TL/Kuruş İle Avea ‘Genç Avea’ Tarifesi Ücretlendirmeler; - SanalAlemci

TL/Kuruş İle Avea ‘Genç Avea’ Tarifesi Ücretlendirmeler;

Perşembe, Nisan 1, 2010 17:43
Kategori:Avea
Derecelendir

TL/Kuruş İle ‘Genç Avea’ Tarifesi Görüşme Ücretlendirmeleri;

Genç Avea Tarifesi aboneleri tek seferde 30 TL ve üzeri yüklediklerinde tüm Avea aboneleri ile 10 dakikası 50 kuruşa, 20 TL yüklediklerinde ise 5 dakikası 50 kuruşa doya doya konuşacaklar.

Ayrıca, her 30 günde bir tek seferde yapacağın ilk 30 TL ve üzeri yüklemelerde tüm Avea’lılarla 3 saat konuşma bedava!

Yapacağın her 50 TL ve üzeri yüklemende 150 her yöne SMS hediye!

Genç Avealılar, yerli Müzik İndir aboneliğinden ve 100 MB mobil internet paketinden ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise
%50 indirimli faydalanıyor!

Genç Avealı, ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirim ile ayda 5 TL’ye 100 MB mobil internet paketini almak için ABONE 100MB yazıp 9495‘e, ayda 3 TL’ye yerli Müzikİndir aboneliğini başlatmak için MUZIK yazıp 5555‘e gönder!

FIRSAT: AranKazan’la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın. Mesaj kaygısına son! 7,8 TL’ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.

Detaylar

 • Kazanılan hediye dakikalar Avea içi aramalarda 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Kazanılan hediye SMS’ler yurtiçi gönderimlerde 30 gün boyunca geçerlidir, katma değerli servisler ve uluslararası gönderimlerde kullanılamaz.
 • Genç Avea Tarifesi’nin kayıt ücreti yeni aboneler için 10 TL’dir. Kayıt ücreti yapılan ilk yüklemeden düşülür ve bu ücretin tahsil edildiği abonelere şebeke içi 60 dakika hediye edilir. Numara taşıma ile Genç Avea Tarifesi’ne gelen abonelerden kayıt ücreti tahsil edilmez.
 • Genç Avea Tarifesi’nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.
 • Genç Avea Tarifesi’ne geçmek isteyen mevcut faturasız abonelerin, tarifeye ücretsiz geçiş için 6363 kısa koduna “GENC AVEA” yazıp göndermeleri gerekmektedir.
 • Genç Avea Tarifesi’nden sadece 26 yaş altındaki gençler faydalanabilir. Abonelerin, 26 yaş altında olduklarını göstermeleri için Genç Avea Tarifesi’ne geçtikten sonra 11 haneli T.C. Kimlik Numaralarını, 1000′e kısa mesaj ile göndermeleri ya da Avea Online İşlemler ekranlarından (www.avea.com.tr üzerinden) giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Abonelerimiz, yanlızca bir hat için Genç Avea Tarifesi’ne kayıt talebinde bulunabilir, aynı T.C. Kimlik Numarası ile yapılan mükerrer başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Genç Avea Tarifesi’ne geçtikten sonra, 7 gün içinde T.C. Kimlik Numaralarını SMS veya Avea Online İşlemler aracılığıyla iletmeyen abonelerimiz ile T.C. Kimlik Numaralarının kontrolü sonrasında belirtilen kriterlere uymadığı tespit edilen abonelerimiz otomatik olarak MobilÖğrenci Tarifesi’ne geçirilecektir.
 • Genç Avea Tarifesi’nde bulunan aboneler,
Ücretlendirmeler
Yükleme Şartı20 TL30 TL50 TL ve üzeri
Tüm Avealılarla5 dakikası 50 kuruş10 dakikası 50 kuruş10 dakikası 50 kuruş
Diğer Operatör
(kuruş/dakika)
404040
Ev-İş
(kuruş/dakika)
404040
SMS (kuruş)252525
Ek AvantajlarTüm Avealılarla 180 dakika hediyeTüm Avealılarla 180 dakika ve
her yöne 150 SMS hediye
İndirimli fiyatlar, tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca geçerlidir. İndirimsiz şebeke içi konuşma, dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmektedir.
 • Bu tarifenin TL atış periyodu 20 TL ve üzeri yüklemelerde şebeke içi 300 saniye; 30 TL ve üzeri yüklemelerde şebeke içi 600 saniyedir. 20 TL altı yüklemelerdeki şebeke içi görüşmelerde ve yükleme şartı olmaksızın diğer operatör ve sabit hat görüşmelerinde TL atış periyodu 60 saniyedir.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Kaynak; Avea

Bir önceki yazımız olan Turkcell- TL Kartı Nasıl Yüklenir ? Turkcell Hazırkart TL Yüklemek başlıklı makalemizde 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri Numarası, 8090 TL Yükleme Bilgi Servisi ve Cep telefonuna lira nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 902 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 21.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

3 Yorum Yapılmış “TL/Kuruş İle Avea ‘Genç Avea’ Tarifesi Ücretlendirmeler;”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. onur Diyor ki:

  Mayıs 12th, 2010 at 15:49

  genç aveayı nasıl iptal ediyoruz

 2. admin Diyor ki:

  Mayıs 12th, 2010 at 17:02

  Onur@

  Sorularınıza cevap bulmak için Avea Müşteri Hizmetleri’ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500′ü ya da 0 555 444 1 500′ü çevirerek Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 42 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.

 3. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; AVEA Diyor ki:

  Temmuz 30th, 2011 at 12:53

  [...] TL/Kuruş İle Avea ‘Genç Avea’ Tarifesi Ücretlendirmeler [...]

Yorum Yapabilirsiniz