Senaristin Cazibe’den intikamı! - SanalAlemci

Senaristin Cazibe’den intikamı!

Pazartesi, Haziran 18, 2012 16:54
Senaristin Cazibe’den intikamı! 3.7/5 (74%) 7 Oy

Yahşi Cazibe’nin finalinde başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz yer almadı. Gürbüz’ün canlandırdığı Azeri karakter erkeklerle para için evlenip onları dolandıran bir kadın olarak gösterildi.
Yahşi cazibe finali hakkında

Atv’de iki yılı aşkın bir süreden bu yana devam eden Yahşi Cazibe dizisi, 93. bölüm ile final yaptı. Oyunun başından bu yana rol model olarak sunulan ve dizinin başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz, son bölümde tam tersi bir kimlikle ortaya konuldu.

İzleyiciler, Azerbaycanlı saf ve temiz yürekli Cazibe’ye bu finali yakıştıramazken perde arkasında oyuncudan intikam alma duygusunun yattığı konuşuluyor.

İddia sosyal medyada dile getirildi. Yaygın şekilde konuşulan iddiaya göre, başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz, yapımcı ile sözleşmesini uzatmak istemedi.

İki yıl boyunca izleyicinin karşısına melek ruhlu Azeri kızı olarak çıkan Cazibe’nin öyküsü son bölümde tamamen değiştirildi ve erkeklerle para için evlenip onları dolandıran bir kadın olarak gösterildi.

Ancak beklentilerin aksine Kemal, eski nişanlısı Simge’de karar kıldı ve son bölümde rol almayan Cazibe, erkeklerle parası için evlenen bir kadın olarak gösterildi. İddiaya göre Gürbüz’ün, dizinin yapımcısı Ali Gündoğdu ile sözleşmesini uzatmak istemeyip son bölümde rol almaması nedeniyle dizinin finali beklentilerin aksi yönünde gerçekleşti. İki yıldır iyi kalpli olarak gösterilen Cazibe’nin finalde dolandırıcı olarak gösterilmesine kızan Azeriler “Azeri kadınları namuslarına düşkündür, hani biz kardeşinizdik, kardeşliğiniz bu kadar, maddiyatın başladığı yerde kardeşlik bitiyor” sözleriyle tepkilerini dile getirdi.
Senarist Gani Müjde konuyya ilgili şunları söyledi:

“Final bölümü bize de sürpriz oldu. Biz Cazibe ve Kemal ile bebekli bir final yapacaktık. Ama yapımcı Cazibe’nin son bolüme gelmeyeceğini bildirdi. Biz de apar topar eldeki oyuncularla yeni bir mutlu son yaptık. Kemal’in Simge’yi seçmesi için de senaryo gereği büyük bir hayal kırıklığı yaşaması gerekiyordu. Bu duygusal kırılma da ancak ihanetle mümkündü. Cazibe karakterini istemeden de olsa kötü çizmek zorunda kaldık. Ben yarattım ben öldürdüm” açıklamasını yaptı. Radikal

Azeriler’i çıldırtan final..
yahşi cazibe finali
Gani Müjde’nin yazıp yönettiği ve iki senedir ATV ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Yahşi Cazibe herkesi şoke eden bir finalle yayın hayatına veda etti.

Sosyal medyada dolaşan bir iddiaya göre başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz, yapımcı ile sözleşmesini uzatmak istemeyince senaristler de güzel oyuncudan bir nevi intikam almak istedi.

İki yıl boyunca izlediğimiz melek ruhlu Azeri kızının öyküsü bir anda değişti ve Cazibe erkeklerle para için evlenip onları dolandıran bir kadın olarak gösterildi.

Azerbaycan’da da oldukça izleyicisi bulunan dizinin bu şekilde final yapması ise Azeriler’i oldukça kızdırmışa benziyor.

