Leopar’ın yavru Babun’a gösterdiği inanılmaz şevkat..(Video) - SanalAlemci

Leopar’ın yavru Babun’a gösterdiği inanılmaz şevkat..(Video)

Pazartesi, Aralık 10, 2012 13:29
Leopar’ın yavru Babun’a gösterdiği inanılmaz şevkat..(Video)
Leopar’ın yavru Babun’a gösterdiği inanılmaz şevkat..(Video) 4.3/5 (87%) 3 Oy

Ünlü belgesel film yapımcıları Beverly ve Dereck Joubert’in birkaç yıl önce National Geographics için çektikleri Legedama ismini verdikleri bir leoparın hayatını konu alan belgeselin görüntüleri internette hala izlenme rekorları kırıyor..

Legadma, birkaç aylıkken babun saldırısına uğrar..Saldırı, Legadma’nın üzerinde büyük bir etki yaratır,babunlardan intikam alır. Ancak intikam sahnesi dramatik bir hal alır.Erişkinliğe eren Legadma, karşısına çıkan ilk babunla kıran kırana bir mücadele verir.Öldürdüğü babunu ağacın tepesine çıkardığı sırada annesini bırakmayan yavru babunu görür.Yavru babunu parçalaması beklenen Legadma, kendi yavrusu gibi sahip çıkar.Bu sırada yanına gelen bir sırtlanla savaşır.Ardından ağaca çıkardığı yavru babunun başında gece boyunca nöbet tutar.
İşte, Leopar ‘Legadma’nın annesini öldürdüğü yavru Babun’a karşı gösterdiği şevkat..(Video)

Bir önceki yazımız olan Yavru Kedi Mesaj Sesi;'Miyavv' Çok Güzell Bi Mesaj Sesi.. başlıklı makalemizde cep için kedi sesi indir, cep için kedi sesi indir yükle ve cep telefonu müzikleri kedi sesi dinle indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplam Okunma: 403 (Önbellek Kullanılıyor) | Son Görüntülenme: 03.12.2019

Konuya Yorum Yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapılmış “Leopar’ın yavru Babun’a gösterdiği inanılmaz şevkat..(Video)”

Yasal Uyarı: Bu bölümde yer alan kullanıcı yorumları sanalalemci.com ve sahiplerinin görüşlerini ifade etmez, bu yorumlardan sanalalemci.com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Her yorum o yorumu yazan kullanıcının sorumluluğundadır.
  1. Aslan, Yavru Antilop’u Yakalıyor Fakat Yemiyor! (Video) - SanalAlemci Diyor ki:

    Şubat 7th, 2014 at 00:07

    [...] da korumaya çalışıyor..Gerçekten etkileyici görüntüler.. Bu videoyu görünce daha önce burada paylaştığım Leoparın yavru Babun’a gösterdiği şevkati hatırladım..İşte, vahşi [...]

Yorum Yapabilirsiniz