Otoyol İşaret Levhaları’nın Anlamları - SanalAlemci

Otoyol İşaret Levhaları’nın Anlamları

Pazartesi, Nisan 25, 2011 12:02
Otoyol İşaret Levhaları’nın Anlamları
Otoyol İşaret Levhaları’nın Anlamları 2.8/5 (57%) 6 Oy

Otoyoldaki işaret levhaları ne anlama geliyor,Otoban işaret levhaları ve anlamları,Hangi otoyol işaret levhası hangi manaya geliyor,Otoyol işaret levhaları anlamları

Otoyol üzerinde kullanılan spesifik işaretlerdir. Bu yol üzerindeki düzenlemeleri içerirler. Otoyol üzerindeki işaretlerin hepsi yeşil zemin üzerine beyaz ve diğer renkteki işaretlerden oluşur. Dikdörtgen şeklindedirler. Bir tek şerit kapama levhası üçgen şeklinde ve kırmızı beyaz renkli, otoyolun başladığını/bittiğini gösteren levhalar da mavi renklidir.

Otoyol daki işaret levhaları ve anlamları

Bir önceki yazımız olan Turkcell -1'e 5 Veren Genç Nar Kampanyası Detayları başlıklı makalemizde 1’e 5 Veren Genç Nar Kampanyası nedir? Nar kampanya detayları 2011, Aynı ay içinde birden çok kez Genç Nar paketi alabilir miyim? ve Genç Nar Bakiye ve Bitiş Tarihi Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.615 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 25.04.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Otoyol İşaret Levhaları’nın Anlamları”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » TRAFİK ÖZEL (Tüm Konular) Diyor ki:

    Nisan 26th, 2011 at 10:42

    [...] Anlamları Trafik Bilgi İşaretleri ve Anlamları Duraklama ve Parketme İşaretlerinin Anlamları Otoyol İşaret Levhaları’nın Anlamları Yol Kenarlarındaki Bilgi İşaret Levhaları ve Anlamları Yol Çizgileri ve İşaret [...]

Yorum Yapabilirsiniz