Sahte müftü eşi ‘sosyal medya mağduru’ymuş (video) - SanalAlemci

Sahte müftü eşi ‘sosyal medya mağduru’ymuş (video)

Cuma, Haziran 21, 2013 15:05
Sahte müftü eşi ‘sosyal medya mağduru’ymuş (video)
Sahte müftü eşi ‘sosyal medya mağduru’ymuş (video) 4.5/5 (89%) 11 Oy

Sosyal medyadaki videoda kendisini müftü eşi olarak tanıtıp, Başbakan’ı istifaya çağıran CHP Burhaniye eski İlçe Başkanı Faruk Cenal’ın eşi Gül Taşlı Cenal, sosyal medya mağduru olduğunu açıkladı.

21 Haziran 2013 Cuma

Balıkesir Burhaniye’de polise ifade verdikten sonra konuşan ve CHP’den istifa etmek zorunda kalan Cenal, şunları söyledi: “İnsanların yaptıkları şeyin arkasında durmasını isterim ve yaptığımın da arkasında dururum. Ancak bu yaşadığım olay arkasında durabileceğim bir olay değil. Benim istemim dışında gelişen bir olaydır. Arkasında duracağım bir olay değildir. 16 Haziran akşamı ailemi ziyaret için İstanbul’a gitmiştim. Kuzenlerim beni ziyarete geldiler. Annem benim çok komik bir kadındır. O akşam videolarını seyrettik internette. Kendisi komik bir eleştiride bulundu. Annemin eleştirilerini çocuklar videoya çektiler. Akabinde annemin başörtüsünü bana takıp annemin taklidini yapmamı istediler. Ben de annemin şivesiyle ama annemin söylediklerini abartarak tamamen gerçek dışı bir konuşmayla, komiklik olsun diye bir görüntü çektirdim. Çocukları mutlu etmek amacıyla yapılmış bir şeydi. Bu görüntü daha sonra benim akıllı telefonumda açık olan facebook hesabımdan çocuklarımız tarafından internete yüklenmiş”.

İşte, müftü eşi olduğunu söyleyen chp ilçe başkanı’nın eşi gül taşlı cenal’ın daha önceki videosu (tıklayınız)

Müftü Eşiyim Diyen CHP’li Gül Taşlı Cenal / Deşifre Tek Parça 20.06.2013

“GÖRÜNTÜLERİN PAYLAŞILDIĞINI GÖRÜNCE DEHŞETE DÜŞTÜM”

Görüntünün sosyal medyada paylaşıldığını anladıktan sonra sildiğini belirten Cenal, “Ben başta fark etmedim. Ardından 2 saat sonra internete girdiğimde benim hesabımdan yayınlanan bu videonun bin 700 kişi tarafından paylaşıldığını dehşetle gördüm. Hemen sildim. Çocuklara çok kızdım. Hemen hesabımdan açıklama yaparak “bunun gerçekle uzaktan yakından bir alakası yoktur” dedim. Tamamen gerçek dışıdır. Lütfen buna itibar etmeyin” dedim. Videoyu da sildiğimde bunun bin 700 kişiden de silindiğini ve sorunun çözüldüğünü ve kapandığını düşündüm. Ancak ardından bana telefon ve mesajlar gelmeye başladı. Çok şaşırdım. “Seni izliyoruz, güldük, şöyle böyle” diye. Çok şaşırdım hemen yine internete girdim. Arkadaşlarım bana hangi sitelerde yayınlandığına dair link attılar. Ben o sitelere bildirdim. Mesaj kutumda da mevcuttur. Bunun doğru olmadığını ve gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmadığını benim üniversite mezunu başım açık birisi olduğunu, evde çocuklar tarafından yapılan şey olduğunu anlatarak silinmesi gerektiğini söyledim. Silenler oldu. Geri dönüp çok yayıldı diyenler oldu” şeklinde konuştu.

