Samsung Galaxy S5 geliyor.. - SanalAlemci

Samsung Galaxy S5 geliyor..

Cumartesi, Ekim 19, 2013 13:48
Samsung Galaxy S5 geliyor..
Samsung Galaxy S5 geliyor.. 4.7/5 (95%) 15 Oy

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un gelecek yıl ortaya çıkarması düşünülen, amiral gemisi olacak Galaxy S5′e dair söylentilerin ardı arkası kesilmiyor.

Ocak ayında çıkması beklenen Galaxy S5′in 64 bit işlemcili, parmak izi okuyucu sensörlü ve alüminyum tasarımlı olarak çıkacağı gündeme gelmişti.
SUYA KARŞI DAYANIKLI

Sony’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Xperia Z ile başlayan su geçirmez telefon macerasına katılacak olan Samsung, diğer akıllı telefon üreticileri ile benzer stratejiler uygulamayı planlıyor olabilir. Suya ve toza karşı dayanıklı olan tek Galaxy modeli şu an Galaxy S4 Active.

HERKES GALAXY F’İ MERAK EDİYOR

Kore merkezli ET’nin yaptığı habere göre Galaxy S5, suya, çamura ve toza karşı dayanıklı yani IP67 sertifikasına sahip olacak. Yeni amiral gemilerini sunduğu Galaxy S ailesi ile ön plana çıkan Samsung’un, öte yandan akıllı telefonlar için Galaxy F adlı 2014 serisi başlatacağı gündeme gelmişti. Kaynak: ensonhaber
Samsung Galaxy S5 Kamerası 13 Mp Olacak ! Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Kentgaz ''Denizli'' Doğalgaz başlıklı makalemizde borç sorgulama Denizli kentgaz, denizli kent gaz arıza ve Denizli kentgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 316 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 05.08.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Samsung Galaxy S5 geliyor..”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. Samsung Galaxy S5 bomba gibi geliyor Diyor ki:

  Ekim 19th, 2013 at 14:12

  Ocak ayında lanse edilmesi beklenen Samsung Galaxy S5 için, 64bit işlemci, parmak izi okuyucu sensör ve alüminyum tasarımlı olarak geleceği gündeme gelmişti.
  Samsung Galaxy S5

  Şimdi ise telefonun, suya ve toza karşı dayanıklı olacağı bilgileri geldi! Sony’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Xperia Z ile başlayan su geçirmez telefon macerasına katılacak olan Samsung, diğer akıllı telefon üreticileri ile benzer stratejiler uygulamayı planlıyor olabilir. Suya ve toza karşı dayanıklı olan tek Galaxy modeli şu an Galaxy S4 Active.

  Kore merkezli ET’nin yaptığı habere göre Galaxy S5, suya, çamura ve toza karşı dayanıklı yani IP67 sertifikasına sahip olacak. Yeni amiral gemilerini sunduğu Galaxy S ailesi ile ön plana çıkan Samsung, öte yandan akıllı telefonlar için Galaxy F adlı 2014 serisi başlatacağı gündeme gelmişti.

Yorum Yapabilirsiniz