SİTE TAŞINMASI HAKKINDA DUYURU - SanalAlemci

SİTE TAŞINMASI HAKKINDA DUYURU

Salı, Mayıs 11, 2010 13:52
Kategori:Genel
SİTE TAŞINMASI HAKKINDA DUYURU 4/5 (80%) 1 Oy

Sevgili Sanalalem Ziyaretçileri;

Son zamanlarda site trafiği yetersiz geldiği için siz değerli ziyaretçilerimize daha kaliteli daha iyi hizmet verebilmek adına 10-05-2010 tarihinde
www.sanalalem.wkhost.net olan site  adresimiz , www.sanalalemci.com olarak değişmiş,Free host Wkhost.net de olan sitemiz hem hesaplı hem kaliteli olan ; webadam.com‘a taşınmıştır. (Kaliteli Hesaplı Host arayanlara tavsiyemdir)

Site taşınması sebebi ile google aramalarınızda sitemize yönlendirilen linklerde bazı sayfalarda ”sayfa bulunamadı” hatası ile karşılaşırsanız Ya da site içinde tıkladığınız linklerde istediğiniz konuya ulaşamazsanız Lütfen aramak istediğiniz konuyu site içerisinde arama kutucuğuna yazarak arayınız. (Mutlaka aradığınız konuya ulaşacaksınız) Bu küçük sorunlar en kısa sürede çözülecektir.Anlayışınız için teşekkürler.

(Sitemizdeki tüm sorunlar giderilmiştir. 13-05-2010 Prş )

Saygılarımla
Not; Bu tarihe kadar bizlere kaliteli kesintisiz hizmet sundukları için  wkhost.net Kurucularına Yönetimine de  şükranlarımı sunuyorum..

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 393 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 22.10.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz