TL İle Turkcell Hazırkart- ”BizBize” Fiyatları;(Ücretlendirmeler) - SanalAlemci

TL İle Turkcell Hazırkart- ”BizBize” Fiyatları;(Ücretlendirmeler)

Cuma, Mart 26, 2010 17:23
Kategori:Turkcell
Derecelendir

Turkcell- Hazırkart – TL ile ”BizBize” Tarifesi Ücretlendirmeler;

Yüklenen Kart

Süper Kart ve Üzeri (50 TL ve üzeri)

Avantaj Kart (30 TL)

Standart Kart (20 TL)

Kampanya Teklifi**

Hediye 80 TL

6 TL karşılığında 80 TL

6 TL karşılığında 40 TL

Turkcell’lileri arama

2 dakikası 65 kuruş

2 dakikası 65 kuruş

2 dakikası 65 kuruş

Sabit Hat

2 dakikası 65 kuruş

2 dakikası 65 kuruş

2 dakikası 65 kuruş

Diğer Operatörler

2 dakikası 65 kuruş

2 dakikası 65 kuruş

2 dakikası 65 kuruş

* Yükleme kampanyasının indirimli paket ve hediye 80 TL teklifinden yararlanmak için tek yapmanız gereken KAYIT yazıp 5533‘e göndermek ve sonrasında Standart Kart ve üstü yüklemektir. Bir sefer kayıt olduktan sonra her yükleme için kampanyaya kaydolmaya gerek bulunmamaktadır, sadece indirimli pakete başvuru yapmak yeterlidir.

BizBize tarifesinde yükleme kampanyasına kayıt olan abonelere StandartKart ve AvantajKart yüklemelerinde indirimli haftalık paket teklifi sunulacak, SüperKart ve üstü yüklemelerinde ise hediye 80 TL verilecektir.

BizBize Yükleme kampanyasında sunulan indirimli paket teklifinden yararlanmak için ise abonelerin StandartKart ya da AvantajKart yükledikten sonra kendilerine gönderilen mesajı 24 saat içerisinde EVET yazıp cevaplamaları gerekmektedir. Talepte bulunan abonelerin hatlarında yeterli TL bakiyeleri olması durumunda paketleri hatlarına tanımlanacaktır.

StandartKart yükleyip “6 TL karşılığında 40 TL” almak isteyen aboneler ve AvantajKart yükleyip “6 TL karşılığında 80 TL” almak isteyen aboneler kendilerine gönderilen mesajı 24 saat içinde EVET yazarak onayladıkları takdirde paketleri hatlarına tanımlanacaktır. Bu paketten günde bir kez yararlanılabilir.
Bu paketlerden ikinci kez faydalanmak isteyen aboneler ise kendilerine gönderilen ikinci mesajı 24 saat içinde ONAY yazıp cevap verdiklerinde ikinci kez indirimli paketlerden yararlanabileceklerdir. Bu paketten günde bir kez yararlanılabilir.

SüperKart ve üzeri yükleyen abonelerin hatlarına ise başvuruya gerek olmaksızın hediye 80 TL yüklenecek ve kendilerine kısa mesajla bilgi verilecektir.

** Yükleme önkoşuluyla verilen indirimli paketler ve hediye 80 TL, 1 hafta boyunca Turkcell’lilerle yurtiçinde konuşmak için kullanılabilir, üçüncü şahıslara devredilemez. Paket ve hediye TL bakiyesi bittikten sonra aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketlerin ve hediye 80 TL’nin ücretlendirme periyodu 30 saniyede 20 kuruş olmak üzere dakikada 40 kuruştur. Bu teklif 30.04.2010 tarihine kadar geçerlidir.

Kaynak; Turkcell

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 389 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 03.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “TL İle Turkcell Hazırkart- ”BizBize” Fiyatları;(Ücretlendirmeler)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Bu Kategorideki Konular; TURKCELL Diyor ki:

    Ağustos 16th, 2011 at 11:41

    [...] TL İle Turkcell Hazırkart- ”BizBize” Fiyatları; (Ücretlendirmeler) [...]

Yorum Yapabilirsiniz