OĞLAK BURÇ’U KADINI / 23 Aralık-20 Ocak - SanalAlemci

OĞLAK BURÇ’U KADINI / 23 Aralık-20 Ocak

Pazartesi, Mayıs 3, 2010 10:26
OĞLAK BURÇ’U KADINI / 23 Aralık-20 Ocak 4.2/5 (84%) 10 Oy

23 Aralık-20 Ocak – Oğlak Burcu Kadını Nasıldır?

İnatçı, müşfik, nazik, mütevazı oğlak kızı. Onların amacı saygı, güven ve mevkidir. Oğlak kadını ün sahibi olmak ister. Bunun için yeteri kadar azimlidir. Oğlak erkeği de kadını da ruhlarındaki denge ve uyumun sonucu iyi bir sanat yeteneğine sahiptir. Geleneklere bağlı, terbiyeli ve zarif insanlardır. Ne kadar sert görünürse görünsün aslında duygusal ve ılımlı bir insandır. Karamsarlıklarının ya da bunalımlarının ardında daha derin bir anlam gizlidir. Şakadan hoşlanmazlar. Çok cazibeli ve güzel olmalarına rağmen bu konuda kendilerine güvensizdirler. Sıkça kendilerine kompliman yapılmalı ki bu korkularını atabilsinler. Ailesine bağlıdır. Onunla evlenen ailesi ile de evlenmiş demektir. Maddi ve manevi yönden kendini ailesine karşı sorumlu hisseder. Eşinin ailesine karşı da aynı hassasiyeti gösterecek inceliktedir. O kusursuz bir eştir. İhtiyacı olan insanlara yardım edebilmek için her zaman çabalayacaktır ama bunu fert olarak yapmaz, bir organizasyonun parçası hatta başkanı olarak böyle hizmetler yapmak onun için daha mantıklıdır. Mali konularda cimri değildir ama savruk da değildir. Genelde oğlakların makyaja alerjisi vardır. Gerçi makyaja gerek duymayan bir güzellikleri vardır. Hayalci olmamaları, hayalleri olmadığını göstermez. İnatçıdırlar ama yersiz dırdırları yoktur.

Bir önceki yazımız olan P – Harfi Rüya Yorumları; başlıklı makalemizde Harfi, rüya ve rüyada paça hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 2.723 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 25.06.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “OĞLAK BURÇ’U KADINI / 23 Aralık-20 Ocak”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. oğlak Diyor ki:

    Ekim 14th, 2010 at 10:08

    aynı ben :cool: :?: :smile: :lol: :?: :razz:

  2. Burçlar ve Kadınlar (Tüm Burçlar) - SanalAlemci » Burçlar ve Kadınlar (Tüm Burçlar) Diyor ki:

    Şubat 26th, 2013 at 11:46

    [...] Kasım)YAY BURÇ’U KADINI ( 23 Kasım-22 Aralık)KOVA BURÇ’U KADINI ( 21 Ocak-19 Şubat)OĞLAK BURÇ’U KADINI ( 23 Aralık-20 Ocak)BALIK BURÇ’U KADINI ( 20 Şubat-20 Mart)BURÇLAR VE ERKEKLER (Tüm Burçlar)İlginizi [...]

Yorum Yapabilirsiniz