Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği ♫ - SanalAlemci

Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği ♫

Cuma, Ağustos 19, 2011 5:54
Derecelendir
Atv-”Seni Bana Yazmışlar” Dizi Müziği Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncu Gerçek İsimleri


Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları Gerçek Adları ,Seni Bana Yazmışlar Dizi Jenerik Müziği,Seni Bana Yazmışlar dizi oyuncularının gerçek isimleri,Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları kim kimdir,Seni Bana Yazmışlar dizisinin oyuncuları gerçek adları,Seni Bana Yazmışlar dizisinde kimler oynuyor öğren,sanalalemci.com Seni Bana Yazmışlar oyuncuların gerçek adları isimleri,Seni Bana Yazmışlar Dizisinin Müziği Dinle

Seni Bana Yazmışlar Dizi Müziği Dinle ♫


Seni Bana Yazmışlar Dizi müziğini 90lara Damga Vuran Oya Bora ikilisi Seslendiriyor… Şarkı ismide Dizi ismi ile Aynı Seni Bana Yazmışlar..

Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Gerçek Adları;


Zeynep gerçek adı; Yeliz Kuvancı

Mehmet gerçek adı; Ali İl

Yalçın gerçek adı; Cemal Hünal

Burcu gerçek adı; Dilşad Çelebi

Emre gerçek adı; Anıl Çelik

Nihat gerçek adı; Erdem Akakçe

Ayşe gerçek adı; Gökçe Sezer

Osman gerçek adı;Tuna Orhan

Sezen gerçek adı; Gümeç Alpay

Cansu gerçek adı; Duygu Çetinkaya

Seni Bana Yazmışlar dizisinin konusu nedir?

En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın’a aşık, Mehmet de Burcu’ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet’in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet’in ortak bir hedefi vardır.. Yalçın’la Burcu’yu ayırmak!

Yapımcı : Sinetel
Yönetmen : Barış Yöş
Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt
Süpervizör : Ziya Öztan
Müzik: Oya – Bora

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.105 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 28.01.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği ♫”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

    Eylül 3rd, 2011 at 13:26

    [...] Dizi Oyuncuları & Dizi Jenerik Müziği Tövbeler Tövbesi Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Seni Bana Yazmışlar Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Kalbim Seni Seçti Dizi Oyuncuları ve Dizi Müziği Yahşi Cazibe Jenerik Müziği Dinle İndir ! [...]

Yorum Yapabilirsiniz