TL/Kuruş İle Avea ‘Harbi Tarife’ Ücretlendirmeler; - SanalAlemci

TL/Kuruş İle Avea ‘Harbi Tarife’ Ücretlendirmeler;

Perşembe, Nisan 1, 2010 17:16
Kategori:Avea
TL/Kuruş İle Avea ‘Harbi Tarife’ Ücretlendirmeler; 1/5 (20%) 1 Oy

Avea- ‘Harbi Tarife’ TL/ Kuruş ile Ücretler;

Günde 80 Kuruşa tüm Avealılarla 100 dakika!

Üstüne bir de SMS istersen, SMS yaz 2233‘e ücretsiz gönder,
günde 1 TL’ye 100 şebeke içi dakika ve 30 yurt içi her yöne SMS al.

Üstüne bir de internet istersen, İnternet yaz 2233‘e ücretsiz gönder,
günde 1,20 TL’ye 100 şebeke içi dakika, yurt içi her yöne 30 SMS ve 5 MB internet al.

Harbi Tarife’nin avantajları bitmiyor! Müzikİndir aboneliği ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirimli!

Detaylı bilgi için tıklayın.

Detaylar

 • Tarifeye kayıt yaptıracak abonelere, ayrıca SMS yoluyla kayıt olunması gerekmeksizin, her gün hatlarından 80 Kuruş düşülmesi karşılığında, bir sonraki gün kullanılmak üzere, günlük 100 şebeke içi yönüne doğru kullanılabilecek ücretsiz dakika verilecektir.
 • 100 şebeke içi dakika üzerine SMS hizmeti de almak isteyen aboneler, 2233′e SMS yazarak ücretsiz SMS gönderdiklerinde her gün hatlarından 1 TL düşülmesi karşılığında, günlük 30 adet yurt içi her yöne doğru kullanabilecekleri SMS alabileceklerdir.
 • 100 şebeke içi dakika ve her yöne yurt içi 30 SMS’e ek olarak üzerine internet hizmeti de almak isteyen aboneler ise 2233′e Internet yazarak ücretsiz SMS gönderdiklerinde, her gün hatlarından 1,20 TL düşülmesi karşılığında, ek olarak, günlük 5 MB internet hizmeti alabileceklerdir.
 • Aboneler SMS paketi iptal taleplerini İptal SMS yazarak 2233′e ücretsiz SMS göndererek, internet paketi iptal taleplerini, İptal internet yazarak 2233′e SMS göndererek ücretsiz olarak gerçekleştirebileceklerdir.
 • Tarifeden yalnızca bireysel faturasız Avea hattı sahipleri yararlanabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakika, SMS veya internet kullanım hakkı günlük olup, bu hak ertesi güne devretmez.
 • SMS Paketi veya SMS ve İnternet paketi alma ya da iptal talepleri her gün saat 00.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilir.
 • Tarife kapsamındaki ücretlendirme (abonelerin hatlarından bakiye düşülmesi) abonelerin tarifeye kayıt yaptırdıkları gün dâhil her gün saat 20:00- 24:00 saatleri arasında gerçekleştirilir. Tarife kapsamında sağlanan “Tarife İçeriği” (talebe göre dakika, sms ve internet kullanım hakkı) ücretlendirmeyi takip eden gün saat 00:01′de abonelerin hatlarına yüklenir.
 • Saat 20:00 ile 24:00 saatleri arasında bakiyesi yetersiz olan aboneler yukarıda açıklanan ve talep ettiği tarife içeriklerinden faydalanamaz. Bu durumda ücretlendirme tarifenin standart ücretleri üzerinden gerçekleşir.
 • Tarife kapsamında sunulan dakika, SMS veya internet paketi aşıldığında aboneler, tarifenin standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Abonelerin, tarife kapsamında talebe göre sunulacak tarife içeriklerinden faydalanabilmesi için hatlarında ilgili paketin alınabilmesi için gereken günlük miktarından 40 Kuruş fazlası bulunmalıdır.
 • Tarife kapsamında sunulan faydalardan tarife içeriklerinden yararlanmak isteyen abonenin hattında, abone tarafından tarife içeriğinden bağımsız olarak satın alınmış olan en az 20 Kuruş bulunmalıdır.
 • Faturasız Avea tarifelerinden bu tarifeye geçen abonelerin bakiyelerinden, bir defaya mahsus olmak üzere, 6 TL düşülür; faturalı hat sahibi abonelerde ise 30 TL tüm vergiler dahil olacak şekilde abonelerin son faturasına yansıtılır.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi ve Şebeke içi kullanım için geçerli olup bu dakikalar; katma değerli servisler, özel servis numaraları ve 444 ile başlayan numaraları aramada kullanılamaz.
 • Tarifeye yeni kayıt olan abonelere hat aktivasyonunun yapıldığı ilk gün gece saat 24.00′e kadar geçerli olacak 60 şebeke içi dakika hediye edilir.
 • Tarife kapsamında kazanılan hediyelerin kullanım hakkının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Bu tarifeye kayıt yaptıracak aboneler, Sınırsız Avea içi Paket ve NT Kampanyası’ndan faydalanamazlar.
 • Uluslararası dolaşımdaki görüşmeler, veri kullanımları ve görüntülü konuşmalar “Dünya Varmış Tarifesi” ve “Görüntülü Görüş Tarifesi” güncel fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu tarifeye kayıt, ilk 200.000 abone ile sınırlıdır.
 • %50 indirim ile ayda 3 TL’ye yerli Müzikİndir aboneliğini başlatmak için abonelerin MUZIK yazıp 5555′e SMS göndermeleri gerekmektedir.

Ücretlendirmeler

Günlük tarife ücreti80 Kuruş1 TL1,20 TL
Günlük tarife kapsamı100 şebeke içi dakika100 şebeke içi dakika
30 yurt içi her yöne SMS
100 şebeke içi dakika
30 yurt içi her yöne SMS
5 MB internet
Şebeke içi20 Kuruş/dk
Ev/İş20 Kuruş/dk
Diğer operatör20 Kuruş/dk
SMS50 Kuruş/SMS
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Paket kapsamındaki şebeke içi 100 dakikanın ücretlendirme periyodu 30 saniye, diğer yönlere dakika ücretinin
periyodu ise 60 saniyedir.

Tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötüniyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell- TL Kartı Nasıl Yüklenir ? Turkcell Hazırkart TL Yüklemek başlıklı makalemizde 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri Numarası, 8090 TL Yükleme Bilgi Servisi ve Cep telefonuna lira nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.028 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 09.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “TL/Kuruş İle Avea ‘Harbi Tarife’ Ücretlendirmeler;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

  Ekim 20th, 2011 at 11:31

  [...] TL/Kuruş İle Avea ‘Harbi Tarife’ Ücretlendirmeler [...]

Yorum Yapabilirsiniz