Sosyal medya kullanıcılarının Gani Müjde ve ekibine tepkisi “Azeri kadınları namuslarına düşkündür, hani biz sizin kardeşinizdik sizin kardeşliğiniz bu kadar, maddiyatın başladığı yerde kardeşlik bitiyor”gibi ağır sözler ile dile getiriyor.Mynet

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 5.592 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 13.02.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

39 Yorum Yapılmış “Senaristin Cazibe’den intikamı!”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
« Onceki1234Sonraki »
 1. ayse Diyor ki:

  Temmuz 5th, 2013 at 20:47

  Aslihan gurbuz niy oynamiyoki son bolumde insanlari yari yolda biarıakiyoooooo hic yakistirmadim

 2. LARA Diyor ki:

  Ağustos 14th, 2013 at 14:11

  Cazibe bu diziyi başından beridir haketmiyormuş meğerse bu diziyi çocuklarda izliyor cazibe bu çocuklara çok yanlış örnek oluyor yani banada yanlış örnek oluyor ama hastasıyım :) :):):)

 3. abbas Diyor ki:

  Ağustos 14th, 2013 at 14:14

  çocuklar için cazibenin geri gelmesi lazım

 4. lara Diyor ki:

  Ağustos 14th, 2013 at 14:18

  bakın arkadaşlar bol yorum yazalımda hatalarını anlasınlar hadi arkadaşlarq

 5. lara Diyor ki:

  Kasım 23rd, 2013 at 23:01

  cazibe için üzüldüm ama her şeyi sahteymiş. aynı zamanda en başlarda çok iyi bir diziydi ondan sonra cazibe kötü bir kişi olarak tanıttılar. bence böyle olmamalıydı. tahmin ettikleri gibi yani cazibe ve kemal bebekli bir aile olarak sonlandırılmalıydı :) :)

 6. lara Diyor ki:

  Haziran 12th, 2014 at 19:30

  Yahşi Cazibe dizisi belirli günlerde yayınlanıyordu. ama cazibe sonra kötü bir insan olarak tanıtıldı ve ben bunu hiç beğenmedim. çünkü herkese yanlış örnek oluyor

 7. ilplakalari Diyor ki:

  Haziran 24th, 2014 at 20:34

  Türkiyenin Plaka ve Kod Rehberi | İlplakalari.com

  Ezberlemesi pekte mümkün olmayan ama bazen de lazım olunca akla gelmeyen şeylerden biriside plaka kodları ve il alan kodlarıdır. Her birimiz aşina olduğumuz bazı plaka kodları dışında pekte bilmeyiz. Ama bazen oluyor ki plaka kodları büyük bir beyin fırtınasına sürükleyebiliyor bizleri. Yolda yürürken gördüğümüz bir plaka beynimizin içine giriyor ve hangi şehir olduğunu bulmak için dakikalarca beyin fırtınası yapmak zorunda kalıyoruz. 
  İlplakalari.com sitesi bizi bu dertten kurtarıyor. Aklınıza takılan herhangi bir plaka kodunu kolaylıkla bulma ikanı sunuyor. Ama site bize sadece plaka kodlarını vermekle kalmıyor tabi ki. Bunun yanı sıra il alan kodları, il posta kodları, ülke plaka kodları ve hatta ülke telefon kodlarına kadar bize veriyor.Ayrıca  site de iller arasındaki mesafeleri ve araçlarla ilgili sorgulamaların nasıl yapılabileceğini bulabilirsiniz.
  Her ne kadar bilmesek de olur desek de an geliyor ki çok muhtaç olabiliyoruz. En basit bir örnek verecek olursak bir kargo yollarken bile il posta kodunu bilmemiz isteniyor. İşte böyle bir zamanda çevredeki insanlara sormak yerine ilplakalari.com sitesini ziyaret ederek merak ettiğiniz her ne ise kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

 8. volkan Diyor ki:

  Haziran 27th, 2014 at 16:17

  aynen

 9. serdar Diyor ki:

  Ocak 22nd, 2015 at 18:54

  kesinlikle ben hala eski bölümlerini en baştan en baştan izliyorum

« Onceki1234Sonraki »

Yorum Yapabilirsiniz