“CHP’DEN İSTİFA ETTİM”

Kendisinin de gazeteci olduğunu ancak konunun sosyal medyada böyle vahim sonuçlar doğuracağını düşünmediğini savunan Cenal, “Şu anda dehşet içindeyim. Ancak olay öyle bir noktaya geldi ki ben provokatör oldum. Biraz önce CHP’den istifa ettim. Zaten pasif bir üyesiydim. Hiçbir çalışmasında yoktum. Konuşmam yayınlandı, bir kongrede herkes gibi söz alıp konuştum. Onun dışında bir konuşmam olmamıştır. Hiçbir olayında da yer almadım. El kaldırıp söz almamla olmuştur. Samimi bir şekilde söylüyorum. CHP’den görüştüğüm kimse de yoktur. Çok samimi söylüyorum, bu evde yapılmış bir şakadır. Çocuklar tarafından facebooka konulmuştur. Akabinde bunlar gelişmiştir. Benim adıma çok üzücü sonuçlar doğurmuştur. Bazı grupların siyaseten işine gelmiş gibi görünebilir. Ancak benim iradem ve istediğim dışında gelişmiştir. Bunun altını özelikle çizmek istiyorum. Çok sıkıntı yaşıyorum. Ben ciddi bir manada sosyal medya mağduruyum. Eğer ben yayınlamış olsaydım, arkasında dururdum. Orada tamamen espri var “şeklinde konuştu. (İHA) Mynet

Bir önceki yazımız olan ''Kocam Müftü'' diyen kadın CHP'li ilçe başkanının eşi çıktı ! (Video) başlıklı makalemizde A haber Deşifre programı provakatör Gül Taşlı Cenal video, Kocam müftü diyen kadın provakatör bakın kim miş! ve Müftü eşiyim diyen kadın chp li ilçe başkanının eşi çıktı ! işte o video hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 460 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 16.06.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış “Sahte müftü eşi ‘sosyal medya mağduru’ymuş (video)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. ”Kocam Müftü” diyen kadın CHP’li ilçe başkanının eşi çıktı ! (Video) - SanalAlemci Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:11

  [...] Sosyal medyada belirli grup tarafından hazırlanan provokasyonlara bir yenisi daha eklendi. Sahte müftü eşi konuştu ! ‘sosyal medya mağduru’ymuş video izlemek için tıklayı… Gazeteci-yazar Yılmaz Özdil tarafından sosyal medyada servis edilen görüntülerde, müftü [...]

 2. cengiz özd. Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:15

  BİZDE HEMEN YEDİK !!!!!

 3. bahrican Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:18

  sus be kadın yalan konuştuğunu anlamamak için aptal olmak gerek.sen anca kendini kandırırsın konuştukça batıyorsun

 4. SAMİ Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:19

  o kadar masum görünüyor ki !!! eminim öyledir ………

 5. NEZİHA Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:21

  acaba napsam napsam nasıl etsemde kendimi aklasam nasıl bir yalan uydursamda insanları enayi yerine koysam onları kandırmayı başarabilsem demiş ve böyle bir video çekmeye karar vermiş garibim :D YEMEZLER !

 6. NaGeHaN Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 15:30

  her iki video da çok komik xD

 7. hasan Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 18:57

  ÇEVİİİİİİİİİRRR GAZI YANMASINNNN :D REZİİİİİİİİİİİLLLLLLLLLLLL

 8. hasan Diyor ki:

  Haziran 21st, 2013 at 19:01

  ÇATLASANIZDA PATLASANIZDA YENİ SEÇİMLERDE ALLAH’IN İZNİ İLE AKP YİNE GÜMBÜR GÜMBÜR GELECEK İNŞAALLAH !! SİZDE AVUCUNUZU YALAMAYA KARALAMA KAMPANYALARI YAPMAYA DEVAM :D ZATEN SİZLER BAŞKA NE BİLİRSİNİZ Kİ !! NE DEMİŞLER ? İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR ;)

 9. murat Diyor ki:

  Haziran 22nd, 2013 at 13:45

  KONUŞTUKÇA BATIYORSUN !

 10. raşit Diyor ki:

  Haziran 22nd, 2013 at 14:04

  KIVIRMA KIVIRMAAA !!

Yorum Yapabilirsiniz