Palgaz Doğalgaz Borç Sorgula (Gebze) - SanalAlemci

Palgaz Doğalgaz Borç Sorgula (Gebze)

Perşembe, Ağustos 6, 2009 7:50
Derecelendir

Palgaz (Gabze) Doğalgaz ;

  • PalgazGebze, Darıca, Çayırova, Şekerpınar, dilovası ve Tavşancıl’da doğal gaz dağıtımını üstlenen Palgaz’ın resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

Palgaz resmi sitesinde, online olarak Palgaz borcunuzu öğrenebilirsiniz. Palgaz faturanızı sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız;

Palgaz Borç Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Doğalgaz Borç Sorgulaması (Tüm İller) başlıklı makalemizde Ankara doğalgaz borcumu nasıl öğrenirim, Doğal Gaz Borcu ve Doğal Gaz Faturası sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.536 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 15.07.2018

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Palgaz Doğalgaz Borç Sorgula (Gebze)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Doğalgaz Borç Sorgulaması (Tüm İller) Diyor ki:

    Aralık 30th, 2011 at 11:12

    [...] * Gebze – PALGAZ [...]

Yorum Yapabilirsiniz