M.Yüzyıl 82.Bölüm Pargalı İbrahim Paşa Boğulma Sahnesi (Video) - SanalAlemci

M.Yüzyıl 82.Bölüm Pargalı İbrahim Paşa Boğulma Sahnesi (Video)

Perşembe, Ocak 17, 2013 15:06
M.Yüzyıl 82.Bölüm Pargalı İbrahim Paşa Boğulma Sahnesi (Video)
M.Yüzyıl 82.Bölüm Pargalı İbrahim Paşa Boğulma Sahnesi (Video) 4.2/5 (84%) 5 Oy

Star Tv- Muhteşem Yüzyıl 16 Ocak 2013 Çrş 82.Bölüm Pargalı Damad İbrahim Paşa öldürülme sahnesi full video izle,Pargalı İbrahim paşa’nın boğulma sahnesini izle,Pargalı İbrahim paşa neden öldürüldü?

Dizi’nin dün geceki bölümünde Kanuni Sultan Süleyman, ‘can dostum’ dediği veziri âzam Pargalı İbrahim Paşa’yı ‘maskeli cellatlar’a boğdurdu..

Muhteşem Yüzyıl’da pargalı İbrahim’in boğularak öldürüldüğü sahne ekrana kilitledi. Sultan Süleyman, pargalı İbrahim paşa’nın ölüm fermanını verdi ve Pargalı uykusunda boğularak öldürüldü, Hürrem Sultan, Pargalı ibrahim’i de yok etmeyi başardı. Milyonları ekrana kilitleyen Pargalı İbrahim’in öldürüldüğü bölüm rating oranlarında Muhteşem Yüzyıl tarihinin en yüksek oranlarına çıktı.Hürrem Sultan’ın düşmanı, Kanuni’nin dostu Pargalı, bizzat Kanuni’nin emriyle idam edildi. Ebussuud Efendi’nin verdiği fetvayla kendi fermanını çiğneyen Kanuni, iftar için çağırdığı arkadaşıyla Son kez yemek yedi. Ardından Pargalı, Kanuni’nin yan odasında uyumaya çekildiğinde yüzleri maskeli dilsiz dört cellat tarafından boynuna yağlı urgan geçirilip boğularak idam edildi.

İşte Rating rekorları kıran Pargalı İbrahim Paşa’nın öldürülme sahnesi..(Full Video)

Pargalı Damad İbrahim Paşa Neden İdam Edildi? Tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl 2012-2013 Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Oyuncuların Gerçek İsimleri

Muhteşem Yüzyıl’da Muhteşem Benzerlikler! Tıklayınız

KANUNİ SÜLEYMAN UYURKEN…
Kanuni Sultan Süleyman dönemin ünlü din adamı Ebusuut Efendi’den aldığı fetva çerçevesinde, uyuduğu esnada, cellatlar devreye girdi ve Pargalı’yı boğarak hayatına son verdi. Böylece Pargalı İbrahim karakterine hayat veren sanatçı Okan Yalabık diziye veda etmiş oldu.

DİLSİZ CELLATLARA BOĞDURDU

Hürrem Sultan’ın düşmanı, Kanuni’nin ‘can’ dostu Pargalı İbrahim bizzat padişahın emriyle boğdurulma sahnesi ‘Muhteşem Yüzyıl’ tiryakilerini ekranlara kilitledi. Yüzleri maskeli ve dilsiz dört cellat Pargalı’nın boynuna yağlı urganı geçirerek öldürdü.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Muhteşem Yüzyıl ekibi Karaköy’de bir lokantada Okan Yalabık’a veda gecesi düzenledi. Gecede söz alan Halit Ergenç (Sultan Süleyman) Okan Yalabık’ı özleyeceğine dair duygusal bir konuşma yapınca, Okan Yalabık gözyaşlarını tutamadı. Duygusal gecede söz alan tüm oyuncular, Okan Yalabık’ın eksikliğini hissedeceklerini belirtti.

MERYEM UZERLİ ÜZGÜN

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın ezeli rakibini canlandıran Pargalı İbrahim Paşa (Okan Yalabık) özel hayatında dizi arkadaşlarıyla sıkı bir dostluk kurdu. Onun gidişine dizideki rol arkadaşı Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) dâhil tüm dizi oyuncuları oldukça üzüldü. İbrahim Paşa dizidekinin aksine, özel hayatında Meryem Uzerli ile oldukça iyi anlaşıyor.

Bir önceki yazımız olan TURKCELL Hazırkart ''GençTarife'' Avantaj Kart/30 TL ve Üstü başlıklı makalemizde ''GençTarife'' Avantaj Kart Avantajları Öğren, 30 TL ve Üstü yükleyip kazandığım hediye her yöne 2 saatin son süresi nedir? ve Avans TL’den 1.10 krş çekilirmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 1.664 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 16.09.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış “M.Yüzyıl 82.Bölüm Pargalı İbrahim Paşa Boğulma Sahnesi (Video)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
 1. SanalAlemci » Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Karakterleri İsimleri Diyor ki:

  Ocak 17th, 2013 at 15:17

  [...]M.Yüzyıl 82.Bölümde Pargalı İbrahim Paşa Öldürülme Sahnesini İzlemek İçin Tıklayınız Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Oynayan Diğer Tüm Oyuncuların İsimleri Resimleri ve Dizi Müzikleri [...]

 2. meryen üzerli Diyor ki:

  Temmuz 7th, 2015 at 21:27

  Meryem üzerli sümbül aga onu görmek istemiyorum evlenti bihter bayraktarla gömek istemiyorum onu bihter kim sümbül aga aptalsin sümbül aga
  xxxx Meryem üzerli seni cok sevdim rüya star dizi mühteşem yüzyıl İstanbul saray Meryem üzerli aslan burcu Hürrem

Yorum Yapabilirsiniz