorum Yapabilirsiniz