MUCK Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Dizi Müziği - SanalAlemci

MUCK Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Dizi Müziği

Çarşamba, Aralık 21, 2011 5:59
MUCK Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Dizi Müziği 3/5 (60%) 1 Oy

Gençlik dizisi M.U.C.K 5 Ocak 2012 Perşembe günü Show TV’de başlıyor!


Show TV ekranlarında yepyeni bir gençlik dizisi daha başlıyor; M.U.C.K. Azra Akın, Haluk Piyes, Bedük ve Murat Serezli’nin başrollerini paylaştığı dizinin kadrosu her biri birer yıldız olacak genç yeteneklerden oluşuyor. Yapımcılığını Plato Film’in üstlendiği dizinin yönetmeni ise henüz 25 yaşındaki Can Sarcan..

Show TV’nin yeni gençlik dizisi M.U.C.K çok yakında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Plato Film’in üstlendiği dizide Azra Akın müzik öğretmenini, Haluk Piyes ise drama hocasını canlandırıyor.

Azra Akın, Yok Böyle Dans’daki jüri üyeliğinden sonra şimdi de M.U.C.K’da Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerini yetiştirecek. Haluk Piyes drama hocasını oynarken Bedük, aykırı sinema öğretmenine hayat verecek. Murat Serezli ise fakültenin dekanı rolünde.. Okulun sesi olarak da karşımıza ünlü DJ Bay J çıkacak… Her bölüm Bay J’nin dinamik sesiyle başlayacak. Oyuncularından yönetmenine tamamı genç, parlak yeteneklerden oluşan M.U.C.K yılın gençlik dizisi olmaya aday.

Yönetmenliğini 25 yaşındaki Can Sarcan’ın yaptığı, stil danışmanlığını ise Bahar Kongel’in gerçekleştirdiği dizinin müzikleri ise Veyasin’e ait. Dizinin öğrenci kadrosunda Sercan Dikmen, İsmet Şimşek, Güntaç Özdemir, Selen Korkutan, Seda Telciler, Ilgın Ütin, Ece Özbey, Doğa Konakoğlu, Alper Etiş gibi genç yetenekler yer alıyor.

M.U.C.K.’un hikayesi özel bir üniversitede geçiyor. Rektörden gelen talimatla Güzel Sanatlar Fakültesi’nde bir koro oluşturulması ve bu koronun müzikal yarışmasına katılması isteniyor. Eğlenceli hikaye işte böyle başlıyor. Drama hocası Ozan ile müzik öğretmeni Elif kolları sıvıyor. Önce Koro ekibi oluşturuluyor. Farklı hayaller kuran, farklı yaşam tarzlarına sahip, farklı karakterlerdeki öğrenciler ilk defa aynı amaç için bir araya geliyor ve dersler başlıyor. Her bir ders ayrı bir eğlence, ayrı bir keyif..

Şarkıların, dansların, muhteşem müziklerin ve görsel şovların her bölümde karşımıza çıkacağı dizi, özellikle gençlerin vazgeçilmezi olacak.

Show Tv ‘MUCK’ Dizisi Tanıtım Fragmanı İzle (1.)


Show Tv ‘MUCK’ Dizisi Tanıtım Fragmanı İzle (2.)

Show Tv ‘MUCK’ Dizisi Tanıtım Fragmanı İzle (3.)

Show Tv ‘MUCK’ Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Haluk Piyes
Azra Akın
Murat Serezli
Bedük
Hale Caneroğlu
Sercan Dikmen
Selen Korkutan
Seda Telciler
Güntaç Özdemir
İsmet Şimşek
Ilgın Ütin
Elçin Orçun
Ece Özey
Özlem Aydın
Bilge Kösebalaban
Koray Özdemir
Doğa Konakoğlu
Alper Etiş
Hüseyin Köroğlu
Uğur Kıvılcım
Bihter Delüv
Fırat Bayraktar
Veysel Zaloğlu
Münhan Çınar
Bay J

Show Tv 2012 ‘M.U.C.K’ Dizi Oyuncularının İsimleri Resimleri

Show Tv ‘MUCK’ Dizisi Konusu:
Ülkenin önde gelen vakıf üniversitelerinden birisinde yeni dersyılı öğrenciler için her zamanki sıradanlığı ile geçecek gibi görünürken, Güzel Sanatlar Fakültesi dekanı olan Murat da bu durumdan gayet memnundur. Ancak onun rahatını kaçıracak bir gelişme olur.

Rektör diğer üniversitelerin her sene katıldıkları müzikal yarışmasına neden kendilerinin katılmadığını bir türlü anlayamamaktadır. Özellikle sahnede izlediği başarılı müzikal korolara gıpta ile bakmaktadır. Onlar gibi bir koro oluşturulup, yarışmaya katılması için Murat’a talimat verir. Aksi takdirde bölümü kapatacaktır.

Köşeye sıkışan Murat, okula ABD’den gelen yeni drama hocası Volkan’la şan hocası Nazlı’dan bu koroyu kurmasını ister. Kendisini, içine girdiği bu yeni ortamdan uzak tutmak isteyen Volkan, bu isteği zoraki kabul eder. Nazlı’yla hiçbir konuda anlaşamamaktadır. Ama bir arada çalışmaya mecburdur.

Böylece koro seçmeleri başlar. Murat’ın da teşviği ile çoğu Güzel Sanatlar Fakültesi’nden bir gurup öğrenci başvurur. Kısa sürede müzik, dans ve oyunculuk konusunda yetenekli öğrenciler belirlenir. Farklı karakterlerde olan, farklı hayalleri ve yaşam biçimleri olan öğrenciler için yeni ve zorlu bir süreç başlamıştır.

Koro onlar için yeni bir yaşam tarzı olacaktır. İddiaları, arzuları, hayal kırıklıkları, hayalleri, aşkları, arkadaşlıkları, öfkeleri hep bu koronun etrafında yeniden şekilleneceklerdir. Her birisi yeniden kendilerini bulacaklardır. Bir yandan kendi hayatları, bir yandan dersleri, öte yandan Koro… Sadece onlar için değil, Nazlı ve Volkan için de koro yeni bir yaşamın başlangıcı olacak, onlar da yaşamlarını sorgulayacaklar, gerilim içerisinde başlayan ilişkileri aşka dönüşecektir. Onları kıskanan Murat koroyu baltalamak için plan kuracak ve içinden bazı öğrencileri de buna dahil edecektir.

Her şeye karşın koro finallere giden yolda pek çok badireden geçecek ama her seferinde arkadaşlık, sevgi ve dayanışma ruhu galip gelecektir.

Ümitlerini ve cesaretlerini asla kaybetmeyeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.199 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 22.07.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “MUCK Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Dizi Müziği”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. SanalAlemci » Blog Archive » Dizi Oyuncuları & Dizi Müzikleri ♫ Diyor ki:

    Ocak 7th, 2012 at 12:36

    [...] MUCK Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Dizi Müziği Fragman Pis Yedili (Pis 7′li) Dizi Oyuncuları ve Tanıtım Fragmanı Beni Affet Dizi Oyuncuları ve Dizinin Jenerik Müziği Karadağlar Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği Muhteşem Yüzyıl Dizi Müziği ve Oyuncu Gerçek İsimleri Adını Feriha Koydum Dizi Müziği ve Oyuncuları Sensiz Olmaz Dizi Oyuncuları ve Dizi Jenerik Müziği Gün Akşam Oldu Dizi Oyuncuları,Dizinin Konusu ve Dizi Jenerik Müziği (Yeni Diziler Eklenecektir) [...]

Yorum Yapabilirsiniz