MTV borcu için internetten başvurulabilecek - SanalAlemci

MTV borcu için internetten başvurulabilecek

Salı, Nisan 5, 2011 13:42
Derecelendir

Trafik cezaları ile motorlu taşıtlar vergisi borçlarının yeniden yapılandırılması için internetten de başvuru yapılabilecek.

Vergi borçlarının yapılandırılması için süreç devam ediyor. Borçluların uygulamadan yararlanması için 2 Mayıs’a kadar başvuruda bulunması gerekiyor.

Başvurular ilgili kurumlara yapılırken, trafik cezaları ile motorlu taşıtlar vergisi borçlarının yeniden yapılandırılması için internetten de başvuru yapılabilecek.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın duyurusuna göre, motorlu taşıtlar vergisi ve taşıtla ilgili idari para cezaları için 6111 sayılı Kanunun yeniden yapılandırma hükümlerinden yararlanmak isteyen mükellefler, Gelir İdaresi Başkanlığının ”www.gib.gov.tr” internet adresine girerek, ”İnternet Vergi Dairesi>> Motorlu Taşıtlar>> Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme” üzerinden başvuruda bulunabilecek.
Kaynak; Mynet

Bir önceki yazımız olan Diyanet'ten kurasız Hac müjdesi başlıklı makalemizde Diyanet’ten kurasız Hac müjdesi 2011 ve Kurasız hacca gitmek haberi 2011 hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 246 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 01.03.2020

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz