Muhteşem Yüzyıl’da yeni sezon büyük sürprizlerle başlıyor.. - SanalAlemci

Muhteşem Yüzyıl’da yeni sezon büyük sürprizlerle başlıyor..

Çarşamba, Eylül 12, 2012 19:35
Muhteşem Yüzyıl’da yeni sezon büyük sürprizlerle başlıyor..
Muhteşem Yüzyıl’da yeni sezon büyük sürprizlerle başlıyor.. 4.5/5 (90%) 2 Oy

Hürrem Sultan’ın idaresinde haremde yeni bir hayat kuruluyor. Hatice’nin boşanma kararı sarayda adeta bomba etkisi yaratıyor. Hürrem ve Hatice arasında ipler iyiden iyiye geriliyor. Şehzade Mustafa, Manisa sancakbeyi olarak nasıl bir hükümdar olacağının ilk emarelerini veriyor.

 

 
Star Tv – 2012 Yeni Sezon ”Muteşem Yüzyıl” Canlı İzle

”Muteşem Yüzyıl” 3.Sezon 64.Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

Hatice, İbrahim’in yarattığı hayal kırıklığını Süleyman’la paylaşırken, Hürrem haremin iktidarını ele geçirmenin keyfini sürmeye başlamıştır. Hürrem gelecek tepkilere aldırmadan Valide Sultan’ın dairesine taşınmaya karar verir. Hatice ise Hürrem’in yükselişini engellemek için yeni planlar peşindedir.

Muhteşem Yüzyıl 3. Sezon Fragmanı İzle

İbrahim, doğu seferi için yola koyulurken, gizli düşmanı İskender Çelebi sefer boyunca başına bela olmaya devam edecektir. Sultan Süleyman ise İbrahim’in yokluğunda Rüstem Ağa ile yoldaşlık eder. Rüstem Ağa haremle de yakın ilişkiler kurmakta gecikmez.
Muhteşem Yüzyıl Dizi Müzikleri ve Oyuncuların Gerçek İsimleri
Cezayir Beylerbeyi Hızır Reis, Süleyman’ın çağrısıyla İstanbul’a gelir. Nam-ı diğer Barbaros’un gelişi hem şehirde, hem de sarayda büyük coşkuya neden olur. Hızır Reis’in yanında getirdiği cariyeler arasında öyle biri vardır ki… Haremin bütün dengelerini altüst etmeye adaydır…

Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Ninnisi

Hatice Sultan, yaşadığı ihanetin acısıyla Nigar kalfayla ilgili sert bir karar verir. İbrahim’in ise Nigar hakkında başka bir hazırlığı vardır. İbrahim çıktığı zorlu seferde pusuya düşürülür… Şehzade Mustafa Manisa sancağına ulaşır. Geldiği andan itibaren bir hükümdar olarak gücünü sergilemekten çekinmez.

Yayın Günü: 12 Eylül Çarşamba
Yayın Saati: 20.00
Kaynak: www.startv.com.tr/dizi/muhtesemyuzyil

Muhteşem Yüzyılda Muhteşem Benzerlikler!

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 838 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 10.11.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Muhteşem Yüzyıl’da yeni sezon büyük sürprizlerle başlıyor..”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Karakterleri İsimleri Diyor ki:

    Ekim 4th, 2012 at 18:22

    [...] Yüzyıl Dizisi Son Bölümü (3.Sezon, 64.Yeni Bölüm) İzlemek İstiyorsanız Bu Konudaki Link’e Tıklayıp İzleyebilirsiniz..Firuze hatun gerçek adı: Cansu dere Mihrimah Sultan [...]

Yorum Yapabilirsiniz