TEM Gebze-Körfez arası yarından itibaren 81 gün kapalı kalacak ! - SanalAlemci

TEM Gebze-Körfez arası yarından itibaren 81 gün kapalı kalacak !

Pazar, Mayıs 4, 2014 22:16
TEM Gebze-Körfez arası yarından itibaren 81 gün kapalı kalacak ! 5/5 (100%) 7 Oy

TEM’in Gebze ile Körfez İlçeleri arası Ankara yönü, viyadüklerin üstyapı izolasyon çalışmaları nedeniyle yarın sabaha karşı 03.00′den itibaren 81 gün süreyle ulaşıma kapatılacak.

Kocaeli Valiliği tarafından sürücülerin bilgilendirilmeleri amacıyla yapılan açıklamada, TEM’in Gebze Kavşağı ile Körfez Kavşağı arasındaki bölümde üstyapı iyileştirilmesi çalışmaları yapılacağı belirtildi. Açıklamada 81 gün süreyle viyadüklerin üstyapı ve izolasyon yenileme çalışmaları yapılacağı bildirildi.

ULAŞIM D-100′DEN SAĞLANACAK

Valilik, çalışmaların 5 Mayıs 2014 tarihinde saat 03.00’da başlayacağını, ’mastik asfaltın teknik zorunluluğundan dolayı’ 24 saat esasına göre çalışma yapılacağını belirtirken, 24 Temmuz 2014 tarihinde saat 17.00’da tamamlanacağını kaydetti. Onarımın yapılacağı 81 gün süreyle bu güzergahta TEM’e diğer bağlantı yolları da kapatılacak. Valilikten verilen bilgide, ulaşımın Gebze-Körfez arasında D-100 karayolundan sağlanacağı, onarım çalışmalarının 3 etapta tamamlanacağı, ileriki etaplarda yolun diğer bölümlerinin ulaşıma kapatılacağı ifade edildi. Kocaeli Valiliği, bu çalışmalar nedeniyle tüm güvenlik önlemlerinin alındığını ve işaretlemelerin yapıldığını vurgularken, sürücülerden de trafik işaretleri ile görevlilerin uyarılarına uymalarını istedi.

Bir önceki yazımız olan GDO'lu yiyecekler sağlığımızı riske atıyor ! başlıklı makalemizde Büyüme hormonu, GDO ve genetik hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 118 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 04.03.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , ,

Yorum Yapabilirsiniz