Sihirli Annem Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫ - SanalAlemci

Sihirli Annem Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫

Çarşamba, Ağustos 24, 2011 7:18
Sihirli Annem Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫ 4.3/5 (86%) 34 Oy

Star Tv-Sihirli Annem Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu,Sihirli Annem Dizi Oyuncularının Gerçek Adları ,Sihirli Annem Dizi Jenerik Müziği Dinle,Sihirli Annem dizi oyuncularının gerçek isimlerini öğren,Sihirli Annem Dizi Oyuncuları kim kimdir,Sihirli Annem Dizisi Oyuncularının isimleri neler,Sihirli Annem dizisinin oyuncuları gerçek adları,Sihirli Annem dizisinde kimler oynuyor öğren,sanalalemci.com Sihirli Annem oyuncuların gerçek adları isimleri,Sihirli Annem Dizisinin Jenerik Müziğini Dinle,Sihirli Annem Dizisi tam oyuncu kadrosunu gör,Star Tv Sihirli Annem Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncu Gerçek İsimleri

Sihirli Annem Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫


Onlar mutlu ve kocaman bir aile… Yepyeni maceraları ile şimdi daha da eğlenceliler.

Betüş ve Sadık’ın çocukları Cem, Ceren ve Çilek artık büyümüşlerdir. Birbirlerini çok seven bu üç kardeşin kavga ve tartışmaları devam etmektedir. Cem Tuğçe’den ayrılmış, tıp fakültesinin en güzel kızlarından Ece ile çıkmaya başlamıştır. Fakat Cem’e olan aşkı yüzünden Cem’in kazandığı bölümü kazanan Tuğçe, büyük bir aşk acısı çekmekte ve Cem’i çok kıskanmaktadır. Çilek, eskisi gibi sıkıştıkça akıl sır erdirilemeyecek sihirler yaparken, Firuze’nin kızı Zeytin de tıpkı Çilek’in çocukluğundaki gibi yaramazdır. Avni Suzan’ın onu boşamasının ardından yaşadığı buhranı, Betüş’ün kafesinde yeni çalışmaya başlayan Zeyno’ya duymaya başladığı aşk ile atlatır. Avni’nin oğlu Efecan da babası gibi tüm perileri görmektedir. Dudu, yıllardan beri insan gibi yaşayan Taci’yi bir son dakika kıskançlığı ile köpeğe dönüştürerek bütün dengeleri yeniden bozmuştur. Eda’yı ise gözlerimiz göremese bile hep aramızda hissederiz.

Sihirli Annem Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Gerçek İsimleri

Oyuncular

Künye

YAPIMCI: Ali Gündoğdu – İnci Gündoğdu
SENARİST: Gamze Özer
YÖNETMEN: Kartal Çidamlı

Sihirli Annem Dizi Oyuncuları Gerçek Adları;
İnci Türkay (Betüş)
Şahap Sayılgan (Sadık)
Nevra Serezli (Dudu)
Gül Onat (Perihan)
Gizem Güven (Ceren)
Buğra Özmüldür (Cem)
Zeynep Özkaya (Çilek)
Süeda Çil (Firuze)
Jennifer Boyner (Toprak)
Jess Molho (Yavuz)
Özden Örgürdal (Ali)
Selda Özbek (Zeyno)
Murat Serezli (Faruk)
Suat Sungur (Avni)
Ayşen İnci (Periliçe)
Damla Ersubaşı (Tuğçe)
Seda Telciler (Ece)
Sevil Uyar (Dolunay)
Uğur Kurul (Kerem)
Şara Türesel (Buket)
Tibet Töre (Kaan)
Mehmet Efe Yalçın (Efecan)
Maya Gürel (Zeytin)

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.361 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 03.04.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.
Etiketler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yapılmış “Sihirli Annem Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği ♫”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

    Eylül 6th, 2011 at 13:15

    [...] Star Tv Dizileri Dizi Oyuncuları ve Dizi Müzikleri Sihirli Annem Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği Anneler İle Kızları Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Yalancı Bahar Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği[...]

Yorum Yapabilirsiniz