MP3 Kesme Programı ‘MP3 Trim’ İndir - SanalAlemci

MP3 Kesme Programı ‘MP3 Trim’ İndir

Salı, Eylül 7, 2010 11:26
MP3 Kesme Programı ‘MP3 Trim’ İndir 4.5/5 (90%) 167 Oy

MP3 Trim Nedir ? MP3 Trim bir mp3 kesme, ses artırma ve azaltma düzenleme aracıdır. Bu küçük program sayesinde Mp3 dosyalarınızın baştan, sondan ya da ortadan istediğiniz kısmını kesebilir, ses seviyesini artırabilir ya da azaltmak istiyorsanız azaltabilirsiniz.


Bu program ile;
Bilgisayarınızdaki mp3 seslerini yükseltip düşürebilirsiniz.
Cep telefonunuzdaki mp3 uzantılı şarkılarınız düşük sesle çalıyorsa bu program tam size göre..


Bu küçücük program sayesinde mp3 uzantılı dosyalarınızın seslerini arttırabilir,şarkının başlangıç bitişine efektler ekleyebilirsiniz. Daha öncede söylediğim gibi şarkıları istediğiniz yerden kesebilirsiniz..

mp3 trim programı,müzik kesme programı,şarkı kesme programı

Peki Mp3 Trim nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli;

1- Adım: Programı çalıştırınca karşınıza aşağıdaki ekran gelecek yukardan “Aç” tuşuna basarak sesini yükseltmek istediğiniz Mp3′ünüzü seçin !..

mp3 kesme programı resimli anlatım

2- Adım: Mp3′ünüzü seçtiğinizde karşınıza aşağıdaki ekran gelecek son olarak en altta ses kontrol yazan yerin altındaki kutucuğu “+6″ ile “+12″nin ortasındaki çizginin üzerine getirdikten sonra “Kaydet” yazan yere basarsanız orjinal mp3 dosyanızın üstüne yazar “Faklı Kaydet”e basarsanız farklı bir dosya oluşturabilirsiniz.Sesi fazla yükselttiğinizde parazitlenme oluyor buna dikkat ediniz..
alt

Değişiklkleri kaydederken”Farklı kaydet”i seçmenizi tavsiye ederim.Belki yaptığınız düzenlemeleri beğenmeyebilir yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz orjinal dosya gerek olabilir..

Bu arada unutmadan söyleyeyim; Bu küçük dev ayarlardan işaretlediğiniz takdirde isterseniz mp3 dosyalarınızı wav formatında da kaydediyor ;)

İşte bu küçük dev program Mp3 Trim;

(Sadece 214kb !)

(Link güncellenmiştir-31-03-2011-Prş)

M3Trim Mp3 kesme Programı İndir

Program Ücretsizdir

Güle Güle Kullanın


Bir önceki yazımız olan Güneş Tutulması Resimli Anlatım başlıklı makalemizde Güneş nasıl tutulur ? Güneş tutulması hakkında bilgiler, Güneş tutulması hakkında bilgiler ve güneş tutulması nasıl olur öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 37.601 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 15.12.2018

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

14 Yorum Yapılmış “MP3 Kesme Programı ‘MP3 Trim’ İndir”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
« Onceki12Sonraki »
 1. salih Diyor ki:

  Ocak 12th, 2013 at 23:35

  hem kolay hem anlaşılır 10 numara 5 yıldız olmuş

 2. Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! - SanalAlemci » Cep Telefonu İçin PSY ”Gangnam Style” Zil Sesi Melodi İndir! Diyor ki:

  Şubat 19th, 2013 at 15:14

  [...] ve/veya tanıtım amaçlıdır..Ben şarkıyı kestim fakat sizler tekrar düzenlemek isterseniz Mp3 Trim isimli bu programla (Türkçe) istediğiniz yerden kesip düzenleyebilirsiniz.Gangnam Style Orjinal Klip Videosu [...]

 3. Keloğlan ”Uyan Uyan” Alarm Zil Sesi Dinle ve İndir - SanalAlemci Diyor ki:

  Ekim 7th, 2013 at 17:16

  [...] sonra, (1.75 mb’dan sadece; 672 kb’a indi) Küçük fakat müthiş bir program olan Mp3 Trim (Türkçe) isimli program ile düzenledikten sonra sizlerle paylaşmaya karar verdim..Umarım beğenirsiniz ve [...]

 4. Semih Diyor ki:

  Nisan 1st, 2014 at 11:29

  daha ne olsun :)

« Onceki12Sonraki »

Yorum Yapabilirsiniz